Укладання договорів постачання побутової техніки та принтеру

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


картинка сайт
Укладання договорів постачання побутової техніки та принтеру

№ ITB 2024-115 від 27 травня 2024 року

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ПРОЦЕСІ ЗАКУПІВЛІ

На укладання договорів постачання побутової техніки та принтеру для забезпечення потреб внутрішньо переміщених осіб (ВПО), що постраждали внаслідок воєнних дій та проживають в транзитних центрах у Харківській області,

в межах реалізації проєкту Гуманітарного фонду для України «Шлях до безпеки та послуг: транспортне забезпечення та підтримка колективних центрів»

(код фінансування UKR-22/UKR_CBPF/SA1/CCM-P/NGO/23493)

ДАТА ТА ЧАС ЗАКРИТТЯ: 03 червня 2024 РОКУ – 15:00 год.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ЕТИЧНУ ПОВЕДІНКУ

Ні за яких обставин постачальник не повинен платити ГО «Проліска» або співробітнику ГО «Проліска» за подання пропозиції або за укладання Договору. До переліку належать будь-які подарунки, послуги, гостинність, тощо для співробітників. Зверніть увагу, що ГО «Проліска» радить своїм постачальникам не пропонувати співробітникам ГО «Проліска» жодних подарунків, послуг, гостинності тощо. Пам’ятайте, що в разі здійснення виплати або надання подарунків або послуг, буде негайне припинення дії Договору з постачальником, і постачальник буде дискваліфікований з усіх майбутніх процедур закупівель ГО «Проліска». Радимо ознайомитися з Кодексом поведінки постачальників ГО «Проліска», зокрема його статтями 18-21 про етичну поведінку.

ВАЖЛИВО: Фактом подання тендерної пропозиції Учасник підтверджує свою відповідність Кодексу поведінки постачальників ГО «Проліска».

 

ПЕРЕДМОВА ПРО ГО «ПРОЛІСКА»

Громадська організація «Проліска» – некомерційна, неполітична гуманітарна організація, що з 2014 року надає всебічну допомогу та захист населенню, що постраждало від збройного конфлікту в Україні.

Більш детальну інформацію про ГО «Проліска» можна знайти на веб-сайті: https://proliska.org/.

 1. ПОТРЕБИ

ВАЖЛИВО:

Детальні технічні характеристики товару описані в Додатку А до цього документа. Зверніть увагу, Додаток А містить інформацію за 2 (двома) лотами

 

ГО «Проліска» пропонує потенційним постачальникам надати тендерну пропозицію щодо постачання товарів для забезпечення потреб внутрішньо переміщених осіб (ВПО), що постраждали внаслідок воєнних дій та проживають в транзитних центрах у Харківській області, в межах реалізації проєкту проєкту Гуманітарного фонду для України «Шлях до безпеки та послуг: транспортне забезпечення та підтримка колективних центрів» (код фінансування UKR-22/UKR_CBPF/SA1/CCM-P/NGO/23493). 

МЕТА ЗАКУПІВЛІ

З метою забезпечення потреб внутрішньо переміщених осіб (ВПО), що постраждали внаслідок воєнних дій та проживають в транзитних центрах у Харківській області, в межах реалізації проєкту проєкту Гуманітарного фонду для України «Шлях до безпеки та послуг: транспортне забезпечення та підтримка колективних центрів» (код фінансування UKR-22/UKR_CBPF/SA1/CCM-P/NGO/23493), необхідно провести процедуру закупівлі товарів методом ITB:

Лот № 1. Побутова техніка;

Лот № 2. Принтери.

 1. ЗАГАЛЬНІ УМОВИ ЗАКУПІВЛІ
 • Валюта тендерної пропозиції та взаєморозрахунків – українська гривня.
 • Учасник тендеру включає в загальну вартість товару усі витрати, що сплачуються або мають бути сплачені, а також вартість адресної доставки товару та усіх супутніх послуг, визначених у Додатку А за кожним лотом.
 • Умови оплати: безготівкова форма.
 • Фактом надання тендерної пропозиції учасники тендеру гарантують збереження своєї оголошеної ціни до кінця дії договору постачання товару, а саме – до 31.12.2024.
 • Граничний строк постачання товару: до 10 календарних днів з дати укладання договору постачання товару.
 • Порядок поставки товару: товар постачається партіями, партією вважається відповідний перелік позицій товару за однією адресою, що вказана у додатку А за кожним лотом.

ВАЖЛИВО: Поділ постачання товару однієї партії не допускається.

Громадська Організація «Проліска» залишає за собою право відмовити у прийнятті товару, який буде поставлено не однією партією, відповідно до вимог цього Запрошення.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: Відповідно до Закону №1618 з 01.01.2022 року внесені зміни до ст. 13 Закону №1207, яким передбачається, що здійснення господарської діяльності юридичними особами, фізичними особами-підприємцями та фізичними особами, які провадять незалежну професійну діяльність, місцезнаходженням (місцем проживання) яких є тимчасово окупована територія, дозволяється виключно після зміни їх податкової адреси на іншу територію України. Учасники які не підпадають під дані вимоги будуть – дискваліфіковані.

Прохання враховувати, що Замовникам забороняється здійснювати  закупівлі товарів, робіт і послуг у громадян РФ/РБ (крім тих, що проживають на території України на законних підставах); юридичних осіб, утворених та зареєстрованих відповідно до законодавства РФ/РБ; юридичних осіб, утворених та зареєстрованих відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним

власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі – активи), якої є РФ/РБ, громадянин РФ/РБ (крім тих, що проживають на території

України на законних підставах), або юридичних осіб, утворених та зареєстрованих відповідно до законодавства РФ/РБ, крім випадків коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління Національному агентству з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів. Замовникам забороняється здійснювати публічні закупівлі товарів походженням з РФ/РБ.

ВАЖЛИВО:

Наполегливо рекомендовано уважно ознайомитися з цим документом «Запрошення до участі у процесі закупівлі» та додатками до нього. Недотримання процедур, зазначених у цьому документі, може призвести до дискваліфікації учасників тендеру з процесу оцінки тендерних пропозицій.

 

Зауважуємо: цей документ не є пропозицією на укладання Договору з Вашою компанією. Зверніть увагу: ГО «Проліска» залишає за собою право зменшити кількість товарів, визначену у Додатках А та В до цього Запрошення, на момент укладання договорів постачання товарів, в залежності від зміни потреб та фінансування.

 1. ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЗАКУПІВЛЮ:

4.1. ДОКУМЕНТИ ДО ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ПРОЦЕСІ ЗАКУПІВЛІ

Наступні додатки є невід’ємною частиною цього Запрошення до участі у процесі закупівлі:

Додаток А: Форма технічної пропозиції;

Додаток В: Форма фінансової пропозиції;

Додаток С: Реєстраційна форма постачальника;

Кодекс поведінки постачальників Громадської організації “Проліска”.

4.2. ПІДТВЕРДЖЕННЯ ОТРИМАННЯ ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ПРОЦЕСІ ЗАКУПІВЛІ

Будемо вдячні, якщо Ви повідомите нас про отримання цього Запрошення до участі у процесі закупівлі зворотнім електронним листом на адресу: [email protected] з наступною інформацією:

 • Ваше підтвердження про отримання цього Запрошення до участі у процесі закупівлі;
 • чи подаватимете ви тендерну пропозицію;
 • джерело отримання інформації щодо оголошеного тендеру (наприклад, електронний лист, веб-сторінка ГО «Проліска», офіційна сторінка ГО «Проліска», на Facebook, тощо)

4.3. ЗАПИТИ ТА РОЗ’ЯСНЕННЯ УМОВ ЗАКУПІВЛІ

Потенційні учасники тендеру зобов’язані подавати будь-який запит щодо роз’яснення цього Запрошення до участі у процесі закупівлі виключно на електронну адресу: [email protected].

Кінцевий термін надходження запитів – 31 травня 2024 року до 18:00.

ГО «Проліска» на свій розсуд може надіслати будь-яку відповідь на конкретне запитання всім іншим запрошеним учасникам тендеру одночасно.

ВАЖЛИВО:

Прохання звернути увагу, що тендерні пропозиції не повинні надсилатися на електронну адресу, вказану вище (тобто на ту, яка запропонована для надсилання запитів щодо роз’яснення умов тендеру). Недотримання цієї вимоги може стати причиною дискваліфікації компанії з подальшої оцінки тендерної пропозиції.

 

4.4. ТЕНДЕРНА ПРОПОЗИЦІЯ 

Ваша тендерна пропозиція повинна бути читабельною та підготовлена українською мовою. Будь ласка, надішліть свою тендерну пропозицію, використовуючи надані Додатки (А, B, C). Тендерні пропозиції, що не відповідають зазначеним форматам, можуть бути не прийнятими до розгляду.

ВАЖЛИВО:

Включення тендерної пропозиції до будь-якої кореспонденції, крім електронної адреси подання, призведе до дискваліфікації учасника тендеру. Будь ласка, надішліть свою тендерну пропозицію безпосередньо на електронну адресу: [email protected]

 

Ваша тендерна пропозиція повинна містити наступні два комплекти документів, які потрібно надіслати окремими електронними листами:

1.     Технічна пропозиція:

 • належним чином заповнений Додаток А «Технічна пропозиція»;
 • належним чином заповнений Додаток С «Реєстраційна форма постачальника»: ви повинні заповнити, підписати та подати разом із своєю Технічною пропозицією;
 • завірені у встановленому порядку реєстраційні документи: копія Виписки/Витягу Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, завірена у встановленому порядку;
 • завірена у встановленому порядку копія документу, який посвідчує статус платника податків учасника;
 • довідка про відкриття банківського рахунку, завірена у встановленому порядку;
 • учасник тендеру повинен надати копію сертифіката якості на товар (за наявності);
 • учасник тендеру повинен надати гарантійний лист на товар (за наявності);

1.   Фінансова пропозиція

 • належним чином заповнений Додаток В «Форма фінансової пропозиції».

4.4.1. ЗМІСТ ТЕХНІЧНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

ВАЖЛИВО:

Жодна інформація про ціни не повинна бути включена в Технічну пропозицію. Невиконання цієї вимоги призведе до дискваліфікації учасника тендеру. Технічна пропозиція повинна містити всю необхідну інформацію.

 

Детальний опис технічних характеристик товару, який потребує ГО «Проліска», можна знайти в Додатку А.

У вашій технічній пропозиції має бути чітко зазначено, чи ці товари, які ви пропонуєте, повністю відповідають зазначеним технічним характеристикам. Необхідно чітко вказати та розкрити будь-які розбіжності із зазначеними технічними характеристиками.

ВАЖЛИВО:

Учасник закупівлі у своїй технічній пропозиції – Додатку А – може подати одне чи декілька найменувань товарів відповідно до технічних вимог за однією позицією, зазначивши назву та технічні характеристики кожного з них.

Зверніть увагу! Зміна асортименту товару після укладання відповідних договорів постачання не буде можливою!

 

Час доставки: будь ласка, вкажіть найоптимальніший (найшвидший) строк постачання товарів в Додатку А «Форма технічної пропозиції». Якщо різні учасники тендеру запропонують однакову вартість на товари, то перевага надаватиметься тендерним пропозиціям із найкоротшим строком постачання.

Кодекс поведінки постачальників Громадської організації «Проліска»: фактом подання своєї пропозиції, Ви підтверджуєте, що ознайомлені та погоджуєтесь з Кодексом поведінки постачальників Громадської організації «Проліска».

4.4.2. ЗМІСТ ФІНАНСОВОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

Ваша окрема Фінансова пропозиція повинна містити пропозицію в одній валюті – гривня. У випадку, якщо Ваша компанія буде обрана для подальшої співпраці, оплата здійснюватиметься в гривнях.

Фінансова пропозиція повинна охоплювати вартість товарів та всіх послуг, які будуть надані, в тому числі: безпосередньо вартість товарів, вартість послуг пакування, доставки товару на адресу, визначеною замовником, та будь-які інші пов’язані з цим витрати, які можуть виникнути (ціна «все включено»).

Фінансова пропозиція повинна бути подана відповідно до Додатка B «Форми фінансової пропозиції». Тендерні пропозиції, які мають іншу структуру фінансової пропозиції, можуть не прийматися.

Ціноутворення, що зазначене в Тендерній пропозиції повинно залишатися чинним протягом періоду проведення тендеру та терміну дії Договору.

4.5. ПОДАННЯ ТЕНДЕРНИХ ПРОПОЗИЦІЙ

Тендерні пропозиції повинні бути надіслані електронною поштою лише на наступну електронну адресу: [email protected].

Зверніть увагу: учасник закупівлі може подати свою тендерну пропозицію як за всією закупівлею, так і за окремим її Лотом.

Всі Додатки до тендерної пропозиції (Додаток А, Додаток В, Додаток С) повинні бути у PDF форматі, підписані та завірені печаткою (за її використання). Копії документів у форматі PDF можуть, як доповнення, бути подані у Excel форматі (Додатки A та B).

Технічна та Фінансова пропозиції повинні бути чітко розділені – надіслані окремими листами і жодна фінансова інформація (включаючи ціну та вартість товару) не повинна бути зазначена в Технічній пропозиції. Невиконання цієї вимоги призведе до дискваліфікації.

Кінцевий термін подання Тендерної пропозиції: 03 червня 2024 року, 15:00 год. або  раніше.

ВАЖЛИВО:

Будь-яку тендерну пропозицію, отриману після 03.06.2024 або надіслану на іншу електронну адресу ГО «Проліска», буде відхилено. ГО «Проліска» може, на свій розсуд, продовжити термін подання тендерних пропозицій, повідомивши про це одночасно всіх потенційних учасників тендеру на доступних інформаційних ресурсах (веб-сторінка ГО «Проліска», сторінка у соціальній мережі Facebook, тощо).

 

Будь ласка, зазначте у полі теми повідомлення наступну інформацію:

 • ITB 2024-115;
 • назву своєї компанії з назвою додатку;
 • кількість надісланих повідомлень (наприклад: 1/3, 2/3, 3/3).
 • вказати чи це технічна / фінансова пропозиція

Наприклад:

 • ITB 2024-115 Компанія XXX Технічна пропозиція (електронний лист 1 з 3);
 • ITB 2024-115 Компанія XXX Фінансова пропозиція (електронний лист 2 з 2).

Також учасники можуть надати свої тендерні пропозиції на паперовому носії, скориставшись послугами Укрпошти, Нової Пошти, кур`єрської доставки, або доставити конверт самостійно, опустивши його у поштову скриньку, розміщену при вході офісу ГО «Проліска», за адресою:

89421, Закарпатська обл., Ужгородський р-н, с. Сторожниця, вул. Ужгородська, 43.

На конвертах має бути чітко зазначена назва тендера, його номер та адресат, що зазначено нижче:

ОСОБІ, ВІДПОВІДАЛЬНІЙ ЗА ВІДКРИТТЯ КОНВЕРТІВ З ТЕНДЕРНИМИ ПРОПОЗИЦІЯМИ/ПРОПОЗИЦІЯМИ, ITB 2024-115

ГО «Проліска»

89421, Закарпатська область, Ужгородський р-н, с. Сторожниця, вул. Ужгородська, 43.

 

Конверт повинен містити два внутрішніх конверти, як описано нижче:

на обох конвертах вказуються назва та адреса Вашої компанії. Перший конверт має бути позначений «Технічна пропозиція» та містити заповнений Додаток А, Додаток С, та іншу додаткову інформацію. Другий конверт має бути позначений «Фінансова пропозиція» і містити заповнений Додаток B. Всі Додатки мають бути підписані та скріплені печаткою (у разі наявності).

Тендерні пропозиції на паперовому носії, подані будь-яким іншим чином, не приймаються.

ВАЖЛИВО:

Технічну та Фінансову пропозиції необхідно надіслати в окремих листах (конвертах). Невиконання цієї вимоги призведе до дискваліфікації учасника тендеру. У Технічну пропозицію не слід включати фінансову інформацію (ціни, вартість, тощо). Невиконання цієї вимоги стане причиною дискваліфікації учасника тендеру.

 

4.6. ПРИЙНЯТТЯ ТЕНДЕРНИХ ПРОПОЗИЦІЇ:

ГО «Проліска», за наявності обґрунтовано виняткових обставин, може продовжити термін подання тендерних пропозицій, повідомивши про це всіх учасників тендеру у письмовій формі. Продовження терміну може супроводжуватися зміною тендерної документації, підготовленої ГО «Проліска» за власною ініціативою або у відповідь на роз’яснення, надіслані потенційним постачальником.

ГО «Проліска» залишає за собою право прийняти або скасувати весь тендер, або за окремим лотом на будь-якому етапі проведення процедури закупівлі.

Зверніть увагу, що  ГО «Проліска» не зобов’язана обрати будь-яку з компаній, які подають тендерні пропозиції, й у жодному разі не бере на себе зобов’язання щодо вибору компанії, яка пропонує найнижчу ціну. Крім того, Договір буде укладений з учасником тендеру, пропозиція якого вважатиметься такою, що найбільш відповідає потребам, а також загальним принципам ГО «Проліска», зокрема економії та ефективності й найкращого співвідношення ціни і якості.

4.7. ОЦІНКА ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

Кожна тендерна пропозиція буде розглянута окремо та незалежно. Учасники тендеру подають тендерну пропозицію для участі в тендері та використовують всі надані форми. Посилання на попередні або поточні пропозиції не розглядаються. Наявність раніше підписаних Договорів з ГО «Проліска» не розглядається як перевага чи гарантія для ухвалення майбутніх рішень щодо вибору переможця тендеру. Договір буде укладений з постачальником, що запропонував найнижчі ціни на товари, що відповідають визначеним технічним характеристикам.

4.7.1. Реєстрація постачальників

Потенційні постачальники будуть додані до Бази даних постачальників ГО «Проліска» після вивчення їхньої спроможності виконати умови тендеру на основі поданих ними документів у складі тендерної пропозиції.

Після цього, на пізнішому етапі проводитиметься оцінка ефективності як постачальника, зокрема щодо:

 • відповідності поставлених товарів вимогам ГО «Проліска»;
 • здатності оперативно реагувати на потреби ГО «Проліска»;
 • своєчасність виконання послуг;
 • надійності послуг.

4.7.2. Оцінка технічної частини тендерних пропозицій:

Технічний компонент тендерної пропозиції оцінюватиметься за критеріями ВІДПОВІДАЄ або НЕ ВІДПОВІДАЄ.

Усі тендерні пропозиції від потенційних постачальників будуть оцінені на основі наведених критеріїв оцінки, що зазначені в Додатку А «Форма технічної пропозиції»

4.7.3. Оцінка фінансової частини тендерних пропозицій:

Фінансова пропозиція буде відкрита та оцінена тільки у тих тендерних пропозиціях, які пройдуть етап оцінки технічної пропозицій.

За результатами оцінки Фінансових пропозицій, буде визначено переможця тендеру.

Переможець тендеру та інші учасники тендеру будуть повідомлені про результати тендеру.

4.8. УКЛАДАННЯ ДОГОВОРУ

ГО «Проліска» може укласти Договір з одним або декількома учасникам тендеру. ГО «Проліска» залишає за собою право відтермінувати підписання Договору з переможцем (-цями) тендеру на невизначений термін після оголошення результатів тендеру. Після укладення Договору, будь-яка сторона може розірвати Договір тільки через 10 робочих днів з дати повідомлення іншої сторони в письмовій формі або електронною поштою.

4.9. ВАЛЮТА

Оплата за постачання товару за Договором, укладеним за результатами цього тендеру, буде оформлено у національній валюті України – гривня. Оплата здійснюватиметься згідно із загальними умовами договорів ГО «Проліска» у національній валюті України – гривня. Платежі будуть ініціюватися згідно з умовами Договору.

Документи до запрошення до участі у процесі закупівлі

Наступні додатки, які є невід’ємною частиною Запрошення до участі у процесі закупівлі ви знайдете за посиланнями нижче:

Запрошення

Додаток А: Форма технічної пропозиції

Додаток В: Форма фінансової пропозиції

Додаток С: Реєстраційна форма постачальника

Кодекс поведінки постачальників

Чекаємо на ваші пропозиції!

Дякуємо за увагу!


Останні публікації цього розділу:

ГО «Антикорупційний штаб» оголошує тендер на послуги з організації заходу

Пакт оголошує тендер на надання послуг логістичної підтримки проведення дводенної навчальної сесії зі зміцнення системи громадського здоров’я

Тендерна пропозиція про надання послуг організації заходу у м. Тернопіль

Розробка Бази Даних Волонтерів та Сайту ГО

Закупівля обладнання для ресторанного бізнесу

“Ліга Сильних” оголошує набір на навчання з безбар’єрності для 5 громад