Триває прийом робіт на конкурс журналістики “Честь Професії”

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


start
Триває прийом робіт на конкурс журналістики “Честь Професії”

Організаційний комітет XIV конкурсу професійної журналістики «Честь Професії» оголошує про старт прийому матеріалів у 2023 році.

Триватиме він до 22 березня 2023 року включно

На конкурс можна подати журналістські матеріали, які були опубліковані на території України в місцевих, регіональних, загальнонаціональних та іноземних медіа з 1 червня 2022 року по 31 січня 2023 року.

Матеріали можна подати у 6 основних номінацій:
 • «Найкраще інтерв’ю»;
 • «Найкращий репортаж»;
 • «Найкраще новинне висвітлення резонансної події»;
 • «Найкраща аналітика»;
 • «Найкраще розслідування»;
 • «Найкраща публіцистика».

Участь у конкурсі «Честь Професії» можуть взяти усі, хто професійно займається журналістикою в Україні, – без обмежень за віком, типом ЗМІ (преса, телебачення, радіо, інтернет), жанром та сферою журналістики, регіоном роботи та проживання.

ВАЖЛИВО! 

Один і той же журналіст, редакція або третя особа можуть подавати матеріали одночасно у кілька основних номінацій. Один і той самий матеріал не може бути поданий в декілька номінацій, лише в одну. На кожен матеріал, поданий на Конкурс, необхідно оформити окрему заявку.

Для участі у конкурсі необхідно:
 • обов’язково ознайомитись та перевірити відповідність матеріалу критеріям номінаціїв яку ви подаєте свій матеріал; 
 • заповнити форму  на сайті конкурсу та надати посилання на матеріал або копію/скан-копію матеріалу, виклавши її перед цим на файлообмінник;
 • для теле- і радіоматеріалів (викладених на файлообмінники) необхідно надати ефірну довідку (деталі – [email protected]);
 • у разі подання матеріалу іноземною мовою, якою не володіють Журі та Відбіркова комісія, просимо надсилати переклад матеріалу у текстовому форматі на пошту організаторів – [email protected], або прикріпити посилання на переклад в анкеті при її заповненні. Організатори конкурсу можуть попросити надати переклад;
 • відкрити доступ до матеріалу за посиланням на файлообмінники/сайти не менше, ніж на 5 місяців з моменту подання заявки.
Більше інформації щодо участі у конкурсі можна знайти на офіційному сайті. Слідкуйте за новинами на офіційній сторінці у Facebook.

Склад Відбіркової комісії та членів Журі 2023 року доступний за посиланням.

З матеріалами переможців конкурсу за 2022 рік можна ознайомитися за посиланням.

Загальнонаціональний Конкурс професійної журналістики «Честь Професії 2023» став можливим завдяки фінансовій підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), що була надана через проєкт «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews. 

Оргкомітет конкурсу:

Інна Мельникова, керівниця проєктів Національної асоціації медіа

+38 (097) 80 90 661/ +38 (044) 254 55 56

[email protected]

www.nam.org.ua


Останні публікації цього розділу:

Запит цінових пропозицій: Послуги з проведення тренінгів щодо розбудови спроможності у сфері захисту дітей, також убезпечення, інклюзії, підзвітності постраждалому населенню та запобігання сексуальній експлуатації та насильству для команди проєкту

50 стипендій для відвідування Lviv Urban Forum

Конкурсні торги на закупівлю послуг УЗД вен

Закупівля «Аудиторські послуги»

Конкурс на надання послуг тьютора до МБФ "СЕЙВД"

REQ-KYI-24-0089 - Закупівля навчання з медіа права для ФГВ