Відкритий конкурс на постачальника послуг графічного дизайну для програми СИЛА

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
AnnaBudishevska

конкурс
Відкритий конкурс на постачальника послуг графічного дизайну для програми СИЛА

Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX (надалі-IREX) в рамках проекту СИЛА (Єднання через спільні дії молоді) оголошує конкурс на постачальника послуг графічного дизайну у  наступних напрямках: розробка фірмового стилю проекту, брендинг,  розробка навчальної та інформаційної поліграфічної продукції, оформлення публікацій, веб-дизайн та моушн-дизайн для належної діяльності і репрезентативності роботи проекту. Термін дії договору, який заплановано укласти із переможцем конкурсу становить 20 місяців, до 24 вересня 2022 року. У зв’язку з чим, оголошуємо відкритий конкурс  на постачальника послуг графічного дизайну.

Зацікавленим сторонам необхідно подати свою цінову пропозицію та портфоліо, заповнивши Додаток 2 (в т.ч. таблицю 1). Детальний опис послуг наведено у Додатку 1. Пропозиція повинна бути написана українською мовою, містити реквізити заявника, а ціни мають включати в себе необхідні податки та збори, та залишатися в силі не менше 60 діб після завершення дати подання ЗП.

У випадку вашої зацікавленості, просимо надсилати ваші комерційні пропозиції до 16.59, 02 лютого 2021 року на електронну адресу: [email protected] з темою листа «Дизайн продукції — Пропозиція для проекту СИЛА».

Заявник несе відповідальність за вчасність подання та достовірність поданих комерційних пропозицій.

Надсилаючи пропозиції електронною поштою, переконайтеся, що вони підписані, відправляються у форматі *.pdf чи *word. Копії документів, що додаються до пропозиції повинні бути у форматі.pdf чи *word і не містити вірусів чи пошкоджень в архіві ZIP.

Запропоновані послуги будуть розглядатися і оцінюватися відповідно до повноти пропозиції та її відповідності до вимог (Додаток 1). Вибір постачальника залежатиме від того, чия пропозиція найбільш повно відповідає вимогам та критеріям оцінки та є раціонально  вигідною. На підставі чого буде укладено договір.

Звертаємо увагу на те, що IREX не несе відповідальності за будь-які витрати, пов’язані з підготовкою та подачею постачальником пропозиції, незалежно від результату або способу проведення процесу відбору.

IREX вимагає від кожного потенційного постачальника послуг уникати та запобігати конфліктів інтересів шляхом інформування IREX у разі, якщо учасник конкурсу або його персонал були задіяні у підготовці вимог, оформлення, цінових показників та іншої інформації, використаної у даному ЗП.

Запит на пропозицію Ви можете знайти за посиланням.

 

Дякуємо за увагу! Чекаємо на ваші пропозиції.

 

З повагою, 
Анна Будішевська
Координаторка проекту


Останні публікації цього розділу:

Закупівля сертифікатів для отоварення у мережі супермаркетів Львівської області

Запит на надання пропозицій "Політико-економічний аналіз у секторі меліорації"

Гранти / Grant: Improvement of Ukraine’s Position in the World Bank “Doing Business” Ranking

Конкурс на подання пропозицій на послуги з фото та відеозйомки для формування банку фото- та відео для використання у майбутній комунікаційній кампанії щодо вакцинації проти COVID-19

Цифрова трансформація МСП. Харківщина

Тендер на закупівлю логістичних послуг