Відкрито реєстрацію на третій набір Школи театру пригноблених

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


teatr-zmin-2023-05-19-Truskavets_HBR_08987-056 (2) (1)
Відкрито реєстрацію на третій набір Школи театру пригноблених

Україна та українки/-ці як ніколи потребують просторів безпеки та довіри, прийняття досвіду кожної та кожного, відчуття співтворчості та перегляду власних опор у важкий час повномасштабної війни в країні. Методика театру пригноблених через програвання, святкування помилок, тілесність може створювати такі простори.

Громадська організація “Театр змін” у партнерстві зі співзасновницями Школи театру пригноблених запускає третій набір до нашої Школи. Театр пригноблених — система вправ, ігор та технік, що заснована бразильським режисером Аугусто Боалем у 60-х роках 20-го століття для створення можливостей діалогу, критичної рефлексії та активного пошуку рішень у громаді. Більше про методику читайте за посиланням.

Цілі школи:

1) виростити практик_инь театру пригноблених в громадах, які через методику можуть трансформувати конфлікти у своїй громаді, будувати діалог та піднімати питання, пов’язані з проблемами дискримінації та пригноблення в Україні;
2) сприяти соціальній згуртованості громади, розвитку творчого потенціалу учасників/-ць через просування практики методики театру пригноблених в Україні;
3) створити майданчик для обміну досвідом між джокерками та людьми, які хочуть опанувати методику.

Саме тому ми шукаємо представників/ниць таких громад, які мають бажання та бачення конкретних змін та тих, хто розділяє ключові цінності театру пригноблених: діалог, ненасильство та права людини.  Якщо це про вас, подавайте заявку за посиланням – до 31 березня включно.

IMG_5339

Школа містить 4 модулі:

  1. Теоретичний: три онлайн-читання та обговорення текстів Аугусто Боаля, Пауло Фрейре та сучасних практик_инь методики з вивчення філософії театру пригноблених (2 години, раз на тиждень, платформа Zoom) з 10-го квітня
  2. Практичний: перша 4-денна школа офлайн – 22-26 травня (перший та останній день заїзду та виїзду та півдня навчання)
  3. Менторство: п’ять 1,5 годинних сесій менторства від однієї з джокерок, яка вела школу. Обов’язкове проведення майстерні з форум-театру у парі з менторкою — червень — жовтень 2024 рік.
  4. Підсумкова зустріч: її зміст формуватимемо на основі запитів та практики учениць/-ів – листопад 2024-й р. де вручимо сертифікати про участь у Школі.

teatr-zmin-2023-05-19-Truskavets_HBR_09269-092 (1) (1)

Що дає Школа людині та громаді?

“Школа театру пригноблених стала моїм персональним Гоґвортсом, де диво неминуче переплітається з реальністю.Незалежно від віку я порадила би енергійним та завзятим громадським активіст_кам спробувати себе у цій активності, бо форум-театр не просто надає нові можливості та перспективи розвитку й роботи. Але поза тим якісно міняє світогляд, ставлення до навколишнього й самої себе.”, — ділиться Ольга Лебедєва, джокерка випускниця другого набору Школи.

Кількість місць обмежена — лише відібрані учасники/ці отримають лист підтвердження з подробицями школи не пізніше 5 квітня. Усі хто пройде відбір, отримають доступ до методичних матеріалів та запрошення на три онлайн-читання, які є обов’язковою умовою участі в подальших модулях. Проживання і харчування та навчальні матеріали забезпечують організатори. Кожен учасник та учасниця самостійно сплачують витрати на проїзд до місця проведення школи під час ІІ модулю та організаційний внесок у розмірі 2000 гривень. У разі виникнення фінансових труднощів щодо оплати внеску, будь ласка, зверніться до організаторок для узгодження вашої конкретної ситуації, яку ми обов’язково вирішимо. З усіх питань щодо Школи звертайтеся до Яни Салахової – 0973618379

***
Співзасновницями та джокерками школи є Яна Салахова, Владислава Крижна, Алла Мельничук, Аня На, Лариса Головко та Наталія Тітійова.

Школа проводиться в рамках проєкту «Зміцнення потенціалу громадянського суспільства задля ненасильницької трансформації конфліктів у місцевих громадах» підтриманого KurveWustrow – Centre for Training and Networking in Nonviolent Action.


Останні публікації цього розділу:

Запрошення до участі у процесі закупівлі (Комплект меблів у дитячу кімнату; Пральна машина; Слуховий апарат; Мобільний телефон із аксесуарами; Комплект "Мойдодир"; Засоби реабілітації)

Пошук учасників на короткостроковий волонтерський проєкт в Туреччині

Пошук учасників на волонтерський проєкт в Нідерландах

Проведення офлайн тренінгів на тему: «Надання домедичної допомоги»

Пошук учасників на волонтерський проект "Volunteer in Poland" в Польщі

Відкритий тендер на закупівлю послуг з проведення соціологічного дослідження у фокус групах