Відео для соціальних проектів — отримайте шанс на розробку безкоштовного ролика

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


pixel-cells-3947916_1280
Відео для соціальних проектів — отримайте шанс на розробку безкоштовного ролика

Ніщо так швидко і просто не розповість про вашу організацію чи проект, як відео. 60-секундний ролик здатен яскраво, образно та простою мовою розповісти про ваш проект, замінивши собою 1000 слів.

Продакшн-студія VIDEOMATICA готова безкоштовно виготовити анімаційний відео-ролик для соціальних проектів, які цікаво і просто розкажуть про себе і аргументують, як відео допоможе їм у діяльності. 

“Ми пропонуємо нашу допомогу у боротьбі з безпрецедентною загрозою Covid-19, яка стала  викликом для людства і для нашої країни зокрема, а також, у подоланні економічних наслідків короновірусу для українських підприємців та благодійників.

Як режисери, сценаристи, дизайнери, хочемо долучитися до боротьби з цією загрозою, ми готові зробити свій внесок та створити безкоштовні відео, які сприяють діяльності соціальних, благодійних та громадських організаій і малого бізнесу в Україні″ – Ольга Слащевапродюсерка та режисерка VIDEОMATICA PRODUCTION & ACADEMY

Як надіслати заявку і отримати шанс на безкоштовний промо ролик 

Щоб отримати шанс на безкоштовний відеопродакшн, соціальним підприємцям слід надіслати на на пошту УФБ [email protected], лист з темою «VIDEOMATICA». 

До листа  обов’язково додати файл  у форматі word (не більше 1 сторінки), у якому вкажіть:

– назву організації та посилання на фейсбук-сторінку чи сайт;

– короткий опис проекту, який ви хочете промотувати за допомогою відео;

– як бачите подальше просування відео (в яких соціальних мережах поширюватимете, органічно чи за допомогою реклами; на яких сайтах плануєте розмістити; чи буде ролик демонструватися на телебаченні, на офлайн-заходах). 

– актуальний контакти відповідальної особи, з якою будуть зв’язуватися сценаристи вашого майбутнього ролика: телефон та пошта; 

Листи надсилайте до 12 липня 2020 року включно. 

Відбір є закритим, Videomatica обиратиме концепти самостійно, на власний розсуд, і залишає за собою право не повідомляти про причини відмови. З обраними проектами сценаристи сконтактуються самостійно.

Листи без позначки VIDEOMATICA у темі листа та/або надіслані пізніше 12 липня 2020 року та/або без вкладення у форматі word (не більше 1 сторінки) із відповідними пунктами, зазначеними вище, розглядатися не будуть. 


Останні публікації цього розділу:

Експертні послуги зі стратегічного планування для короткотермінового проєкту

Тендер на постачання серверного обладнання та програмного забезпечення для НАЗК

Постачальник юридичних послуг з підтримки реформування регулятора у сфері розвідки та видобутку корисних копалин в Україні

Тендер на поліграфічні послуги щодо небрендованих матеріалів USAID ERA

Запрошення для у участі у тендері на закупівлю підйомника для офісу

Конкурс на закупівлю послуги з проведення фасилітованої сесії для розробки стратегічного документа