Відкритого конкурсу із закупівлі інтерактивного комплекту

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
0970965029

Тендер9
Відкритого конкурсу із закупівлі інтерактивного комплекту

Конкурсне оголошення про проведення відкритого конкурсу із закупівлі товарів серед постачальників оргтехніки 

Установа «Маріупольський міський центр підтримки та розвитку МСБ» в рамках проєкту «Програми та проєкти локальних бізнес сервіс-провайдерів для підвищення їх спроможності щодо розвитку та підтримки мікро,малого та середнього бізнесу в Луганській,Донецькій та окремих районах Запорізької області» в межах Програми розвитку ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу, оголошує відкритий конкурс на закупівлю товарів для реалізації проекту та подальшого розвитку установи «Маріупольський міський центр підтримки та розвитку МСБ»

Дата оголошення відкритого конкурсу: 16.09. 2020 – 27.09.2020, 23:59

Предметом закупівлі є товари, а саме:

 1. 1. Інтерактивний комплект SMART Board SBM680V+INV30 – 1 од

та може бути корисним для розгляду.Вимоги до постачальника товарів –

учасника конкурсу:

До участі у конкурсі запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за Законодавством України; мають  досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення торгівлі/надання послуг; заявлений товар має бути у наявності на складі у вказаній кількості; постачальник має можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною нижче адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна, акт виконаних робіт, тощо)

Учасник конкурсу надає організатору наступні документи (склад цінової пропозиції):

 1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
 2. Копія документу, що підтверджує податковий статус
 3. Цінова пропозиція, заповнена за зразком (додається);
 4. Оригінал Рахунка-фактури;
 5. Зразок договору поставки товару/надання послуг;
 6. Гарантійний талон, гарантія не менше 12 місяців (якщо треба);

Інші документи, якщо вважає  за необхідне

Істотні критерії (умови) відбору конкурсних пропозицій:

 1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам конкурсного оголошення;
 2. Відповідність поданих документів умовам конкурсного оголошення;
 3. Якість опису товару та відповідність очікуванням організатора;
 4. Строк надання товарів: протягом 5 робочих днів від дати підписання Договору;
 5. Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання товарів/послуг;
 6. У вартість товару повинна бути включена доставка товару до місця призначення, а саме: 87500, Україна,  Донецька   область, м.Маріуполь, вул.Грецька, б.43

Оплата послуг здійснюватиметься в національній валюті України у безготівковій формі. Рішення щодо визначення переможця конкурсу прийматиметься згідно з вимогами чинного законодавства України та Політики закупівель Донора. Переможцем стане постачальник, пропозиція якого відповідає інструкціям у конкурсному оголошенні, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для замовника з погляду вартості та гарантії. 

Конкурсні процедури та вимоги до надсилання конкурсної пропозиції

До участі у відборі конкурсних пропозицій допускаються конкурсні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього оголошення.

Конкурсні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників конкурсу, що їх подали, до повного завершення надання послуг/передачі товару, але не менше 30 (тридцяти) днів з дати розкриття  пропозицій — 28.09. 2020

Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію та відповіді на питання щодо конкурсу за ел. адресою [email protected]_ або за телефоном +380970965029 (бухгалтер проєкту Мишак Юлія Кирилівна_) до 27.09.2020, 18:00 

Конкурсні документи (пропозиції) повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та

 • в електронному вигляді (у форматі PDF) мають бути надіслані на електронну адресу: электронный [email protected] «ММЦПРМСБ» [email protected] та  [email protected] із темою листа «Відкритий конкурс грантова угода_№RPP/2020/08/__203__/_BSP___» не пізніше 27.09. 2020, 23:59
 • в оригіналі у паперовому запечатаному вигляді мають бути надіслані за адресою: 87500, Україна, Донецька область, м.Маріуполь, вул.Архітектора Нильсена,35-А, Установа «ММЦПРМСБ» не пізніше 27.09.2020, 23:59.

Всі конкурсні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 27.09.2020, 23:59 розгляду не підлягатимуть і повертаються учасникам у запечатаному вигляді.

Визначення переможця конкурсу, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам конкурсу, викладеним у конкурсній документації

Результати конкурсу будуть повідомлені організатором учасникам конкурсу шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.  Дата засідання конкурсу комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 28.09.2020.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор конкурсу залишає за собою право вимагати від учасника конкурсу додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього конкурсного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому конкурсі) за цим оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор конкурсу може відхилити його конкурсну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор конкурсу не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю послуг з додрукової підготовки та виготовлення поліграфічної продукції

DiXi Group шукає тренера для проведення онлайн-тренінгу на тему «Енергоефективність та відновлювані джерела енергії»

Програма обміну для студентів бакалаврату вищих навчальних закладів (Global UGRAD) 2021-2022 з компонентом «STEM та підприємництво» (UUAESE)

Запит на надання послуг з організації та проведення школи тваринника

Стипендіальна програма ім. Лейна Кіркланда 2021

Тендер на закупівлю господарських товарів, канцтоварів та продуктів харчування