Терміновий конкурс ЄС для інноваційних рішень з протидії спалахам коронавірусу

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


2aff22ae-6775-11ea-9eec-5254a2021b2b
Терміновий конкурс ЄС для інноваційних рішень з протидії спалахам коронавірусу

Європейська Комісія оголошує терміновий конкурс для стартапів та малих і середніх підприємств з технологіями та інноваціями, які могли б допомогти в лікуванні, тестуванні, моніторингу чи інших аспектах щодо боротьби зі спалахом коронавірусу. 

Фінансування надається Європейською Радою Інновацій (EIC — European Innovation Council). Кінцевий термін подання заявок на EIC Accelerator — 17:00, 18 березня (за Брюссельським часом).

Бюджет конкурсу — 164 мільйони євро. Зазначається, що цей конкурс йде за принципом “знизу вгору”, тобто немає визначених тематичних пріоритетів, і заявники з інноваційними ідеями щодо боротьби із коронавірусом, будуть оцінені так само, як і інші.

Однак, Єврокомісія прагне прискорити надання грантів Європейської Ради Інновацій та змішаного фінансування на відповідні інновації для боротьби зі спалахом коронавірусу, а також полегшити доступ до інших джерел фінансування та інвестицій.

Європейська Рада Інновацій вже фінансово підтримує низку стартапів та малих та середніх підприємств, які займаються інноваціями для боротьби зі спалахом коронавірусу. Наприклад, проєкт EpiShuttle для спеціалізованих ізоляційних установ, проєкт m-TAP для фільтраційної технології та проєкт MBENT для відстеження мобільності людей під час епідемій.

ДетальнішеОстанні публікації цього розділу:

Надання пакету послуг з ВІЛ, ТБ та ВГС для людей в конфлікті з законом та надання послуг з ВІЛ серед ЛВІН та ЧСЧ в цивільному секторі

2 хвиля національного проєкту “Digitaliзація громадських організацій”

Тендер на закупівлю туристичних вказівників для Станіславської ОТГ

Тендер на закупівлю вуличного обладнання для Станіславської ОТГ

Тендер щодо постачання IT витратних матеріалів для офісів проекту USAID «Економічна підтримка Східної України» в Києві, Краматорську, Сєвєродонецьку та Маріуполі

Тендер на закупівлю обладнання для туризму для Станіславської ОТГ