Триває набір делегатів ФГС Східного партнерства на 2024 – 2026 роки

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


membershippage
Триває набір делегатів ФГС Східного партнерства на 2024 – 2026 роки

До 10 березня триває набір нових делегатів Форуму громадянського суспільства Східного партнерства на 2024-2026 роки.

Делегати Форуму будуть відібрані на наступний дворічний цикл (2024-2026) на основі голосування національних платформ, координаторів робочих груп і делегацій ЄС відповідно до критеріїв відбору та географічних і тематичних квот.

Протягом свого 2-річного мандату обрані делегати стануть частиною обраної групи організацій громадянського суспільства, які працюють у регіоні Східного партнерства.

Вони отримають ексклюзивний доступ до Саміту громадянського суспільства Східного партнерства ФГС СхП, який відвідають понад 300 учасників із числа зацікавлених сторін, донорів та представників громадянського суспільства. Вони матимуть можливість спілкуватися та активно брати участь у щорічних робочих групах та засіданнях Генеральної асамблеї. Разом вони відстоюватимуть спільні цілі, співпрацюватимуть над регіональними проектами, впливатимуть на офіційні заходи в рамках політики Східного партнерства, отримають ексклюзивний доступ до фінансування та можливостей для розбудови потенціалу, а також братимуть участь у різноманітних інших заходах, організованих Форумом.

Подати заявку

Якщо у вас виникнуть запитання щодо поточного набору делегатів, перегляньте розділ щодо частих запитань або зверніться до Паскаля Віллаумеза, менеджера щодо членства та управління ([email protected]).

Більше інформації: eap-csf.eu


Останні публікації цього розділу:

Запрошення до участі у процесі закупівлі (Комплект меблів у дитячу кімнату; Пральна машина; Слуховий апарат; Мобільний телефон із аксесуарами; Комплект "Мойдодир"; Засоби реабілітації)

Пошук учасників на короткостроковий волонтерський проєкт в Туреччині

Пошук учасників на волонтерський проєкт в Нідерландах

Проведення офлайн тренінгів на тему: «Надання домедичної допомоги»

Пошук учасників на волонтерський проект "Volunteer in Poland" в Польщі

Відкритий тендер на закупівлю послуг з проведення соціологічного дослідження у фокус групах