Відкритий тендер із проведення досліджень

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Nazarii Boiarskyi

офіс тренінг семінар онлайн вебінар
Відкритий тендер із проведення досліджень

ГО «Вектор прав людини» в межах грантового проєкту «Моніторинг впливу висвітлення судових рішень у справах, пов’язаних зі збройним конфліктом на сході України, на ставлення громадськості до судової гілки влади», що реалізуватиметься у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Королівства Нідерландів, оголошує відкритий тендер на закупівлю послуг із проведення досліджень.

Дата оголошення про тендер: 18 серпня 2021 р.

Термін подання тендерних пропозицій: до 05 вересня 2021 року 23:59.

Предметом закупівлі є послуги, а саме проведення досліджень, що включає: 

 • Послуга 1 - Проведення дослідження серед цільової аудиторії ЗМІ та інтернет-ресурсів органів досудового розслідування та прокуратури щодо впливу публікацій цих ресурсів та повідомлень ЗМІ стосовно судових рішень у справах, пов’язаних зі збройним конфліктом на сході України, на ставлення цільової аудиторії ЗМІ щодо судової гілки влади. Узагальнення результатів у вигляді звіту.

Методологія дослідження представляє собою проведення опитування громадської думки. У якості генеральної сукупності буде обране все доросле населення України (16 років і старше), крім тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей, АР Крим як ключові споживачі ЗМІ в Україні. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, типом населеного пункту. Вибіркова сукупність: 1000 респондентів, яких має бути опитано за допомогою особистого формалізованого інтерв’ю. Опитування має відбуватися по домогосподарствам громадян із дотриманням спеціальної процедури відбору точки опитування.

До проведення дослідження мають бути залучені інтерв’юери(-ки), які пройдуть відповідний інструктаж. Учасник тендеру самостійно оплачує послуги інтерв’юерів (за потреби) та компенсує їх витрати, зокрема транспортні, у зв’язку із проведенням опитування.

 • Послуга 2 - Проведення фокус-групового дослідження у наступному форматі:
  1. За трьома судовими рішеннями у справах, пов’язаних зі збройним конфліктом на сході України (по одній справі у кримінальній, цивільній та адміністративній юрисдикціях), має бути підготовлено три відносно невеликих за обсягом (до 4 абзаців) публікації із позитивним меседжем, а також три публікації аналогічного змісту та обсягу стосовно того ж судового рішення, але з негативним меседжем.
  2. Має бути проведено 9 фокус-груп (по 3 фокус-групи за кожною юрисдикцією), у яких (1) одній групі буде надано публікацію з позитивним меседжем, (2) другій групі буде надано публікацію з негативним меседжем та (3) третій (контрольній групі) – буде надано тексти судових рішень. Після цього модератор у ході спілкування має з’ясувати ставлення членів кожної групи до судової гілки влади на підставі прочитаного.
  3. Має бути підготовлено звіт з описом результатів.
 • Послуга 3 – Забезпечення участі представників ГО «Вектор прав людини» в активностях проєкту. Учасник тендеру має передбачити компенсацію транспортних витрат на не більше 2 поїздок в межах України для представників ГО «Вектор прав людини» з метою участі в заходах в межах надання Послуги 1 та/або Послуги 2.

Строк надання послуг: Послуга 1 – до 30.10.2021, Послуга 2 – до 30.11.2021, Послуга 3 – до 30.11.2021.

Вимоги до постачальника товарів/послуг – учасника тендеру

До участі у тендері запрошуються юридичні особи, належним чином зареєстровані за законодавством України. Постачальники, повинні мати досвід роботи у відповідній сфері 3 роки та мінімум 5 виконаних проєктів, зокрема досвід роботи з громадськими організаціями, а також досвід проведення досліджень з питань правових проблем, доступу до правосуддя, роботи державних органів влади та правоохоронних органів, мати відповідні КВЕДи для здійснення надання послуг, можливість провести дослідження у вказаний строк та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір надання послуг, рахунок-фактура, видаткова накладна/акт виконаних робіт).

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

 1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
 2. Копія документу, що підтверджує податковий статус;
 3. Тендерна пропозиція, заповнена за зразком (додається);
 4. Оригінал Рахунка-фактури;
 5. Зразок договору надання послуг;
 6. Резюме запропонованого персоналу
 7. Документи, що підтверджують досвід (договори з надання аналогічних послуг, рекомендаційні листи тощо).
 8. Опис методології проведення дослідження

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

 1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;
 2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення;
 3. Якість опису послуг та відповідність очікуванням організатора;
 4. Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання товарів/послуг;
 5. Досвід надання подібних послуг;
 6. Відповідність запропонованої методології проведення досліджень меті проєкту.

 

Тендерні процедури

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за електронною адресою [email protected] до 15:00, 03 вересня 2021 року.

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг/передачі товару.

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та надіслані за адресою ГО «Вектор прав людини» (04119, м. Київ, вул. Деревлянська, 13, оф. 315) до 05 вересня 2021 року 23:59. На конверті (конверт запечатаний) має бути зазначений постачальник послуги та «Відкритий тендер: надання послуг з проведення досліджень для ГО «Вектор прав людини», а також на електронну адресу [email protected] , в темі листа потрібно вказати «RPP/2021/06/021/AJ: тендер, назва організації-учасника».

Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 23:59, 05 вересня 2021 року, розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця тендеру, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій на відповідність умовам конкурсу, викладеним у тендерній документації. Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в тендерному оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну.

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше, ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців. Дата засідання тендерного комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 10 вересня 2021 року.

 

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

 

Директорка ГО «Вектор прав людини»                                  Валерія Валеріївна Рибак

+38050 4112 047


Останні публікації цього розділу:

Реєстрація на тренінг «Відкриті дані в журналістській роботі та публічній громадській діяльності»

Відбір на тренінг “Активні Громадяни” для молодіжних працівників, молодіжних громадських організацій та представників молодіжних рад

Конкурс на закупівлю транспортних послуг

Запрошення до партнерства в організації регіональних етапів Національного конкурсу «Благодійна Україна-2021»

Відкритий конкурс з закупівлі меблів

Проведення фасилітаційної стратегічної сесії для організаційного розвитку