U&WE Hub запрошує амбітних жінок-підприємиць на курс “Entrepreneurship Journey” від Стокгольмської школи економіки в Ризі

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
darianeshta

15
U&WE Hub запрошує амбітних жінок-підприємиць на курс “Entrepreneurship Journey” від Стокгольмської школи економіки в Ризі

Якщо ви маєте функціонуючий бізнес, або ідею, готову до запуску, і володієте англійською мовою на рівні, достатньому для участі в курсі, запрошуємо вас прокачати своє бізнес-мислення на унікальному тижневому курсі від міжнародних експертів/ок Стокгольмської школи економіки в Ризі, що створений спеціально для U&WE Hub Community. 

Стокгольмська школа економіки в Ризі (SSE Riga) є провідною бізнес-школою в країнах Балтії. Курс “Entrepreneurship Journey” розроблений спеціально з урахуванням потреб жінок-підприємців UWE Hub Community і є безкоштовним для учасниць спільноти. Курс складається з п’яти комплексних сесій, які розкривають такі важливі сфери, як маркетингова майстерність, HR-стратегії, використання даних для прийняття правильних управлінських рішень, вивчення нових ринків, інвестиційні інсайти тощо. 

Курс викладатиметься лекторами Стокгольмської школи економіки в Ризі англійською мовою в форматі воркшопів з дискусіями, тривалістю по 1,5 години о 17:00, щодня впродовж 5 днів. Кожен день присвячений повному детальному зануренню в одну тему. В учасниць є можливість відвідати повний курс або окремі сесії.

Навчання проходитиме з 25 по 29 вересня, онлайн. Наприкінці курсу серед найбільш мотивованих учасниць буде обрано одну жінку-підприємицю, що матиме можливість безкоштовно відвідати Mini-MBA курс із Стратегічного менеджменту від Стокгольмської школи економіки в Ризі, що відбудеться в офлайн форматі у листопаді-грудні 2023 року. 

Кількість місць обмежена 40 учасницями. 

Для того, щоб зареєструватися, ви маєте:

  1. бути або долучитися до спільноти жінок-підприємиць U&WE Hub Сommunity
  2. заповнити англомовну форму реєстрації за посиланням, де чітко вказати свою мотивацію участі в курсі з чітким розумінням власного бізнесу та зон його росту.
  3. Очікуйте листа на електронну пошту і готуйтеся до неймовірної пригоди!

Кінцева дата подачі заявок – 21 вересня.

Не пропустіть цю унікальну можливість пройти навчання у міжнародних експертів/ок та вийти на новий рівень власного бізнес-мислення!

 

Довідка:

U&WE_hub (Ukrainian Women Entrepreneurs Hub)  це глобальна спільнота українських свідомих жінок-підприємиць, об’єднаних в локальні мережі, які зацікавлені у розвитку власної справи, а також небайдужі до розвитку бізнесу стейкхолдери. Ініціатива реалізується Центром “Розвиток КСВ” в межах програми USAID “Мріємо та діємо”.

Історії учасниць, анонси відкритих подій та багато інших форматів у наших соціальних мереж у Instagram LinkedIN Facebook Telegram

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проєкти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). 

Програма «Мріємо та діємо» впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром «Розвиток КСВ» (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.


Останні публікації цього розділу:

Тендер із постачання наборів екстреного реагування

Тендер на проведення дослідження з оцінки застосування документів з енергоефективності будівель

Конкурс на вакансію консультант з фінансових питань БО «Світло надії»

Request for proposal for the supply and delivery services: Regular HEAT trainings / Запит на надання пропозицій на постачання та надання послуг: Регулярне проведення тренінгів HEAT

Запит комерційної пропозиції № RFQ-UKR-00288943 на постачання Захисних штанів. Клас захисту - 1 (20 м/с)

Відкритий тендер на закупівлю ноутбуків