Участь в шостому міжнародному саміті “Youth to Youth”

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Vira Usyk

конкурс(1)
Участь в шостому міжнародному саміті “Youth to Youth”

З 9 по 12 жовтня у м. Києві відбудеться шостий міжнародний саміт “Youth to Youth” за підтримки Посольства США в Україні, ГО “Youth to Youth Initiative” та  ГО “Young Agents of Change”. Україна не випадково стала місцем проведення цьогорічного саміту, присвяченого темі розбудови сталого миру. Адже активне громадянське суспільство та молодіжна спільнота нашої країни вже сьогодні беруть участь у реформуванні усіх сфер суспільного життя, реалізації цілей сталого розвитку та миротворенні.

Очікуваний захід спрямований на об’єднання понад 80 молодих лідерів з різних континентів, спікерів, тренерів та фасилітаторів світового класу, зокрема США, Німеччини, Грузії. На учасників чекають надихаючі дискусії та практичні воркшопи, нетворкінги, а також за окремими вимогами та критеріями  – можливості отримати фінансування на реалізацію власних ініціатив після саміту. Детальніше про саміт, спікерів та фасилітаторів можна дізнатися за посиланням https://summit2021.y2yinitiative.org/

Для того, щоб стати делегатом саміту, необхідно:

- бути громадянином України;

- бути віком від 18 до 35 років (можливі винятки на основі мотивації кандидатів);

- демонструвати сильні міжособистісні навички та лідерський потенціал;

- мати бажання створювати позитивні соціальні зміни використовувати досвід саміту у своїй професійній діяльності;

- добре володіти англійською мовою (мова заходу – англійська, переклад не забезпечується);

- заповнити та надіслати заявку на участь : https://cutt.ly/4Wnt77t

Організатори за підтримки Посольства США в Україні покривають внесок українських делегатів у розмірі 300 євро та забезпечують учасників проживанням у Києві, триразовим харчуванням та роздатковими матеріалами на час проведення саміту. Вартість квитків до Києва та у зворотному напрямі компенсується українським делегатам у повному обсязі після заходу. 

Ми особливо запрошуємо взяти участь у саміті учасників програм обмінів та стажувань, які фінансуються Урядом США, а також учасників English Access Microscholarship Program в Україні.

Реченець подачі заявки – 22 вересня 2021 року, 23:59 за київським часом.


Останні публікації цього розділу:

Конкурс на закупівлю проектора

Конкурс на закупівлю ноутбуку

Продовження конкурсу на закупівлю ноутбуку для КБ "Моя земля"

Центр громадського здоров’я МОЗ України разом з україно-швейцарським проєктом «Діємо для здоров’я» шукає медиків до команд "Мисливців за діабетом"

Агенти Волонтерства: набір на всеукраїнську програму

Організація та проведення інформаційної кампанії