Тендер на закупівлю спортивного обладнання для Глибоцької ТГ Чернівецької області

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


tender
Тендер на закупівлю спортивного обладнання для Глибоцької ТГ Чернівецької області

Організація Global Communities, виконавець програми МТД «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» USAID DOBRE, запрошує Вас подати цінову пропозицію на закупівлю спортивного обладнання для Глибоцької ТГ Чернівецької області згідно із специфікацією RFQ # 532.

Деталі тендеру та форми для заповнення знаходяться у додатках. 

GС_RFQ 532

RFQ_532_lot # 1_Budget

RFQ_532_lot # 2_Budget

Пропозиції повинні бути вчасно надіслані у межах граничної дати подання пропозицій із заповненими додатками на бланку компанії, підписані уповноваженою особою та включати контактні деталі Подавача.

Пропозиції просимо надсилати до 14:00 за київським часом 10 грудня 2021 року на адресу [email protected] та обов’язково вказувати номер тендеру RFQ# 532 та назву вашої організації.

Всі запити та уточнення надсилаються у письмовій формі за наведеною вище адресою не пізніше 14:00, 8 грудня 2021 р. Будь-яка інформація, що надається одному Подавачу стосовно цього Запиту, буде загально доступна всім Подавачам в формі Додатку до цього Запиту.

Просимо утримуватися від персональних візитів та телефонних дзвінків. Всі запитання та запити за цим тендером просимо адресувати виключно Global Communities. 

З повагою, 
Команда Global Communities 


Останні публікації цього розділу:

Тендер: Citizen Perception and Experience Baseline Survey

Постачання мережевих камер AXIS та адаптованих під них кріплень монтажу для власних потреб Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні

Тендер на надання послуг з діагностики за допомогою комп’ютерної томографії (КТ) та магнітно-резонансного медобстеження (МРТ)

Тендер на закупівлю послуг з оренди автомобілів

Закупівля послуг: навчальний візит для реалізаторів проектних ініціатив в громадах 4 когорти програми DOBRE

Програма малих грантів для громадських організацій щодо зміцнення потенціалу ОГС у розповсюдженні медичної інформації про COVID-19