Укладання договору надання послуг перевезень

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


картинка на сайт
Укладання договору надання послуг перевезень

№ RFP 2024-116 від 27 травня 2024 року

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ПРОЦЕСІ ЗАКУПІВЛІ

На укладання договору надання послуг перевезень в межах реалізації проєкту Гуманітарного фонду для України «Шлях до безпеки та послуг: транспортне забезпечення та підтримка колективних центрів»

(код фінансування UKR-22/UKR_CBPF/SA1/CCM-P/NGO/23493)

Дата та час закриття: 03 червня 2024 року – 11:00 год.

Важливе повідомлення про етичну поведінку

Ні за яких обставин постачальник не повинен платити ГО «Проліска» або співробітнику ГО «Проліска» за подання пропозиції або за укладання Договору. До переліку належать будь-які подарунки, послуги, гостинність, тощо для співробітників. Зверніть увагу, що ГО «Проліска» радить своїм постачальникам не пропонувати співробітникам ГО «Проліска» жодних подарунків, послуг, гостинності тощо. Пам’ятайте, що в разі здійснення виплати або надання подарунків або послуг, буде негайне припинення дії Договору з постачальником, і постачальник буде дискваліфікований з усіх майбутніх процедур закупівель ГО «Проліска». Радимо ознайомитися з Кодексом поведінки постачальників ГО «Проліска», зокрема його статтями 18-21 про етичну поведінку.

Важливо: Фактом подання тендерної пропозиції Учасник підтверджує свою відповідність Кодексу поведінки постачальників ГО «Проліска»

 

Передмова про ГО «ПРОЛІСКА»

ГО «Проліска» – некомерційна, неполітична гуманітарна організація, що з 2014 року надає всебічну допомогу та захист населенню, що постраждали від збройного конфлікту в Україні.

Більш детальну інформацію про ГО «Проліска» можна знайти на веб-сайті: https://proliska.org/.

 1. Потреби

ГО «Проліска» пропонує потенційним постачальникам надати тендерну пропозицію щодо надання послуг перевезень для потреб ГО «Проліска», в межах реалізації проєкту Гуманітарного фонду для України «Шлях до безпеки та послуг: транспортне забезпечення та підтримка колективних центрів» (код фінансування UKR-22/UKR_CBPF/SA1/CCM-P/NGO/23493).

Лот 1: Послуги перевезення (автомобіль легковий/вантажний/вантажопасажирський/універсал/пасажирський/мінівен/мікроавтобус) з місцем базування у м. Харків, Харківської обл.

Орієнтовний обсяг надання послуг: 100-250 годин на місяць.

Важливо:

Детальні характеристики послуг наведено в Додатку А до цього документа.

 

 1. Мета закупівлі

Вибір постачальників, що забезпечать надання послуг перевезень для потреб ГО «Проліска», в межах реалізації проєкту Гуманітарного фонду для України «Шлях до безпеки та послуг: транспортне забезпечення та підтримка колективних центрів» (код фінансування UKR-22/UKR_CBPF/SA1/CCM-P/NGO/23493).

 1. Загальні умови закупівлі
 • Валюта тендерної пропозиції та взаєморозрахунків – українська гривня;
 • Умови оплати: безготівкова форма;
 • Учасник тендеру включає в загальну вартість послуги усі витрати, що безпосередньо пов’язані з наданням послуг, в тому числі податки та збори;
 • Фактом подання тендерної пропозиції учасники тендеру гарантують збереження своєї оголошеної ціни протягом терміну дії Договору надання послуг перевезення (далі за текстом – Договір), а саме: до 31.12.2024 р.

Зверніть увагу: Відповідно до Закону №1618 з 01.01.2022 року внесені зміни до ст. 13 Закону №1207, яким передбачається, що здійснення господарської діяльності юридичними особами, фізичними особами-підприємцями та фізичними особами, які провадять незалежну професійну діяльність, місцезнаходженням (місцем проживання) яких є тимчасово окупована територія, дозволяється виключно після зміни їх податкової адреси на іншу територію України. Учасники які не підпадають під дані вимоги будуть – дискваліфіковані.

Прохання враховувати, що Замовникам забороняється здійснювати  закупівлі товарів, робіт і послуг у громадян РФ/РБ (крім тих, що проживають на території України на законних підставах); юридичних осіб, утворених та зареєстрованих відповідно до законодавства РФ/РБ; юридичних осіб, утворених та зареєстрованих відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним

власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі – активи), якої є РФ/РБ, громадянин РФ/РБ (крім тих, що проживають на території

України на законних підставах), або юридичних осіб, утворених та зареєстрованих відповідно до законодавства РФ/РБ, крім випадків коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління Національному агентству з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів. Замовникам забороняється здійснювати публічні закупівлі товарів походженням з РФ/РБ.

Важливо:

Наполегливо рекомендовано уважно ознайомитися з цим документом «Запрошення до участі у процесі закупівлі» та додатками до нього. Недотримання процедур, зазначених у цьому документі, може призвести до дискваліфікації учасників тендеру з процесу оцінки тендерних пропозицій.

Зауважуємо: цей документ не є пропозицією на укладання Договору з Вашою  компанією.

 1. Інформація про закупівлю:

4.1. Документи до запрошення до участі у процесі закупівлі

Наступні додатки є невід’ємною частиною цього Запрошення до участі у процесі закупівлі:

Додаток А: Форма технічної пропозиції;

Додаток В: Форма фінансової пропозиції;

Додаток С: Реєстраційна форма постачальника;

Кодекс поведінки постачальників Громадської організації “Проліска”.

 4.2. Підтвердження отримання запрошення до участі у процесі закупівлі

Будемо вдячні, якщо Ви повідомите нас про отримання цього Запрошення до участі у процесі закупівлі зворотнім електронним листом на адресу: [email protected] з наступною інформацією:

 • Ваше підтвердження про отримання цього Запрошення до участі у процесі закупівлі;
 • чи подаватимете Ви тендерну пропозицію;
 • джерело отримання інформації щодо оголошеного тендеру (наприклад, електронний лист, веб-сторінка ГО «Проліска», веб-сторінка tender.in.ua тощо).

4.3. Запити та роз’яснення умов закупівлі

Потенційні учасники тендеру, у разі необхідності, можуть надіслати запит щодо роз’яснення цього Запрошення до участі у процесі закупівлі виключно на електронну адресу: [email protected].

Кінцевий термін надходження таких запитів – 31 травня 2024 року до 18:00.

ГО «Проліска» на свій розсуд може надіслати будь-яку відповідь на конкретне запитання всім іншим запрошеним учасникам тендеру одночасно.

Важливо:

Прохання звернути увагу, що тендерні пропозиції не повинні надсилатися на електронну адресу, вказану вище (тобто на ту, яка запропонована для надсилання запитів щодо роз’яснення Запрошення до участі у процесі закупівлі). Недотримання цієї вимоги може стати причиною дискваліфікації компанії з подальшої оцінки тендерної пропозиції.

 

4.4. Тендерна пропозиція  

Ваша тендерна пропозиція повинна бути підготовлена українською мовою. Будь ласка, надішліть свою тендерну пропозицію, використовуючи надані Додатки (А, B, C). Тендерні пропозиції, що не відповідають зазначеним форматам, можуть бути не прийнятими до розгляду.

Важливо:

Включення тендерної пропозиції до будь-якої кореспонденції, крім електронної адреси подання, призведе до дискваліфікації учасника тендеру. Будь ласка, надішліть свою тендерну пропозицію безпосередньо на електронну адресу: proliska.mail.tender@gmail.com.

 

Ваша тендерна пропозиція повинна містити наступні два комплекти документів, які потрібно надіслати окремими електронними листами:

1.     Технічна пропозиція:

 • належним чином заповнений Додаток А «Технічна пропозиція»;
 • належним чином заповнений Додаток С «Реєстраційна форма постачальника»: ви повинні заповнити, підписати та подати разом із своєю Технічною пропозицією;
 • завірені у встановленому порядку реєстраційні документи: копія Виписки/Витягу Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, завірена у встановленому порядку;
 • завірена у встановленому порядку копія документу, який посвідчує статус платника податків учасника;
 • довідка про відкриття банківського рахунку, завірена у встановленому порядку;
 • учасник тендеру повинен надати копію сертифіката якості на товар (за наявності);
 • учасник тендеру повинен надати гарантійний лист на товар (за наявності);

2.     Фінансова пропозиція

 • належним чином заповнений Додаток В «Форма фінансової пропозиції».

4.4.1. Зміст технічної пропозиції

Важливо:

Жодна інформація про ціни не повинна бути включена в Технічну пропозицію. Невиконання цієї вимоги призведе до дискваліфікації учасника тендеру. Технічна пропозиція повинна містити всю необхідну інформацію.

 

Детальний опис технічних характеристик  предмета закупівлі за всіма Лотами можна знайти в Додатку А до цього Запрошення до участі у процесі закупівлі.

У вашій технічній пропозиції має бути чітко зазначено чи послуга, яка надаватиметься Вами, відповідає зазначеним технічним характеристикам. Необхідно чітко вказати та розкрити будь-які розбіжності із зазначеними технічними характеристиками.

Кодекс поведінки постачальників Громадської організації «Проліска»: фактом подання своєї тендерної пропозиції Ви  підтверджуєте факт ознайомлення та згоди з Кодексом поведінки постачальників Громадської організації «Проліска».

4.4.2. Зміст фінансової пропозиції

Ваша окрема Фінансова пропозиція повинна містити пропозицію в одній валюті – гривня. У випадку, якщо Ваша компанія буде обрана для подальшої співпраці, оплата здійснюватиметься в гривнях.

Фінансова пропозиція повинна охоплювати вартість надання послуг з урахуванням усіх пов’язаних з цим витрат, зокрема всіх податків та зборів.

Фінансова пропозиція повинна бути подана відповідно до Додатку B «Форми фінансової пропозиції». Тендерні пропозиції, які мають іншу структуру фінансової пропозиції, можуть не прийматися.

Ціноутворення, що зазначене в Тендерній пропозиції повинно залишатися чинним протягом періоду проведення тендеру та терміну дії Договору.

4.5. Подання тендених пропозицій

Тендерні пропозиції повинні бути надіслані електронною поштою лише на наступну електронну адресу: [email protected].

Всі додатки до тендерної пропозиції (Додаток А, Додаток В, Додаток С) повинні бути у PDF форматі, підписані та завірені печаткою (за її використання). Копії документів у форматі PDF можуть, як доповнення, бути подані у Excel форматі (додатки A та B).

Технічна та Фінансова пропозиції повинні бути чітко розділені – надіслані окремими листами і жодна фінансова інформація (включаючи вартість послуги) не повинна бути зазначена в Технічній пропозиції. Невиконання цієї вимоги призведе до дискваліфікації учасника тендеру.

Кінцевий термін подання Тендерної пропозиції: 03 червня 2024 року, 11:00 год. або  раніше.

Важливо:

Будь-яку Тендерну пропозицію, отриману після 03.06.2024 або надіслану на іншу електронну адресу ГО «Проліска», буде відхилено. ГО «Проліска» може, на свій розсуд, продовжити термін подання Тендерних пропозицій, повідомивши про це одночасно всіх потенційних учасників тендеру на доступних інформаційних ресурсах (веб-сторінка ГО «Проліска», веб-сторінка tender.in.ua, тощо).

 

Будь ласка, зазначте у полі теми повідомлення наступну інформацію:

 • RFP 2024-116;
 • назву своєї компанії з назвою додатку;
 • кількість надісланих повідомлень (наприклад: 1/3, 2/3, 3/3).
 • вказати чи це технічна / фінансова пропозиція

Наприклад:

 • RFP 2024-116 Компанія XXX Технічна пропозиція (електронний лист 1 з 3);
 • RFP 2024-116 Компанія XXX Фінансова пропозиція (електронний лист 2 з 3).

Також учасники можуть надати свої тендерні пропозиції на паперовому носії, скориставшись послугами Укрпошти, Нової Пошти, кур`єрської доставки, або доставити конверт самостійно, опустивши його у поштову скриньку, розміщену при вході офісу ГО «Проліска», за адресою:

89421, вул. Ужгородська, буд. 43, с. Сторожниця, Ужгородський р-н., Закарпатська обл.

На конвертах має бути чітко зазначена назва тендера, його номер та адресат, що зазначено нижче:

ОСОБІ ВІДПОВІДАЛЬНІЙ ЗА ВІДКРИТТЯ КОНВЕРТІВ З ТЕНДЕРНИМИ ПРОПОЗИЦІЯМИ/ПРОПОЗИЦІЯМИ RFP 2024-116

ГО «Проліска»

89421, вул. Ужгородська, буд. 43, с. Сторожниця, Ужгородський р-н., Закарпатська обл.

 

Конверт повинен містити два внутрішніх конверти, як описано нижче:

на обох конвертах вказуються назва та адреса Вашої компанії. Перший конверт має бути позначений «Технічна пропозиція» та містити заповнений Додаток А та Додаток С та іншу додаткову інформацію. Другий конверт має бути позначений «Фінансова пропозиція» і містити заповнений Додаток B. Всі Додатки мають бути підписані та скріплені печаткою (у разі використання).

Тендерні пропозиції на паперовому носії, подані будь-яким іншим чином, не приймаються.

Важливо:

Технічну та Фінансову пропозиції необхідно надіслати в окремих листах (конвертах). Невиконання цієї вимоги призведе до дискваліфікації учасника тендеру. У Технічну пропозицію не слід включати фінансову інформацію (ціни, вартість, тощо). Невиконання цієї вимоги стане причиною дискваліфікації учасника тендеру.

 

4.6. Прийняття тендерних пропозиції:

ГО «Проліска», за наявності обґрунтовано виняткових обставин, може продовжити термін подання тендерних пропозицій, повідомивши про це всіх учасників тендеру у письмовій формі. Продовження терміну може супроводжуватися зміною тендерної документації, підготовленої ГО «Проліска» за власною ініціативою або у відповідь на роз’яснення, надіслані потенційним постачальником.

ГО «Проліска» залишає за собою право прийняти або скасувати весь тендер, або за окремим лотом на будь-якому етапі проведення процедури закупівлі.

Зверніть увагу, що  ГО «Проліска» не зобов’язана обрати будь-яку з компаній, які подають тендерні пропозиції, й у жодному разі не бере на себе зобов’язання щодо вибору компанії, яка пропонує найнижчу ціну. Крім того, Договір буде укладений з учасником тендеру, пропозиція якого вважатиметься такою, що найбільш відповідає потребам, а також загальним принципам ГО «Проліска», зокрема економії та ефективності й найкращого співвідношення ціни та якості.

4.7. Оцінка тендерної пропозиції

Кожна тендерна пропозиція буде розглянута окремо та незалежно. Учасники тендеру подають тендерну пропозицію для участі в тендері та використовують всі надані форми додатків. Посилання на попередні або поточні пропозиції не розглядаються. Наявність раніше підписаних Договорів з ГО «Проліска» не розглядається як перевага чи гарантія для ухвалення майбутніх рішень щодо вибору переможця тендеру.

Для вибору переможця тендеру, ГО «Проліска» встановила критерії оцінки, якими регулюється вибір отриманих тендерних пропозицій. Оцінка проводиться Технічної та Фінансової пропозицій згідно з бальної системи. Фінальний бал тендерної пропозиції буде складатися з суми балів Технічної та Фінансової пропозицій. Відсотковий розподіл питомої ваги Технічної та Фінансова пропозицій складає 60% та 40% відповідно.

4.7.1. Реєстрація постачальників

Потенційні постачальники будуть додані до Бази даних постачальників ГО «Проліска» після вивчення їхньої спроможності виконати умови тендеру на основі поданих ними документів у складі тендерної пропозиції.

Після цього, на пізнішому етапі проводитиметься оцінка ефективності як постачальника, зокрема щодо:

 • відповідності наданих послуг вимогам ГО «Проліска»;
 • здатності оперативно реагувати на потреби ГО «Проліска»;
 • своєчасність надання послуг;
 • надійності наданих послуг.

4.7.2. Оцінка технічної частини тендерних пропозицій:

Усі тендерні пропозиції від потенційних постачальників будуть оцінені на основі наведених критеріїв оцінки, що зазначені в Додатку А «Форма технічної пропозиції», які оцінюватимуться за принципом «ТАК/НІ», «ЗГОДЕН/НЕ ЗГОДЕН».  Пропозиції, які не відповідають обов’язковим вимогам не будуть допущені до подальшого оцінювання.

Технічна пропозиція оцінюватиметься з використанням, зокрема, наступних критеріїв і розподілу відсотків: 60% від загальної оцінки 100 балів. Оцінювання буде проводитись за бальною системою, крім того, встановлено обов’язкові вимоги для учасників тендеру, які оцінюватимуться за принципом ТАК/НІ. Технічні пропозиції, які не відповідають обов’язковим вимогам не будуть допущені до подальшого оцінювання. У випадку, якщо хоч одна обов’язкова вимога не виконана, пропозиція буде відхилена від подальшого оцінювання. Неповна інформація або відсутність підтверджуючих документів стосовно будь якої з обов’язкових вимог може стати причиною визнання невиконання вимоги тендеру.

Бали за технічну оцінку будуть нараховані по кожному лоту окремо за наступними критеріями:

№ з/п

Критерії оцінювання

Максимально можливий бал

1

Тип автотранспортного засобу, марка, модель, рік випуску автотранспортного засобу

 40

2

Стаж водіння

 20

3

Досвід керування у складних погодних та дорожніх умовах в зонах із підвищеним ризиком

20

4

Знання основних та другорядних шляхів між населеними пунктами в межах певної області, вказаної у Лоті

20

Максимально можливий бал відповідності вимогам: 100 балів.

Мінімальний прохідний бал (80%): 80 балів.

Якщо Технічна пропозиція отримала менш ніж мінімальний прохідний бал, вона буде вважатися такою, що є технічно несумісною та буде відхилена від подальшої оцінки.

Загальний бал за Технічною пропозицією розраховуватимуться за наступною формулою:

Загальний бал за Технічною пропозицією = [набрана кількість балів] х [0,6 (Технічний компонент 60%)]

 

4.7.3. Оцінка фінансової частини тендерних пропозицій: 

Фінансова пропозиція буде відкрита та оцінена тільки у тих тендерних пропозиціях, які пройдуть оцінку Технічної пропозицій.

За Фінансовою пропозицією застосовуватиметься розподіл відсотків: 40% від загальної кількості балів.

Фінансова пропозиція буде оцінюватися за наступним принципом:

 • максимальна кількість балів (40) буде присвоєна найнижчій ціновій пропозиції, за результатами порівняння з іншими ціновими пропозиціями.
 • всім іншим Фінансовим пропозиціям буде присвоєно бали у зворотній пропорції до найнижчої ціни за формулою:

Кількість балів за Фінансовою пропозицією = [40 (загальний фінансовий компонент 40%)] х [найнижча ціна] / [інша ціна]

 

За результатами оцінки Фінансових пропозицій, буде визначено переможця тендеру.

Переможець тендеру та інші учасники тендеру будуть повідомлені про результати тендеру.

4.8. Укладання договору

ГО «Проліска» може укласти Договір з одним або декількома учасникам тендеру. ГО «Проліска» залишає за собою право відтермінувати підписання Договору з переможцем (-цями) тендеру на невизначений термін після оголошення результатів тендеру. Після укладення Договору, будь-яка сторона може розірвати Договір тільки через 10 робочих днів з дати повідомлення іншої сторони в письмовій формі або електронною поштою.

4.9. Валюта та взаєморозрахунки

Оплату за послуги, що надаватимуться згідно з Договором, укладеним за результатами цього тендеру, буде здійснено у національній валюті України – гривня. Оплата здійснюватиметься згідно із загальними умовами договорів ГО «Проліска» у національній валюті України – гривня. Платежі будуть ініціюватися тільки після підтвердження зі сторони ГО «Проліска» успішного надання послуг згідно з  умовами Договору.

Документи до запрошення до участі у процесі закупівлі

Наступні додатки, які є невід’ємною частиною Запрошення до участі у процесі закупівлі ви знайдете за посиланнями нижче:

Запрошення

Додаток А: Форма технічної пропозиції

Додаток В: Форма фінансової пропозиції

Додаток С: Реєстраційна форма постачальника

Кодекс поведінки постачальників

Чекаємо на ваші пропозиції!

Дякуємо за увагу!


Останні публікації цього розділу:

Конкурсні торги на закупівлю ліків

UNDP оголошує грант на створення безпечного простору для організацій громадянського суспільства у Запоріжжі

Тендер на відбір постачальників конференц-послуг

Відбір методиста(-ки) з предмету «Історія України»

Консультант/ка гарячої лінії

Тендер на закупівлю матеріалів для проведення ремонтних робіт