Відкритий тендер із виготовлення відеороликів

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


ГО «Вектор прав людини» в межах грантового проєкту «Доступно про суд: пояснюють судді», що реалізується за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру, оголошує відкритий тендер на закупівлю послуг із виготовлення відеороликів, які будуть інформувати про судову систему України, сприяти обізнаності населення про судові сервіси, які наразі не є розповсюдженими серед користувачів судових послуг.

Дата оголошення про тендер: 12 травня 2020 р.

Термін подання тендерних пропозицій: до 27 травня 2020 р. (включно).

Предметом закупівлі є послуги, а саме – виготовлення 25 відеороликів, що включає: 

 1. Розробка єдиної візуальної концепції відеороликів.
 2. Забезпечення послуг режисера, відеооператорів, звукорежисерів, монтажерів, дикторів необхідних для зйомки та оброблення 25 відеороликів.
 3. Оренда необхідного обладнання та його доставка до місця проведення зйомок, а саме: м. Київ, 01135, вул. Дмитрівська, 80, 3-й поверх.
 4. До переліку обладнання може бути включено: камера (до 2 штук), об’єктиви (до 3 штук), звукове обладнання, світлове обладнання, суфлер, монітор. Оренда має бути забезпечена на весь період зйомок.
 5. Здійснення анімації та графіки кожного ролика.
 6. Створення субтитрів кожного ролика українською мовою.

Вимоги до відео: 25 відеороликів тривалістю до 0:30 хв.; розширення кінцевого продукту: QuickTime, mov, .avi, .mkv, mp4 або еквівалентне; роздільна здатність відео – 4К (4096×2160); співвідношення сторін відеоматеріалу (aspect ratio): 16:9; частота кадрів 25, 29.97; бітрейт не менший за 50mb/s; кодек H.264 – якість максимальна; звук – не вище та не нижче мінус 12 дб.

Строк надання послуг: протягом 110 днів від дати підписання Договору про надання послуг. Зйомки відбудуться на початку липня 2020 року у м. Києві протягом 3-х знімальних днів. Готові відеоролики мають бути передані замовнику протягом 20 днів з дня завершення зйомок.

Із технічним завданням для відео можна ознайомитись у Додатку 1.

Вимоги до постачальника товарів/послуг – учасника тендеру

До участі у тендері запрошуються суб’єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України: постачальники, що мають досвід роботи у відповідній сфері 2 роки та мінімум 5 виконаних проєктів, зокрема досвід роботи з громадськими організаціями, відповідні КВЕД для здійснення надання послуг, можливість здійснити виготовлення роликів у вказаний строк та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна/акт виконаних робіт).

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

 1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
 2. Копія документу, що підтверджує податковий статус;
 3. Тендерна пропозиція, заповнена за зразком (додається);
 4. Оригінал Рахунка-фактури;
 5. Зразок договору поставки товару;
 6. Резюме запропонованого персоналу;
 7. Підтвердження кваліфікації запропонованого персоналу (Додаток 2);
 8. Перелік техніки, що буде використовуватись для зйомок відео із зазначенням характеристик, що підтвердять можливість отримання відео із вищезазначеними вимогами.

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

 1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;
 2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення;
 3. Якість опису послуг та відповідність очікуванням організатора;
 4. Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання товарів/послуг.

Тендерні процедури

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за електронною адресою [email protected] до 15:00, 22 травня 2020 року.

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення. Ознайомитись із документами: https://bit.ly/2SZxwc6

Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг/передачі товару.

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та надіслані за адресою ГО «Вектор прав людини» (04119, м. Київ, вул. Деревлянська, 13, оф. 315) до 27 травня 2020 року (включно). На конверті (конверт запечатаний) має бути зазначений постачальник послуги та «Відкритий тендер: надання послуг «Доступно про суд: пояснюють судді» для ГО «Вектор прав людини», а також на електронну адресу [email protected], в темі листа потрібно вказати «RPP/2020/04/035/AJ: тендер, назва організації-учасника».

Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 23:59 год. 27 травня 2020 року, розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця тендеру, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій на відповідність умовам конкурсу, викладеним у тендерній документації. Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в тендерному оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну.

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.  Дата засідання тендерного комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 3 червня 2020 року.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

 

Валерія Валеріївна Рибак

директорка ГО «Вектор прав людини»

+38050 4112 047


Останні публікації цього розділу:

Тендер на придбання обладнання, предмети та матеріали для облаштування ігрової кімнати (оптичні прилади)

Тендер на закупівлю транспортних послуг в Сумській області

Надання послуг консультанта по розробці навчального курсу

Продовженно: конкурс на закупівлю комплектів бронезахисту

Закупівля дитячого харчування та дитячих підгузків для Донецької ОДА

Тендер на Проведення робіт по здійсненню поточного ремонту санвузлів в Львівській області