Відкритий конкурс із закупівлі товарів серед постачальників оргтехніки

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


tender тендер
Відкритий конкурс із закупівлі товарів серед постачальників оргтехніки

Запорізька торгово-промислова палата в рамках проекту «Розвиток регіонального кластеру «Інжиніринг. Автоматизація. Машинобудування» в межах Програми розвитку ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу, оголошує відкритий конкурс на закупівлю товарів для реалізації проекту та подальшого розвитку кластеру.

Дата оголошення відкритого конкурсу: 14.09. 2020 – 21.09.2020, 23:59

Предметом закупівлі є послуги/товари, а саме:

1.

Logitech HD Conference Cam MeetUp (960-001102)

1 од.

2.

Мікрофон Sennheiser з головною гарнітурою

1 од.

3.

Проектор c роздільною здатністю не менше ніж 1280х800 і яскравістю

від 3600 Лм

1 од.

4.

Ноутбук c процесором Intel i5 / i7, ОЗУ від 8 гБ, жорсткий диск SSD

від 256 Гб, ліцензійна ОС Windows

1 од.

5.

Навушники повнорозмірні бездротові з мікрофоном

1 од.

6.

Компактна акустична система для комп’ютера Logitech

2 од.

7.

Вебкамера Logitech WebCam C270

2 од.

8.

USB-хаб 5-7 портов

1 од.

9.

Зовнішній жорсткий диск  4TB

1 од.

10.

Телевізор розміром від 55 дюймів

1 од.

Вимоги до постачальника товарів – учасника конкурсу:

До участі у конкурсі запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за Законодавством України; мають досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення торгівлі/надання послуг; заявлений товар має бути у наявності на складі у вказаній кількості; постачальник має можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною нижче адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна, акт виконаних робіт, тощо)

Учасник конкурсу надає організатору наступні документи (склад цінової пропозиції):

 1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
 2. Копія документу, що підтверджує податковий статус;
 3. Цінова пропозиція, заповнена за зразком (додається);
 4. Оригінал Рахунка-фактури;
 5. Зразок договору поставки товару/надання послуг;
 6. Інші документи, якщо вважає  за необхідне та може бути корисним для розгляду.

Істотні критерії (умови) відбору конкурсних пропозицій:

 1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам конкурсного оголошення;
 2. Відповідність поданих документів умовам конкурсного оголошення;
 3. Якість опису товару та відповідність очікуванням організатора;
 4. Строк надання товарів: протягом 5 робочих днів від дати підписання Договору;
 5. Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання товарів/послуг;
 6. Оскільки це грантовий проект, пріоритет – постачальник не платник ПДВ;
 7. У вартість товару повинна бути включена доставка товару до місця призначення, а саме: 69005, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4

 Оплата послуг здійснюватиметься в національній валюті України у безготівковій формі. Рішення щодо визначення переможця конкурсу прийматиметься згідно з вимогами чинного законодавства України та Політики закупівель Донора. Переможцем стане постачальник, пропозиція якого відповідає інструкціям у конкурсному оголошенні, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для замовника з погляду та гарантії. 

Конкурсні процедури та вимоги до надсилання конкурсної пропозиції

До участі у відборі конкурсних пропозицій допускаються конкурсні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього оголошення.

Конкурсні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників конкурсу, що їх подали, до повного завершення надання послуг/передачі товару, але не менше 30 (тридцяти) днів з дати розкриття  пропозицій — 22.09. 2020

Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію та відповіді на питання щодо конкурсу за ел. адресою [email protected] або за телефоном +38 050 484 11 97 (координатор проекту Ксенія Нагорна) до 21.09.2020, 18:00

Конкурсні документи (пропозиції) повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та

 • в електронному вигляді (у форматі PDF) мають бути надіслані на електронну адресу: [email protected], [email protected] та  [email protected] g із темою листа «Відкритий конкурс грантова угода №RPP/2020/08/202/BSP» не пізніше 21.09. 2020, 23:59
 • в оригіналі у паперовому запечатаному вигляді мають бути надіслані за адресою: 69005, Україна, Запорізька  область, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4, Запорізька торгово-промислова палата  не пізніше 21.09.2020, 23:59.

Всі конкурсні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 21.09.2020, 23:59 розгляду не підлягатимуть і повертаються учасникам у запечатаному вигляді.

Визначення переможця конкурсу, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій на відповідність умовам конкурсу, викладеним у конкурсній документації

Результати конкурсу будуть повідомлені організатором учасникам конкурсу шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.  Дата засідання конкурсу комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 23.09.2020.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор конкурсу залишає за собою право вимагати від учасника конкурсу додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього конкурсного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому конкурсі) за цим оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор конкурсу може відхилити його конкурсну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор конкурсу не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.


Останні публікації цього розділу:

Допомагай молоді розвиватися в медіа і комунікаціях на безкоштовній програмі Mentorplace 1.2

Конкурс на надання послуг цифрового маркетингу в мережі Google

Конкурс на надання послуг продуктового дизайну

Конкурс на надання послуг бізнес-аналітики

Конкурс на надання послуг програмування no-code на платформі створення веб-застосунків bubble.io

DiXi Group шукає постачальника послуг доопрацювання мобільного додатку “Енергетика онлайн”