Veteran Hub оголошує грант для партнерів на відкриття просторів «Плюс Плюс»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
I.Haluzinska

Конкурс грант(1)
Veteran Hub оголошує грант для партнерів на відкриття просторів «Плюс Плюс»

Veteran Hub оголошує грант для партнерів на відкриття просторів «Плюс Плюс»   

Veteran Hub оголосив про старт проєкту «Плюс Плюс» для охочих відкрити простір для близьких захисників та захисниць. Конкурс поширюється на умовно безпечні області України.

Організація запрошує відкрити простори-партнери «Плюс Плюс» у Хмельницькій, Чернівецькій, Рівненській, Волинській, Львівській, Тернопільській та Івано-Франківській областях. Всього буде відкрито 3 нові партнерські простори. 

Мета партнерства — допомогти малим ініціативам, що бажають підтримати родини захисників і захисниць та мають своє приміщення, створити простір для розуміння й спілкування. Також це точка, з якої ветерани повертатимуться до своїх громад.

Для створення простору «Плюс Плюс» партнер надає приміщення близько 30 метрів квадратних. Veteran Hub меблює це приміщення, забезпечує для ветеранів доступ до інтернету та навчає роботи з клієнтами. Вести операційну діяльність й наповнювати простір подіями буде партнер.

Вимоги до приміщення:

- Площа від 30 метрів квадратних

- Санвузол

- Шумоізоляція

- Зручне розташування

- Прибудинкова територія

- Доступ до бомбосховища

У відборі можуть брати участь юридичні особи будь-яких організацій: ветеранські та громадські, неурядові, некомерційні підрозділи підприємств, які будуть працювати у сфері ветеранських справ. 

Аплікаційний пакет документів зі зразками заповнення та бланки завантажуй з папки для заявників Плюс Плюс

Для участі потрібно заповнити анкету, скласти мотиваційний лист і подати повний аплікаційний пакет до 24 червня включно на електронну пошту: [email protected] 

Правила конкурсу та шаблони документів для партнерів за посиланням.

Детальна інформація про проєкт «Плюс Плюс» на сайті: veteranhub.com.ua/plus-plus  

З питаннями та по коментарі щодо партнерської програми «Плюс Плюс» звертайтеся до програмної менеджерки Veteran Hub Юлії Романовської:
+38 067 187 82 93
[email protected]

Проєкт «Плюс Плюс » розпочався у 2021 році. До повномасштабного вторгнення було відкрито 8 партнерських просторів «Плюс Плюс », частина з яких зачинилися через окупацію. П’ять просторів першої хвилі програми відчинені для клієнтів. 

Veteran Hub — спільний проєкт фондів Віктора та Олени Пінчуків та громадської організації «Побратими», заснований у Києві у 2018 році як простір для підтримки ветеранів АТО/ООС. Програма партнерства «Плюс Плюс » втілюється за міжнародної грантової підтримки.

 


Останні публікації цього розділу:

Грант на підтримку дата-розслідувань подій на війні в Україні

WFP здійснює Запит Зацікавленості/EOI UA22NF050 для постачальників автошин

Тендер на придбання товарів (мультифункціональні пристрої, ноутбуки з програмним забезпеченням, мобільні телефони)

Грантовий конкурс "Створення антикризових хабів для ОГC"

Тендер на виготовлення брендованої продукції

ГО "Дівчата" оголошує тендер на закупівлю планшетів