Грант до 50 000 євро на кліматичні інновації. До кінця вересня триває прийом заявок

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


News_CIV
Грант до 50 000 євро на кліматичні інновації. До кінця вересня триває прийом заявок

30 вересня 2023 року завершується прийом заявок на черговий етап грантового конкурсу «Кліматичні Інноваційні Ваучери». Українські бізнеси можуть отримати до 50 тисяч євро на розробку або впровадження технологій, що скорочують викиди парникових газів та підвищують ефективність споживання енергії.

“Кліматичні Інноваційні Ваучери” www.climate.biz є однією з найбільших грантових програм в Україні, що підтримують зелені інновації та стимулюють розвиток кліматично-дружніх технологій. Ця програма ініційована Європейським банком реконструкція та розвитку, а фінансується Європейським Союзом. 

Хто може брати участь

У конкурсі можуть брати участь ідприємства, які розробляють або впроваджують інноваційні кліматичні технології. Вони мають бути зареєстрованими юридичними особами (приватні компанії), що провадять діяльність на території України не менше 1 року та відносяться до сектору малого та середнього бізнесу. Програма не може підтримати підприємства комунальної та державної форми власності, громадські організації та фізичних осію-підприємців. Учасники мають бути готові співфінансувати проєкт на рівні не менше 25% від суми гранту. Детальні правила програми читайте а посиланням https://climate.biz/ruls/

Ми також запрошуємо до участі компанії та підприємців, які прагнуть надавати послуги в рамках програми “Кліматичні Інноваційні Ваучери». Переглянути порядок реєстрації сервіс-провайдера запрошуємо у відповідному розділі https://climate.biz/forsp/ 

На що можуть піти грантові кошти 

Переможці зможуть використати Ваучери для оплати послуг, необхідних для подальшого розвитку та вдосконалення їхніх  інноваційних рішень. Послуги, що надаються в рамках гранту, мають  стимулює певний “прорив” у розвитку компанії та масштабуванні технології, прискорювати їх вихід та просування на нові ринки,. Серед послуг, які отримули минулі грантери: промисловий дизайн, розробка електронних компонентів,  сертифікація, тестування, патентування, розробка IT-компонентів, маркетингові дослідження,тощо.

Хто вже отримував ці гранти? 

В колі наших випускників і грантерів такі компанії як Delfast, ReLeaf, Carbominer, GO TO-U, Prana, TOKA, The Good Plastic Company, Hempire, EcoFactor, Prengi та багато інших. І ми шукаємо нових чемпіонів. 

Залишилися питання? 

Щоб апліканти правильно заповнили анкету, Greencubator щочетверга проводить online консультації, де можна детальніше дізнатися про умови участі та отримати відповіді на свої питання. Залишилось лише декілька консультацій від команди проєкту – 21 та 28 вересня – які відбуваються о 13.00 у онлайн-форматі.

Під час онлайн-зустрічей обговорюються такі питання:

  • чи відповідає ваша компанія/проєкт умовам Ваучерів;
  • хто може подаватися на Ваучери;
  • які критерії оцінювання проєктів та процедура їх відбору;
  • як працює механізм Ваучерів;
  • як заповнити та подати заявку на грант тощо.

Реєстрація на консультацію за посиланням - https://bit.ly/46Ysjpr

Заявку подати можна за посиланням – https://bit.ly/3Ydx4HH

Всі деталі про конкурс - https://climate.biz/


Останні публікації цього розділу:

Тендер на придбання обладнання, предмети та матеріали для облаштування ігрової кімнати (оптичні прилади)

Тендер на закупівлю транспортних послуг в Сумській області

Оголошено конкурс на вакансію консультанта по розробці навчального курсу

Продовженно: конкурс на закупівлю комплектів бронезахисту

Закупівля дитячого харчування та дитячих підгузків для Донецької ОДА

Тендер на Проведення робіт по здійсненню поточного ремонту санвузлів в Львівській області