Тендерне оголошення про проведення відкритого тендеру з закупівлі товарів

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
kalina

тендер
Тендерне оголошення про проведення відкритого тендеру з закупівлі товарів

Громадська організація «Калина-Пресс» в рамках грантового проекту №004 UN_RPP2001-03738/01 «Розширення та облаштування простору майданчику для сприяння розвитку відповідального татівства в Троїцькій громаді», що реалізується за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру, оголошує відкритий тендер на закупівлю будівельних матеріалів

Дата оголошення про тендер: 19.07.2021 р.

Термін подання тендерних пропозицій: до 29.07.2021 р.

 Предметом закупівлі є товари, а саме: 

 1. Цементно-стружечная плита, ЦСП 1600х1200х10 (мм) – 140 шт.
 2. Профиль UD 27 3 м (0,5 мм) – 61 шт.
 3. Профиль CD 60 3 м Premium Steel,- 224 шт
 4. Подвес П-образный ES-125 (0,8) -672 шт.
 5. Шуруп по металлу прессшайба Б 4,2х14  Ph TR (50шт/уп) -41 пак.
 6. Шуруп для г/к по металлу 3,5х45 (50шт/уп), – 67 пак.
 7. Дюбель с ударным шурупом 6х60 “гриб” (100 шт) – 21 пак.
 8. Плита OSB-3 Кроно 10 мм х 1,25 х 2,50 м (111л/уп) – 34 шт.

До участі у тендері запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України: постачальники, що мають  досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення торгівлі/надання послуг, заявлений товар у наявності на складі у вказаній кількості, можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна/ акт виконаних робіт), мати статус неплатника ПДВ.

Строк надання товарів/ послуг: протягом 14  календарних днів від дати підписання Договору поставки.

Пропозиції повинні залишатися чинними протягом 30 (тридцати) днів з дати розкриття тендерних пропозицій — з 30 липня 2021 року

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

 1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
 2. Копія документу, що підтверджує податковий статус
 3. Тендерна пропозиція, заповнена за зразком (додається);
 4. Оригінал Рахунка-фактури
 5. Зразок договору поставки товару
 6. Та інші документи, якщо вважає  за необхідне

Істотні критерії (умови) відбору конкурсних пропозицій:

 1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;
 2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення
 3. Якість опису товару та відповідність очікуванням організатора

Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання товарів/послуг 

КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ

Пропозиції приймаються від юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, які мають відповідні КВЕД для здійснення торгівлі, досвід роботи у відповідній сфері, можливість здійснити доставку у вказаний строк та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою (за наявності) та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна).

Усі документи надаються у сканованому вигляді, у форматі pdf, на електронну адресу [email protected]. з темою « Тендер за угодою №004UN_RPP2001-03738/01  ГО «Калина-Пресс» та у запечатаних конвертах на адресу: 92100, Луганська область, смт. Троїцьке, проспект Перемоги, 70 кв.8

 1. Форма конкурсної пропозиції у додатку.
 2. Сканована копія Довідки в довільній формі щодо дотримання вимог Указу Президента України від 15.05.2017 № 133/2017 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)” та Закону України «Про санкції».

 Зразок

Довідка

щодо дотримання санкційного законодавства України

___________________________(назва Учасника) цією довідкою дійсно гарантуємо, що у веденні діяльності дотримаємось вимог Указу Президента України №176/2018 Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 21 червня 2018 року «Про застосування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», Указу Президента України від 15.05.2017 № 133/2017 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)»» та Закону України «Про санкції».

Дата ______________

П.І.Б. _________________/___________/

                                                                            (підпис)

М.П. (за наявності)


 

 1. Сканована копія Листа-згоди на обробку, використання, поширення та доступ до персональних даних:

Зразок

Лист – згода

на обробку, використання, поширення та доступ до персональних даних

Відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 року №2297- VI, даю згоду на обробку, використання, поширення та доступ до моїх персональних даних, відомостей, які надаю про себе для забезпечення участі у закупівлі, цивільно-правових та господарських відносин.

 

Дата ______________П.І.Б. _________________/___________/(підпис) 


 

 1. Інформація, яка підтверджує надійність ділового партнера.

№ з/п

Найменування

Вимоги Замовника

1

Службову (посадову) особу Учасника яку уповноважено Учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі або фізичну особу, яка є Учасником було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення у сфері закупівель корупційного правопорушення.

 

Замовник самостійно перевіряє у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним.

2

Суб’єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України “Про захист економічної конкуренції”, у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів;

Замовник самостійно перевіряє у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним.

3

Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, була засуджена за злочин, учинений з корисливих мотивів (зокрема, пов’язаний з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої не знято або не погашено у встановленому законом порядку.

Інформація (лист – гарантія по формі) за власноручним підписом уповноваженої особи Учасника та завірена печаткою (за наявності) про те, що Фізична особа, яка є Учасником, не була (була) засуджена за злочин, учинений з корисливих мотивів, судимість з якої не знято або не погашено у встановленому законом порядку.

4

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі), була засуджена за злочин, вчинений з корисливих мотивів (зокрема, пов’язаний з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якої не знято або не погашено у встановленому законом порядку.

Інформація (лист – гарантія по формі) за власноручним підписом уповноваженої особи Учасника та завірена печаткою (за наявності) про те, що службова (посадова) особа Учасника яку уповноважено Учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, не була засуджена за злочин, вчинений з корисливих мотивів, судимість з якої не знято або не погашено у встановленому Законом порядку.

5

Учасник процедури закупівлі визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього відкрита ліквідаційна процедура.

 

 

Замовник самостійно перевіряє у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним.

6

Учасник процедури закупівлі має заборгованість із сплати податків і зборів (обов’язкових платежів), крім випадку, якщо такий учасник здійснив заходи щодо розстрочення і відстрочення такої заборгованості у порядку та на умовах, визначених законодавством країни реєстрації такого учасника.

Інформація (лист – гарантія за зразком) за підписом уповноваженої особи учасника та завірену печаткою (у разі наявності).

 

 

 

7

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми.

Інформація (лист – гарантія за зразком) за підписом уповноваженої особи учасника та завірену печаткою (у разі наявності).

8

Учасник процедури закупівлі не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором про закупівлю з цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків – протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору.

Учасник процедури закупівлі, що перебуває в вищезазначених обставинах, може надати підтвердження вжиття заходів відповідно до заходів для доведення своєї надійності, незважаючи на наявність відповідної підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі. Для цього учасник (суб’єкт господарювання) повинен довести, що він сплатив або зобов’язався сплатити відповідні зобов’язання та відшкодування завданих збитків.

Інформація (лист – гарантія за зразком) за підписом уповноваженої особи учасника та завірену печаткою (у разі наявності).

 

 

 

У разі надання Учасником недостовірної інформації зазначеної у ЛИСТІ-ГАРАНТІЇ, Замовник залишає за собою право відхилити тендерну пропозиції як ту, що не підтверджує надійність ділового партнера та не відповідає умовам цієї закупівлі.  

Форма листа-гарантії 

(Найменування Учасника) (далі – Учасник), підтверджує, що Замовник не має жодної з підстав для відмови нам в участі у тендері, а саме:

 • (найменування Учасника) не є пов’язаною особою з іншими Учасниками процедури закупівлі та/або з членом (членами) тендерного комітету Замовника.
 • Кінцевим бенефіціарним власником (контролером) (найменування Учасника) є:_________________________________________ .
 • (найменування Учасника) не має заборгованості із сплати податків і зборів (обов’язкових платежів).
 • (найменування Учасника) виконав свої зобов’язання за раніше укладеним(ними) договором(ами) про закупівлю з цим самим Замовником.
 • (найменування Учасника) гарантує, що правопорушення, пов’язані з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми в діяльності Установи відсутні.
 • (службова особа учасника), не була засуджена за злочин, вчинений з корисливих мотивів (зокрема, пов’язаний з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якої не знято або не погашено у встановленому законом порядку 

(Посада, прізвище, ініціали, підпис уповноваженої особи Учасника, завірені печаткою)

*)        у разі якщо Учасник – фізична особа 

Дата ______________П.І.Б. _________________/___________/                                  (підпис) М.П. (за наявності)


 Тендерні процедури

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою

 [email protected]  до 29.07.2021 року та за тел.+80956152697

До участі у відборі тендерних  пропозицій допускаються конкурсні  пропозиції, які повністю відповідають умовам цього конкурсного  оголошення.   

Всі конкурсні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця тендеру, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам конкурсу, викладеним у тендерній документації. Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в тендерному оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну.

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.  Дата засідання тендерного комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 30.07.2021 року.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Відповідальна особа ГО «Калина-Пресс» 

Панікар Наталія

телефон +38956152697 

ЗРАЗОК ТЕНДЕРНОЇ ФОРМИ

КОНКУРСНА ПРОПОЗИЦІЯ

 

м. _____                                                                                 «____» ________дата______ року

 

_________________________(повне найменування постачальника) _____________________,  (ідентифікаційний номер ХХХХХХХХХХ, ХХХХ, місто/селище, _вул. ХХХХХХХХХХХХ, ХХХ), надає свою пропозицію ГО «Калина-Пресс» щодо участі у тендері, що проводиться Організацією на закупівлю товару: 

 1. 1. Цементно-стружечная плита, ЦСП 1600х1200х10 (мм) – 140 шт.
 2. Профиль UD 27 3 м (0,5 мм) – 61 шт.
 3. Профиль CD 60 3 м Premium Steel,- 224 шт
 4. Подвес П-образный ES-125 (0,8) -672 шт.
 5. Шуруп по металлу прессшайба Б 4,2х14  Ph TR (50шт/уп) -41 пак.
 6. Шуруп для г/к по металлу 3,5х45 (50шт/уп), – 67 пак.
 7. Дюбель с ударным шурупом 6х60 “гриб” (100 шт) – 21 пак.
 8. Плита OSB-3 Кроно 10 мм х 1,25 х 2,50 м (111л/уп) – 34 шт.

  згідно з вимогами, висунутими ГО «Калина-Пресс»  в тендерному оголошенні про проведення відкритого тендеру із закупівлі товарів/послуг від 19.07.2021 року.

 Вивчивши тендерні вимоги ГО «Калина-Пресс» _______________________________________(повне найменування постачальника)_______________________ цим підтверджує, що має організаційну можливість та погоджується надати послуги/виконати роботи/поставити товари ГО «Калина-Пресс » відповідно до наступних умов: 

 1. Найменування послуг/робіт/товарів, ціна без ПДВ: ____________________.
 2. Якість послуг/робіт/товарів відповідатиме: ________________________.
 3. Строк надання послуг/виконання робіт/поставки товару: __________________.
 4. Загальна вартість, без ПДВ: _________________.
 5. Умови оплати: ___________________.
 6. Умови, які необхідно виконати організації для отримання послуг/робіт/товарів: _____________________.
 7. Податковий статус постачальника: _________________________
 8. КВЕД:______________________

Загальна вартість цієї пропозиції       _________,00 грн. (______________ грн. 00 коп.) без ПДВ.

 До цієї Пропозиції додається:

 1. Оригінал рахунку-фактури №_________ від _____________ року
 2. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
 3. Копія документу, що підтверджує податковий статус
 4. Зразок Договору поставки товару 


Останні публікації цього розділу:

RFQ_UA-14_2023 Запит пропозиції на закупівлю робіт з проведення дослідження базових показників (baseline assessment) проєкту та аналізу стану доступу населення до отримання соціальних послуг та послуг з охорони Психічного здоров’я та психосоціальної підтримки

Тендер на закупівлю паливних брикетів з лушпиння соняшника (БО «КОРЕ Україна»)

Тендер із закупівлі 12 екскаваторів-навантажувачів (RFQ 611)

Ручні та електроінструменти RFQ 613

Відкритий тендер на закупівлю послуг нерегулярних пасажирських перевезень пов’язаних з поїздками по Запорізькій, Миколаївській, Херсонській та Дніпропетровській областях та м.Запоріжжя, м.Миколаїв, м.Херсон і м.Дніпро в рамках проєктів

Конкурс на закупівлю послуг викладача англійської мови