Відкритий конкурс на вибір виконавця робіт з розробки ПКД

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


тендер
Відкритий конкурс на вибір виконавця робіт з розробки ПКД

ГО «АМР м.ЩАСТЯ»  в рамках програми Соціального партнерства Щастинської міської територіальної громади та ТОВ ДТЕК, оголошує відкритий конкурс на вибір виконавця робіт з розробки ПКД, згідно техзавдання

Дата оголошення про тендер: 03.08.2021 р.

Термін подання тендерних пропозицій: до 13.08.2021 р.

 Умови оплати: передплата 60%.

До участі у тендері запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України: постачальники, що мають  досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД, можливість виконати умови конкурсу у вказаний строк  та можливість надати оригінали усіх документів з печаткою та підписом (Договір, рахунки на сплату, акти виконаних робіт, тощо)

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

  1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
  2. Копія документу, що підтверджує податковий статус
  3. Тендерна пропозиція, у вигляді комерційної пропозиції на фірмовому бланку з підписом та печаткою, згідно техзавданню;
  4. Зразок договору;
  5. Інші  документи, якщо вважаєте  за необхідне.

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

  1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;
  2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення
  3. Відповідність очікуванням організатора
  4. Прийнятна ціна та умови надання послуг

Запитання щодо конкурсу можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою [email protected].

Конкурсні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників, що їх подали, протягом 90 діб.

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності).

Електронна версія документів має бути надіслана на пошту ГО “АМР міста Щастя” [email protected] з темою листа “Відкритий конкурс_Стадіон “ЕНЕРГІЯ”.

Всі пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця конкурсу, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам , викладеним у тендерній документації. Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну.

Результати  будуть повідомлені учасникам  шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж п’яти робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.  Дата засідання конкурсного комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 27.08.2021 року.

Організатор конкурсу залишає за собою право вимагати від учасника додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього  оголошення.

Учасник цієї загальної процедури надсилаючи документи для участі у загальній процедурі за цим оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор конкурсу може відхилити його  пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор конкурсу не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.


Останні публікації цього розділу:

Call for Рroposals Implementation of Adult Education Survey (AES) in Ukraine 2021-2022

Конкурс на закупівлю послуг відео зйомки та монтажу

Конкурс на закупівлю послуг smm-просування

Надання послуг із дизайнування та реалізації проєкту з розвитку лідерського потенціалу жінок у місцевому самоврядуванні

Тендер із закупівлі спортивного обладнання для 4-х тер. громад

Конкурс з підтримки громадських ініціатив «Мрієш? Дій!»