Тендер на закупівлю та пакування наборів гідності для жінок

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
ГО СТАН

TENDER-1
Тендер на закупівлю та пакування наборів гідності для жінок

Громадська організація «СТАН» оголошує тендер на закупівлю та пакування наборів гідності для жінок. Тендер відбувається в рамках імплементації проєкту «Невідкладна допомога та захист постраждалих внутрішньо переміщених осіб в Україні та українських біженців в Молдові», який реалізується міжнародною організацією “Hilfswerk International” у партнерстві з ГО «СТАН», асоціацією «Mostenitorii» та Гендерним центром Молдови за підтримки Австрійської агенції з розвитку (ADA) та фонду Nachbar in Not.

Кінцевий термін подачі заявок: 25 жовтня 2023 року, 14:00 за київським часом.

Оплата товарів: безготівкова форма оплати

Специфікація товарів наведена нижче

Учасник тендеру на пошту [email protected] надсилає заповнену форму тендерної пропозиції, яка надається замовником. Документ необхідно надсилати в форматі Excel, а також скан копію обов’язково завірену підписом та печаткою (за наявності) уповноваженої особи. У формі треба вказати:

 • Ціни на товар;
 • Опис товару із зазначенням торгової марки, об’єму, тощо;  
 • Строки, умови та вартість доставки на склад замовника у м. Івано-Франківськ(Івано-Франківська обл.) та Широківську громаду(Запорізька обл.)
 • Умови оплати, передплата та оплата товару після отримання товару (можливість часткової оплати після отримання товару буде перевагою);  
 • Наявність або відсутність в учасника ПДВ
 • Вітається надання фото товарів.

Кваліфікаційні вимоги Всі учасники мають обов’язково надати документи, які підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам: - копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (або витяг); - копія витягу (виписки) з реєстру платників єдиного податку із зазначенням видів діяльності (у випадку, якщо учасник тендеру – платник єдиного податку); - копія документа, який підтверджує, що учасник тендеру, якому замовляються товари, має право займатися таким видом діяльності (у випадку застосування загальної системи оподаткування); Учасник тендеру має ознайомитись з Декларацією для кандидатів і учасників тендеру, Політикою по протидії шахрайству, хабарництву та корупції Громадської організації “Стан”, Кодексом поведінки HWI. Вказані політики додаються замовником та їх дотримання постачальником буде однією з умов договору поставки.  Декларацію для кандидатів і учасників тендеру постачальник має підписати разом з укладанням відповідного договору поставки. Подача тендерних пропозицій Всі тендерні пропозиції подаються на e-mail: [email protected]  Кінцевий термін подачі заявок: 25 жовтня 2023 року, 14:00 за київським часом. Прохання в темі листа вказувати “Тендерна пропозиція – Назва постачальника” До листа додаються:

 1. Заповнена форма тендерної пропозиції у форматі таблиці Excel (див. вище, що має бути обов’язково вказано).
 2. Сканована копія підписаної з печаткою (за наявності) форми тендерної пропозиції.
 3. Копія виписки (витягу) з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
 4. Копія витягу (виписки, довідки) з реєстру платників єдиного податку із зареєстрованими видами економічної діяльності (якщо учасник тендеру – платник єдиного податку).
 5. Документ, з якого вбачаються зареєстровані види економічної діяльності учасника тендеру – для учасників, які не є платниками єдиного податку. 

Відповіді на питання можна отримати, написавши на електронну адресу: [email protected] або за номером телефону: 096 034 33 29. Контактна особа – Василь Чорнописький.

Увага – тендерні пропозиції сюди не надсилати! ТЕНДЕРНІ ПРОПОЗИЦІЇ, ЩО НАДІЙДУТЬ ПІЗНІШЕ ВКАЗАНОГО ТЕРМІНУ, НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ ДО РОЗГЛЯДУ ТЕНДЕРНИМ КОМІТЕТОМ.

Критерії оцінки тендерних пропозицій:

 1. Якість товару
 2. Вартість товару
 3. Відповідність заявленій специфікації
 4. Умови оплати (можливість часткової оплати після отримання товару буде перевагою);  
 5. Умови та терміни доставки, враховуючи розвантаження на склад замовника
 6. Відповідність вимогам тендеру

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ, ЩО ЯКІСТЬ ВСІХ ТОВАРІВ МАЄ БУТИ МІНІМУМ СЕРЕДНЬОЮ АБО ВИЩЕ СЕРЕДНЬОЇ. ЦЕ КРИТЕРІЙ, ЯКИЙ Є ОДНИМ ІЗ НАЙВАЖЛИВІШИХ ПРИ ОЦІНЦІ ПРОПОЗИЦІЙ.

Інформування учасників

Інформацію про результати тендеру всі учасники отримають на e-mail до 31 жовтня 2023 року.

Всі документи для участі у тендері ви можете отримати тут:


Останні публікації цього розділу:

Закупівля будівельних матеріалів PFRU-2024-062|Chemonics ФОНД «ПАРТНЕРСТВО ЗА СИЛЬНУ УКРАЇНУ»

Закупівля навісного обладнання до екскаваторів-навантажувачів

Український фонд “Благополуччя дітей” оголошує відбір постачальника на проведення комплексу ремонтних робіт в офісному приміщенні

Конкурс на закупівлю меблів

Тендер на організаційне та технічне забезпечення 2-х заходів

Відкрите запрошення до подачі проектих пропозиції від Відділення Польської Гуманітарної Акції в Україні