Тендер: встановлення комплексу сонячної електростанції «під ключ»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Анна Мазур

Тендер
Тендер: встановлення комплексу сонячної електростанції «під ключ»

Громадська організація «Екоклуб» оголошує відкритий тендер на закупівлю послуги зі встановлення комплексу сонячної електростанції «під ключ».

Початок подання конкурсних пропозицій: 8 листопада 2022 року.

Кінцевий термін: до 17:00 22 листопада 2022 року.

Очікувана потужність сонячної електростанції – на розгляд виконавця робіт.

Максимально можлива вартість проєкту: 840 000,00 грн.

Місце виконання робіт: вул. Наталії Оржевської,13, м. Новоград-Волинський, Житомирська область, Україна (комунальне некомерційне підприємство «Новоград-волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання»).

Термін виконання робіт: до 10 лютого 2023 року.

Тендерні пропозиції повинні бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до кінцевого завершення надання послуг/робіт/передачі товару.

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та в електронному вигляді (у форматі PDF) надіслані учасником на електронну адресу ГО «Екоклуб» [email protected] з темою листа «Вікритий тендер_СЕС_Назва учасника» до 17 год. 00 хв.  22.11.2022р. 

Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця тендеру відбудеться організатором після фінансової та технічної оцінки запропонованих тендерних пропозицій згідно з істотними критеріями (умов) відбору, які зазначені у тендерному оголошенні, згідно з описаною процедурою.
На відбір переможця впливає запропоновані додаткові переваги (потужність станції, додаткове обладнання, тощо) у межах наявних коштів.

Результати тендеру організатор повідомить учасникам електронною поштою протягом трьох робочих днів від часу прийняття рішення про визначення переможців.

Усі деталі тендеру тут: https://ecoclubrivne.org/tender_solar/

Запитання щодо тендеру надсилайте на електронну адресу: [email protected]


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю інвентарю, сантехніки для облаштування спеціалізованих служб підтримки

Конкурс для організацій, які планують впровадження або розвиток контрактної та/або кооперативної моделі вирощування свиней

Тендер щодо проведення офлайн тренінгів на тему «Підвищення особистої ефективності та ефективності команди» та/ або «Ефективний тайм менеджмент та управління ресурсами»

FREE ZONE шукає постачальника продуктових наборів

FREE ZONE шукає постачальника гігієнічних наборів

Тендер на закупівлю ІТ обладнання