Відкрито прийом фільмів на Docudays UA-2024

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Docudays UA

Docudays UA-2024
Відкрито прийом фільмів на Docudays UA-2024

21 Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA відбудеться з 31 травня – 9 червня 2024 року. Ми шукаємо креативні документальні фільми, які відкривають свіжий погляд на сучасний світ, аналізують його, роблять важливий внесок у дискусію про людську гідність, свободу та рівність.

Розпочинаємо прийом фільмів на 21 Docudays UA!

Чекаємо ваші фільми в трьох секціях:міжнародний повнометражний конкурс DOCU/СВІТ, міжнародний короткометражний конкурс DOCU/SHORT й національний повнометражний конкурс DOCU/УКРАЇНА, де представлені документальні стрічки, створені в Україні або в копродукції з Україною, а також українськими режисер(к)ами у співпраці з іноземними компаніями-виробниками.

ПОДАТИ ФІЛЬМ* МОЖНА ЧЕРЕЗ ПЛАТФОРМУ FILMFREEWAY

Прийом та розгляд заявок на участь у конкурсних програмах фестивалю є платним.  Оплата повинна бути здійснена онлайн під час подання стрічки через сервіс FilmFreeWay. Безкоштовно можна подати фільми, вироблені в Україні або в копродукції з Україною. Детальніше про політику знижок – у регламенті.

Дедлайни подання та оплата

ДАТА

ДЕДЛАЙН

КОРОТКИЙ МЕТР

ПОВНИЙ МЕТР

ФІЛЬМИ, ВИРОБЛЕНІ В УКРАЇНІ

АБО В КОПРОДУКЦІЇ З УКРАЇНОЮ*

СТУДЕНТСЬКІ ФІЛЬМИ

01.08.2023 – 30.09.2023

Ранній дедлайн

10 USD

15 USD

безкоштовно

50% знижка  залежно від обраної конкурсної секції

01.10.2023 – 22.11.2023

Звичайний дедлайн

15 USD

25 USD

безкоштовно

50% знижка  залежно від обраної конкурсної секції

23.11.2023 – 22.12.2023

Фінальний дедлайн

20 USD

30 USD

безкоштовно

50% знижка  залежно від обраної конкурсної секції

 

Початок прийому фільмів – 1 серпня 2023 року. Фінальний дедлайн прийому фільмів – 22 грудня 2023 року.

*Подаючи свій фільм на фестиваль, ви погоджуєтеся з умовами подання та регламентом Docudays UA.

ЯКІ ФІЛЬМИ МИ ШУКАЄМО? 

Креативні документальні фільми різного хронометражу, створені не раніше ніж у 2022 році. Це фільми, які відкривають несподіваний погляд на сучасний світ, аналізують його, роблять важливий внесок у дискусію про людську гідність, свободу та рівність.

ПРЕМ’ЄРНА ПОЛІТИКА 

Важливо, щоби у фільмів іноземного виробництва не було прем’єрних показів на українських кінофестивалях, українському телебаченні та онлайн-ресурсах. Як і те, щоб вони не демонструвалися досі в українському прокаті. Для фільмів, що подаються у межах конкурсів DOCU/КОРОТКО та DOCU/УКРАЇНА, умова з українською прем’єрою є також обов’язковою. Утім українські фільми, що вже мали національну прем’єру, потенційно можуть бути розглянуті для позаконкурсної програми фестивалю.

ЯК ПОДАТИ ФІЛЬМ? 

Ми приймаємо фільми лише через платформу FilmFreeway. Для цього необхідно попередньо зареєструватися на платформі або подати фільм уже з наявного акаунту.

ЧИ МОЖУ Я ПОДАТИ ПРОЄКТ НА СТАДІЇ ВИРОБНИЦТВА (WORK IN PROGRESS)?
Хоча ми віддаємо перевагу завершеним фільмам, ви можете подати фінальну монтажну версію без корекції кольору або фінального звукового міксу (final cut). Але пам’ятайте, що будь-яку подану нам заявку (чи то завершений фільм, чи то фінальна монтажна версія) ми розглядаємо лише один раз. Це означає, що ви не зможете подати оновлену монтажну версію вдруге цього року або навіть наступного.

ЧИ МОЖНА ПОДАТИ ФІЛЬМ ДО ПОЗАКОНКУРСНОЇ ПРОГРАМИ? 

Ви можете подати фільм до обраної конкурсної програми, але не позаконкурсної. Фінальне рішення про участь фільму як у конкурсних, так і позаконкурсних програмах фестивалю ухвалює лише Відбіркова рада фестивалю.

ПРО СУБТИТРИ

  • Фільми українською та російською мовами можна подати на розгляд без субтитрів. У разі відбору україномовної стрічки, ми просимо авторів/-ок надати кінокопію з англійськими субтитрами для показу. У разі відбору російськомовної стрічки, ми просимо авторів/-ок надати кінокопію з українськими та англійськими субтитрами для показу.
  • Фільми іншими мовами, подані на розгляд, повинні мати англійські субтитри.

РЕЗУЛЬТАТИ ВІДБОРУ 

Усі заявники/-ці фільмів, поданих до 22.12.2023, отримають лист на електронну пошту з результатами відбору не пізніше 15 квітня 2024 року. Це може бути офіційне запрошення до програми або відмова. Перші публічні оголошення фестивальних програм відбудуться з початку травня 2024 року.  

У зв’язку з повномасштабним вторгненням Росії на територію України, яке почалося 24 лютого 2022 року, ми не приймаємо до розгляду фільми, вироблені країною-агресором та її громадян(к)ами, а також країнами, що причетні до воєнних злочинів: Росія, Білорусь, Іран.

В окремих випадках відповідь щодо участі у фестивалі може бути надана раніше. Наприклад, якщо зазначений в анкеті статус прем’єрного показу в Україні може змінитися чи змінився.

У такому разі просимо повідомити про це програмний департамент ([email protected]). Якщо у вас виникають будь-які питання щодо подання фільмів, звертайтеся на пошту [email protected].

 

Джерело: Docudays UA.


Останні публікації цього розділу:

Выдбір на тренінги з цифрових навичок для учителів Чернігівської та Житомирської областей

Конкурс на консультанта_ку з питань громадянської освіти

Змінені умови проведення тендеру: Проведення ІІ-го етапу відновлення укриття в селі Центральне Миколаївської області

Конкурс на заміщення вільних позицій надавачів послуг із стенографічного запису

Тендер на послуги з організації проживання, харчування, відшкодування вартості проїзду та страхування учасників під час обмінного візиту

Закупівля медичного обладнання