Триває прийом робіт на конкурс журналістики “Честь Професії”

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


start
Триває прийом робіт на конкурс журналістики “Честь Професії”

Організаційний комітет XIV конкурсу професійної журналістики «Честь Професії» оголошує про старт прийому матеріалів у 2023 році.

Триватиме він до 22 березня 2023 року включно

На конкурс можна подати журналістські матеріали, які були опубліковані на території України в місцевих, регіональних, загальнонаціональних та іноземних медіа з 1 червня 2022 року по 31 січня 2023 року.

Матеріали можна подати у 6 основних номінацій:
 • «Найкраще інтерв’ю»;
 • «Найкращий репортаж»;
 • «Найкраще новинне висвітлення резонансної події»;
 • «Найкраща аналітика»;
 • «Найкраще розслідування»;
 • «Найкраща публіцистика».

Участь у конкурсі «Честь Професії» можуть взяти усі, хто професійно займається журналістикою в Україні, – без обмежень за віком, типом ЗМІ (преса, телебачення, радіо, інтернет), жанром та сферою журналістики, регіоном роботи та проживання.

ВАЖЛИВО! 

Один і той же журналіст, редакція або третя особа можуть подавати матеріали одночасно у кілька основних номінацій. Один і той самий матеріал не може бути поданий в декілька номінацій, лише в одну. На кожен матеріал, поданий на Конкурс, необхідно оформити окрему заявку.

Для участі у конкурсі необхідно:
 • обов’язково ознайомитись та перевірити відповідність матеріалу критеріям номінаціїв яку ви подаєте свій матеріал; 
 • заповнити форму  на сайті конкурсу та надати посилання на матеріал або копію/скан-копію матеріалу, виклавши її перед цим на файлообмінник;
 • для теле- і радіоматеріалів (викладених на файлообмінники) необхідно надати ефірну довідку (деталі – [email protected]);
 • у разі подання матеріалу іноземною мовою, якою не володіють Журі та Відбіркова комісія, просимо надсилати переклад матеріалу у текстовому форматі на пошту організаторів – [email protected], або прикріпити посилання на переклад в анкеті при її заповненні. Організатори конкурсу можуть попросити надати переклад;
 • відкрити доступ до матеріалу за посиланням на файлообмінники/сайти не менше, ніж на 5 місяців з моменту подання заявки.
Більше інформації щодо участі у конкурсі можна знайти на офіційному сайті. Слідкуйте за новинами на офіційній сторінці у Facebook.

Склад Відбіркової комісії та членів Журі 2023 року доступний за посиланням.

З матеріалами переможців конкурсу за 2022 рік можна ознайомитися за посиланням.

Загальнонаціональний Конкурс професійної журналістики «Честь Професії 2023» став можливим завдяки фінансовій підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), що була надана через проєкт «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews. 

Оргкомітет конкурсу:

Інна Мельникова, керівниця проєктів Національної асоціації медіа

+38 (097) 80 90 661/ +38 (044) 254 55 56

[email protected]

www.nam.org.ua


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю мобільних освітлювальних веж для громад-партнерів DAI «ГОВЕРЛА»

Запрошення до участі у тендері на укладення рамкового договору з надання послуг, пов’язаних із організацією та проведенням публічних заходів

Запрошення до участі у тендері на укладення рамкової угоди на надання послуг з обслуговування комп’ютерної мережі та офісної техніки

Запрошення до участі у тендері на укладення рамкової угоди на надання послуг неозброєної охорони в офісних приміщеннях (Одеса)

Закупівля засобів індивідуального захисту

Конкурс на розробку сайту та брендбуку для Громадської Організації “Клуб рибалок України - Юей Фішинг Клуб”