Учасники на молодіжний обмін з медіаграмотності та критичного мислення в Іспанію

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Aliona Glazkova

30594335_10215841051368926_7294003535568437248_n
Учасники на молодіжний обмін з медіаграмотності та критичного мислення в Іспанію

Хочете дізнатися більше про медіа грамотність? Або ж розумієтеся на тому, як відрізняти фейкові новини від правдивих? Як перевіряти інформацію? І хотіли би обговорити то з однолітками з Литви, Грузії та Іспанії?.. Мадрид в червні вже чекає на Вас!

Друзі, ГО «КІПЦ Європейський клуб» шукає 7ох учасників (6 учасників + 1 груп-лідер) на міжнародний молодіжний обмін «Youth Re-Action – Developing Media Literacy»! Подія відбуватиметься з 21го по 28ме червня в іспанській столиці, місті Мадрид.

Основною задачею обміну є створити можливість посилення, розбудови спроможності, підвищення обізнаності, обговорення, взаємного навчання, неформального навчання та дій, обміну найкращими практиками, симуляційних ігор, рольових ігор, майстерень з ефективної комунікації та мережування, практичних завдань, роботи в малих  групах, командотворення, перфоменсів, дій задля видимості проекту для молоді з 4х країн.

Проект був створений як реакція на потребу молоді в підвищенні власної компетенції у сфері медіа грамотності та критичного мислення. Оскільки є потреба вірно розуміти медіа-повідомлення та бути мудрим медіа-споживачем. Крім того, посилення критичного мислення та правильного розуміння медіа-повідомлень має фундаментальне значення для молоді, особливо в умовах швидкого розвитку інформаційних технологій. ЗМІ мають великий вплив на формування громадської думки, а також на формування молодіжного життя, суспільства та громадської активності.

Вимоги до кандидатів:

  • Українське громадянство;
  • 18-30 років;
  • Наявність біометричного закордонного паспорту;
  • Англійська мова на рівні можливості комунікації з представниками різних країн на теми медіаграмотності;
  • Готовність приймати участь в підготовці до культурного обміну та до навчальних сесій;
  • Можливість купити собі квитки до Мадриду і назад (компенсація вартості проїзду до 530 євро відбудеться на банківську карту протягом 2х місяців після обміну);
  • Можливість оплатити організаційний внесок після затвердження Вашої кандидатури – 30 євро.

Якщо Ви вважаєте, що ця можливість саме для Вас і про Вас, то заповніть, будь ласка, цю аплікаційну форму англійською мовою зі зрозумілою мотивацією навіщо це Вам і чому Ви краще за інших зможете збагатити собою цей проект. Просимо заповнити форму до 23:59 10 травня 2018 року. Всі питання надсилайте на електронну скриньку [email protected]. З обраними учасниками організатори сконтактують після 15го травня.


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю еко сумок

Конкурс на закупівлю послуг оренди сценічного, звукового, світлового обладнання

Закупівля послуг з обслуговування комп'ютерів та оргтехніки

Послуги з виготовлення поліграфічної продукції

«ДІКСІ ГРУП» шукає фахівців зі збору та аналізу даних

Конкурс «Підтримка антикорупційних ініціатив на регіональному та місцевому рівнях»