Відео для соціальних проектів — отримайте шанс на розробку безкоштовного ролика

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


pixel-cells-3947916_1280
Відео для соціальних проектів — отримайте шанс на розробку безкоштовного ролика

Ніщо так швидко і просто не розповість про вашу організацію чи проект, як відео. 60-секундний ролик здатен яскраво, образно та простою мовою розповісти про ваш проект, замінивши собою 1000 слів.

Продакшн-студія VIDEOMATICA готова безкоштовно виготовити анімаційний відео-ролик для соціальних проектів, які цікаво і просто розкажуть про себе і аргументують, як відео допоможе їм у діяльності. 

“Ми пропонуємо нашу допомогу у боротьбі з безпрецедентною загрозою Covid-19, яка стала  викликом для людства і для нашої країни зокрема, а також, у подоланні економічних наслідків короновірусу для українських підприємців та благодійників.

Як режисери, сценаристи, дизайнери, хочемо долучитися до боротьби з цією загрозою, ми готові зробити свій внесок та створити безкоштовні відео, які сприяють діяльності соціальних, благодійних та громадських організаій і малого бізнесу в Україні″ – Ольга Слащевапродюсерка та режисерка VIDEОMATICA PRODUCTION & ACADEMY

Як надіслати заявку і отримати шанс на безкоштовний промо ролик 

Щоб отримати шанс на безкоштовний відеопродакшн, соціальним підприємцям слід надіслати на на пошту УФБ [email protected], лист з темою «VIDEOMATICA». 

До листа  обов’язково додати файл  у форматі word (не більше 1 сторінки), у якому вкажіть:

– назву організації та посилання на фейсбук-сторінку чи сайт;

– короткий опис проекту, який ви хочете промотувати за допомогою відео;

– як бачите подальше просування відео (в яких соціальних мережах поширюватимете, органічно чи за допомогою реклами; на яких сайтах плануєте розмістити; чи буде ролик демонструватися на телебаченні, на офлайн-заходах). 

– актуальний контакти відповідальної особи, з якою будуть зв’язуватися сценаристи вашого майбутнього ролика: телефон та пошта; 

Листи надсилайте до 12 липня 2020 року включно. 

Відбір є закритим, Videomatica обиратиме концепти самостійно, на власний розсуд, і залишає за собою право не повідомляти про причини відмови. З обраними проектами сценаристи сконтактуються самостійно.

Листи без позначки VIDEOMATICA у темі листа та/або надіслані пізніше 12 липня 2020 року та/або без вкладення у форматі word (не більше 1 сторінки) із відповідними пунктами, зазначеними вище, розглядатися не будуть. 


Останні публікації цього розділу:

Закупівля фото та аудіо обладнання

Конкурс на розробку технічної документації для поліпшення ефективності об’єктів, що забезпечують теплопостачання

Набір команд до проєкту "Зміцнення громадянського активізму серед молоді"

Відкритий тендер із закупівлі товарів (трактор)

Конкурс на закупівлю Ноутбуків

Конкурс проєктів серед жителів Білгород-Дністровська