Тендерне оголошення про проведення відкритого тендеру із закупівлі виконання робіт

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
dobrobut

тендер tender
Тендерне оголошення про проведення відкритого тендеру із закупівлі виконання робіт

Новоайдарська районна громадська організація «Добробут» в рамках проєкту «Фронт-офіс, Вас вітає поліція», що реалізується за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру, оголошує відкритий тендер на закупівлю робіт.

Дата оголошення про тендер:17 серпня 2021 р.

Термін подання тендерних пропозицій: до 01 вересня 2021 р.

 Предметом закупівлі є роботи:

1 Розбирання стін з плит вапняка 7 м2

2 Розбирання непоштукатуреної обшивки, каркасу з брусів, каркасних дерев’яних перегородок;

3 Улаштування обшивки стін гіпсокартонними плитами, опорядження внутрішніх поверхонь, поліпшене фарбування -67,4 м2;

4 Розбирання покриттів підлоги, улаштування стяжок самовирівнювальних та улаштування покриттів з керамічних плиток – 33,8 м2;

5 Улаштування каркасу підвісних стель «Армстронг» – 330,8 м2

6 Знімання 9 дверних полотен та установка 3 комплектів дверей металевих;

7. Проведення електромонтажних робіт;

8. Облаштування фасаду шляхом розбирання покриттів покрівлі з листової сталі, облицювання стін з керамічних глазурованих плиток, поліпшеного штукатурення та суцільного шпаклювання з фарбуванням;

9. Облаштування коридору шляхом розбирання покриттів підлог з керамічних плиток, улаштування покриттів з керамічних плиток (26 м2), улаштування стяжок, каркасу підвісних стель (26 м2); шпаклювання стін та просте фарбування стель по конструкції.

Строк надання робіт: протягом 45 днів від дати підписання Договору виконання робіт.

У вартість послуги/товару/робіт повинна бути включена доставка товару до місця призначення, а саме 93500, Луганська область, смт.Новоайдар вул.Банківська, 19

Вимоги до постачальника товарів/послуг/робіт – учасника тендеру

До участі у тендері запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України: виконавці робіт, що мають  досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД (наприклад КВЕД-2010: Розділ 43) для здійснення робіт, заявлений товар у наявності на складі у вказаній кількості, можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою (за навності) та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна/ акт виконаних робіт)

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

 1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
 2. Копія документу, що підтверджує податковий статус
 3. Тендерна пропозиція, заповнена за зразком (https://drive.google.com/drive/folders/1IUcd1FjV1pGHFl98_eqgogjYLkO9ZDBe?usp=sharing);
 4. Оригінал Рахунка-фактури
 5. Зразок договору на виконання робіт
 6. Ліцензію на виконання відповідних робіт
 7. Рекомендації щодо виконання аналогічних робіт (щонайменше 2 рекомендації);
 8. Та інші документи, якщо вважає за необхідне

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

 1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;
 2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення
 3. Якість опису товару та відповідність очікуванням організатора
 4. Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання товарів/послуг/робіт

Тендерні процедури

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою lena_luda_@ukr.net або за телефоном 0503670172 до 30 cерпня 2021 року.

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання робіт.

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) до 01 вересня 2021 року із зазначенням на конверті назви постачальника, “Відкритий тендер: надання робіт” «Фронт-офіс, Вас вітає поліція», НРГО «Добробут» куди надається, за адресою 93500, Луганська область, смт.Новоайдар, вул. Банківська, 31 або Новою поштою через друге відділення за рахунок відправника на ім’я Кізілової Олена тел. +380503670172

Електронна версія документіа має бути надіслана на пошту ПРООН [email protected] з темою листа «Відкритий тендер, Угода № RPP/2021/07/072/СР– відкритий тендер»

 Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 17-00 01 вересня 2021 року, розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця тендеру, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам конкурсу, викладеним у тендерній документації. Перевага буде надана виконавцю робіт, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в тендерному оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну.

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.  Дата засідання тендерного комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися протягом одного тижня із дати закриття тендеру.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

 

Керівник Новоайдарської районної

громадської організації «Добробут»                                       Олександр ТИЩЕНКО

+380501688234

 

ЗРАЗОК ТЕНДЕРНОЇ ФОРМИ

ТЕНДЕРНА ПРОПОЗИЦІЯ

 

м. _____                                                                                 «____» ________дата______ року

 

_________________________(повне найменування постачальника)_______________________,  (ідентифікаційний номер ХХХХХХХХХХ, ХХХХ, смт ХХХХХХХХХХХХХ, _вул. ХХХХХХХХХХХХ, ХХХ), надає свою пропозицію Новоайдарській районній громадській організації «Добробут» щодо участі у тендері, що проводиться Організацією на «Капітальний ремонт. Фронт-офіс Щастинського районного відділу поліції Луганської області», згідно з вимогами, висунутими Новоайдарською районною громадською організацією «Добробут» згідно тендерного оголошення № 1 про «Капітальний ремонт. Фронт-офіс Щастинського районного відділу поліції Луганської області» від  12.08.2021 року.

 

Вивчивши тендерні вимоги «Новоайдарської районної громадської організації «Добробут», _________________________(повне найменування постачальника)_______________________ цим підтверджує, що має організаційну можливість та погоджується виконати роботи Новоайдарській районній громадській організації «Добробут» відповідно до наступних умов:

 1. Найменування послуг/робіт/товарів: ____________________.
 2. Якість послуг/робіт/товарів відповідатиме: ________________________.
 3. Ціна послуг (грн., з/без ПДВ): ____________________.
 4. Строк надання послуг/виконання робіт/поставки товару: __________________.
 5. Загальна вартість, з/без ПДВ: _________________.
 6. Опис/характеристика послуг/робіт/товарів: _______________________.
 7. Умови оплати: ___________________.
 8. Умови, які необхідно виконати організації для отримання послуг/робіт/товарів: _____________________.
 9. Податковий статус постачальника: _________________________
 10. КВЕД:______________________
 

 

 

Загальна вартість цієї пропозиції       _________,00 грн. (______________ грн. 00 коп.) з/без ПДВ.

 До цієї Пропозиції додається:

 1. Оригінал рахунку-фактури №_________ від _____________ року
 2. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
 3. Копія документу, що підтверджує податковий статус
 4. Зразок Договору поставки товару

 

ПІБ уповноваженої особи__________________(підпис та печатка)


Останні публікації цього розділу:

IRI в Україні шукає підрядника для проведення та аналізу 8 фокус-групових досліджень в Україні

Тендер з закупівлі медичного обладнання в рамках проєкту Розширення стійкості охорони здоров'я та ініціатива розвитку (HEALTH READY)

Менеджер/ка з питань безпеки

Закупівля дизельного палива та бензину у картках

Тендерне оголошення про проведення відкритого тендеру із закупівлі обладнання

“Школа демократії для молоді” від Democracy Reporting International