Тендерне оголошення про проведення відкритого тендеру із закупівлі обладнання

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


tender_ntylth(4)
Тендерне оголошення про проведення відкритого тендеру із закупівлі обладнання

ГО “Кремінська районна громадська організація “Кремінська бізнес-асоціація” в межах грантового проєкту «Інтеграція та активізація молоді, зокрема з числа ВПО, шляхом створення платформи соціальної взаємодії молодіжних ініціатив в м.Рівне» грантова угода № 005UN_CY02-03201/01, за результатами конкурсу грантів «Грантовий конкурс “Посилення соціальної згуртованості та активізації молоді”», що виконується за договором #2024_01_003_ADM між Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) та Громадською організацією «Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання»

Дата оголошення про тендер: 20.06.2024

Термін подання тендерних пропозицій: 30.06.2024, 14.00

Предметом закупівлі є закупівля обладнання (список та характеристики за посиланням:

https://drive.google.com/file/d/15rzxj4kl7hLEIQc5K0d7_exM9MUGdoVg/view?usp=drive_link

Строк надання товарів/ послуг: протягом 30 днів від дати підписання Договору поставки.

У вартість послуг повинна бути включена доставка товару до місця призначення: м. Рівне, вул. Кавказька, буд. 9А.

Вимоги до постачальника товарів/послуг – учасника тендеру

До участі у тендері запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України, мають досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення діяльності, заявлений товар у наявності на складі у вказаній кількості, можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, акт виконаних робіт).

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

 1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію (витяг з ЄДР);

 2. Копія документу, що підтверджує податковий статус (витяг з ДПС);

 3. Тендерна пропозиція, заповнена за зразком (додається);

 4. Оригінал Рахунка-фактури

 5. Зразок договору поставки товару

 6. Документи, що підтверджують досвід (рекомендаційні листи, договори на аналогічні роботи/послуги тощо)

 7. Документи, що підтверджують фінансовий стан (довідка з банку та ін.)

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

 1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;

 2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення

 3. Якість опису товару та відповідність очікуванням організатора

 4. Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання товарів/послуг

Тендерні процедури

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою andresimsim65@gmail.com до 29.06.2024 року.

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг.

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та у електронному вигляді (у форматі PDF) надіслані учасником на електронну адресу ІСАР Єднання [email protected] та електронну адресу ГО “Кремінська бізнес-асоціація” andresimsim65@gmail.com з темою листа «Відкритий тендер: закупівля обладнання угода №005UN_CY02-03201/01» до 30.06.2024 року, 14.00, а також/або у письмовій формі за адресою: м. Київ, бульвар Марії Приймаченко, 8 (волонтерський ХАБ), час роботи з 10.00 до 15.00, із зазначенням “Відкритий тендер: закупівля обладнання угода № 005UN_CY02-03201/01” у строк до 30.06.2024 року, 14.00. Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 14.00 години30.06.2024 року, розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця тендеру, відбудеться організатором тендеру після фінансової та технічної оцінки запропонованих тендерних пропозицій згідно істотних критеріїв (умов) відбору, які зазначені у даному тендерному оголошенні, але не пізніше 05.07.2024 року.

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Контактна особа: Сімонов Андрій Леонідович телефон 380509291705

Форма тендерної пропозиції та додаткові тендерні матеріали за посиланням:

https://drive.google.com/drive/folders/1JpMBN9B7qKY0tgH3WWXd9IvNl2k1uSEK?usp=drive_link


Останні публікації цього розділу:

Послуги дизайну та друку інформаційних матеріалів

Конкурс: послуги створення і реалізації комунікаційної кампанії для посилення спроможності ОМС до впровадження стратегічних планів

Відбір постачальника на вантажні перевезення по Київському, Чернігівському, Харківському регіонах

100 грантів на навчання в Українській ІТ-Сотні

Выдбір на тренінги з цифрових навичок для учителів Чернігівської та Житомирської областей

Конкурс на консультанта_ку з питань громадянської освіти