Відбір слухачів на онлайн курс із міжнародного екологічного права та управління

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
KaterynaNorenko

Screen Shot 2019-10-10 at 3.47.32 PM
Відбір слухачів на онлайн курс із міжнародного екологічного права та управління

МБО “Екологія-Право-Людина” оголошує конкурс для відбору слухачів п’ятого онлайн курсу із міжнародного екологічного права та управління (маленький ювілей!), що триватиме із другої половини січня до початку червня 2020 року. 

Щороку програма курсу змінюється, але курс попереднього 2019 року був на стільки успішним, що ми вирішили його лише трохи доповнити ще одним модулем.

Тож, курс 2020 буде складатися із 7 модулів, шість із яких будуть повторюватися із попереднього року. Вони охоплять такі тематичні блоки:

  1. Охорона та збереження біорізноманіття

  2. Екосистемні послуги

  3. Природоохоронний менеджмент. Частина 1 (Ліси, природно-заповідний фонд)

  4. Природоохоронний менеджмент. Частина 2 (Болота, річки, луки та інші біотопи)

  5. Створення та менеджмент територій Смарагдової мережі

  6. Захист вилучених із дикої природи та безпритульних тварин

  7. Судовий захист біорізноманіття

Курс передбачатиме самостійне опрацювання слухачами рекомендованої літератури, перегляд відеолекцій та інших матеріалів із кожного модуля. Окрім цього протягом курсу слухачам буде запропоновано виконати контрольні завдання, а після завершення курсу – підготувати фінальне есе. Потенційні слухачі повинні розраховувати присвячувати курсу від 8 до 12 годин щотижня. 

Навчання проводитимуть працівники ЕПЛ, які є фаховими екологами, аналітиками та юристами із практичним досвідом у сфері міжнародного екологічного права та управління, участі в міжнародних процесах та органах, що реалізують політику у сфері охорони довкілля. До участі у курсі також будуть залучені визнані спеціалісти-практики та теоретики, що досягли значних успіхів в охороні природи на національному та міжнародному рівнях. 

Взяти участь у навчанні можуть студенти та спеціалісти будь-яких фахів, які цікавляться питаннями охорони довкілля та міжнародного права. Традиційно курс проводитиметься на навчальній платформі Moodle, що забезпечуватиме кожному слухачу можливість віддалено проходити курс у прогресивному і зручному навчальному середовищі.

Серед охочих пройти навчання буде організовано конкурс. Для того, аби взяти участь у конкурсі і стати слухачем курсу, Вам необхідно до 1 грудня 2019 року надіслати заявку на електронну адресу ЕПЛ ([email protected]) із зазначенням в темі “курс із міжнародного екологічного права та управління”. Кожна заявка повинна містити:

  1. резюме конкурсанта;
  2. мотиваційний лист.

Обидва документи повинні бути обсягом не більше шестиста слів. Результати відбору будуть оголошені конкурсантам до 25 грудня 2019 року. Вже з другої половини січня 2020 року розпочнеться навчання.

Слухачі, які успішно пройдуть курс, будуть запрошені взяти участь у літній школі, яка буде завершальним етапом курсу і відбудеться у липні 2020 року у мальовничих Карпатах. Витрати слухачів літньої школи на участь у школі, а також проїзд, проживання і харчування ЕПЛ візьме на себе. Викладачами у літній школі будуть визнані світові експерти у сфері міжнародного екологічного права, а також екологи, аналітики та юристи ЕПЛ.

Розробка курсу та проведення літньої школи стали можливими завдяки фінансовій підтримці Посольства Швеції в Україні. 

Детальніше про МБО “Екологія-Право-Людина” на сайті.

Детальніше про онлайн курс із міжнародного екологічного права та управління 2019 читайте тут.

Screen Shot 2019-10-10 at 3.47.32 PM

Фото із тренерами та найбільш успішними випускниками онлайн курсу 2019 на літній школі в Карпатах


Останні публікації цього розділу:

«Екогерої розпочинають яскраве літо»: конкурс дитячих малюнків на екологічну тему

Жінки в місцевому самоврядуванні. Навчальна програма

Збір комерційних пропозицій на придбання IT та іншого електричного обладнання: RFQ-UKR-2020-018

Конкурс цінових пропозицій на закупівлю послуг транспортування (перевезення)

Програма впровадження нових технологій, покращення продуктивності та якості продукції тваринництва в Україні

Тендерне оголошення про проведення відкритого тендеру із закупки обладнання для відеоспостереження