Вчителі з усієї України позмагаються за розробку кращого STEM-уроку

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Snizhanna Beliaeva

стем урок
Вчителі з усієї України позмагаються за розробку кращого STEM-уроку

CSR Ukraine, експертна організація Центр «Розвиток КСВ», Фонд ООН у галузі народонаселення спільно з Міністерством освіти і науки України оголошують старт конкурсу «Кращий STEM-урок».

Мета конкурсу – допомогти вчителям популяризувати ідеї STEM-освіти та мотивувати дівчат на рівні з хлопцями до вивчення STEM-предметів.

До участі у Конкурсі запрошено вчителів державних закладів загальної середньої, позашкільної, спеціалізованої, професійної (професійно-технічної) освіти, які активно впроваджують інноваційні методики до STEM-викладання, застосовують гендерно чутливий підхід в освіті  та мають креативні ідеї для розробки нестандартних рішень, які б сприяли розкриттю потенціалу дівчат. Переможці отримують  грошові призи у розмірі 5000 гривень.

Конкурсна робота повинна включати: методичну розробку уроку/заняття, допоміжні матеріали, в тому числі ігри, відео, презентацію та роздаткові матеріали. STEM-урок/заняття – це міждисциплінарні уроки, що базуються на виконанні дослідницьких проектів учнями та ученицями. 

Особливості STEM занять:

  • навчання через міждисциплінарні підходи (несамостійні предмети);
  • практичне застосування науково-технічних знань;
  • стимулювання творчості та ініціативи від учнів та учениць;
  • активна комунікація та групова робота;
  • гендерна чутливість.

Строки та умови проведення конкурсу:

  • Перший етап (18.06 – 23.09.2019 року) — прийом заявок для участі у Конкурсі.
  • Другий етап (жовтень 2019) — оцінка робіт та відбір кращих робіт для участі у фіналі.
  • Третій етап (листопад 2019) – фінальний захід у м. Київ, публічний захист кращих робіт, оцінка журі та нагородження переможців Конкурсу.
  • Четвертий етап (грудень 2018 – червень 2019) – представлення кращих конкурсних робіт у відеоформаті через онлайн-платформу Інституту модернізації змісту освіти, поширення досвіду учасників та учасниць конкурсу у ЗМІ.

Більше інформації за посиланням: тут.

Довідка: 

Всеукраїнський Конкурс “Кращий STEM-урок” – це інноваційний підхід до впровадження нових стандартів гендерно чутливого викладання STEM-уроків. Вперше Конкурс проводився у 2018 році. Вчителі з різних регіонів України запропонували розробку 329 індивідуальних та командних уроків. До фіналу було обрано 40 найкращих ініціатив, націлених на гендерно-чутливий підхід до викладання, застосування креативних та трендових методів у навчанні. Трансляцію з обрання переможців можна переглянути за посиланням:  тут.

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSREurope (Брюсель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). csr-ukraine.org

UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення є провідною агенцією ООН, яка зосереджує свою роботу у сфері гендерної рівності, репродуктивного здоров’я та розбудови потенціалу молоді. Спільно з партнерами ми працюємо у 150 країнах та територіях світу, а з 1997 року і в Україні для утвердження рівності, подолання гендерних стереотипів, посилення можливостей жінок, рівномірного розподілу домашніх обов’язків та залучення чоловіків у виховання дітей. З 2015 року спільно з Міністерством соціальної політики України впроваджується кампанія «Щастя в 4 руки». Більше інформації про UNFPA та нашу роботу в Україні: ukraine.unfpa.org. Стежте за діяльністю UNFPA у Twitter та Facebook.

 


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю фільтрувальної установки для Бобринецької ОТГ

ЮНІСЕФ запрошує школи провести Найвідкритіший урок і зустрітися з відомою співачкою

Програма ООН із відновлення та розбудови миру оголошує грант на надання безоплатної правової допомоги на сході України

Цінові пропозиції на придбання монітору для відображення роботи Системи електронного голосування «ГОЛОС»

Цінові пропозиції на придбання 26 планшетів для реалізації проєкту

Послуги з розробки, інсталяції та налаштування Системи електронного голосування «ГОЛОС»