Тендер на закупівлю послуг з вантажних і пасажирських перевезень

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


тендер 4
Тендер на закупівлю послуг з вантажних і пасажирських перевезень

Громадська організація “Фонд розвитку громади” запрошує перевізників взяти участь у тендері на закупівлю послуг з вантажних і пасажирських перевезень.

Дата початку тендеру 27 березня 2023

Дата закінчення тендеру 01 квітня 2023

Предметом закупівлі є послуги з перевезення вантажів та пасажирів по території Вінницької та Хмельницької областей, а саме

Лот № 1 

Послуги з перевезень вантажів – вантажопід’ємність авто до 5 тонн

Лот № 2

Послуги з перевезень вантажів – вантажопід’ємність авто до 1,5 тонн

Лот № 3

Послуги з перевезень співробітників організації легковим автомобілем для здійснення моніторингу.

Загальні вимоги до надання послуг по кожному лоту

 • Послуги мають надаватися згідно з планом/графіком і згідно транспортним листам, які будуть складатись та погоджуватись замовником і надавачем послуг.
 • Транспортний засіб повинен мати справний технічний стан на період подання заявки та впродовж терміну надання послуг.
 • Відповідність категорії водійського посвідчення водіїв до категорії транспортного засоба.
 • Стаж водіїв має бути не менше 5 років.

Вимоги до постачальника – учасника Тендеру

До участі у тендері запрошуються суб’єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані згідно з законодавством України, які мають досвід роботи у відповідній сфері та відповідні КВЕД для надання послуг з перевезень. Мають можливість надати послуги у вказаний строк та можливість надати оригінали необхідних документів з печаткою (за наявності) та підписом (договір надання послуг, рахунок-фактура, акти виконаних робіт тощо).

Учасник тендеру надає організатору такі документи (склад цінової пропозиції):

 • код ЄДРПОУ для перевірки стану реєстрації, уповноваженої особи, стану податкової реєстрації та відсутності у реєстрі боржників;
 • довідка з банку (реквізити рахунку);
 • заповнена за зразком конкурсна пропозиція: 
 • зразок договору надання послуг;
 • інші документи, якщо вважає за необхідне, та які можуть бути корисними для розгляду.

 Важливі критерії відбору тендерних пропозицій:

 1. відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;
 2. відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення;
 3. якість послуг та відповідність очікуванням організатора;
 4. прийнятна ціна, умови оплати та гарантійний термін.

Оплата за надання послуг здійснюватиметься в національній валюті України, у безготівковій формі, бажано без ПДВ. Рішення щодо визначення переможця тендеру прийматиметься згідно з вимогами Політики закупівель організації та інструкцій донора. Переможцем стане постачальник, пропозиція якого відповідає інструкціям у тендерному оголошенні, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для замовника з погляду вартості та гарантії.

Тендерні процедури та вимоги до надсилання тендерної пропозиції

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього оголошення.

Пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення передачі товару, не менше ніж 14 днів.

Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію та відповіді на питання щодо конкурсу

 • за ел. адресою: [email protected] або
 • за телефоном (097) 704-08-80

Відповідальний виконавець Гетьман Альона. 

Кінцевий термін для запитань 17:00 01.04.2023

Тендерні документи (пропозиції) мають бути українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та надіслані разом з формою комерційної пропозиції:

 • в електронному вигляді (у форматі PDF) мають бути надіслані на електронну адресу ГО [email protected] із темою листа «Тендерна пропозиція на транспортні послуги за Лотом № _ » не пізніше 23:59 01.04.2023,
 • або в оригіналі у паперовому запечатаному вигляді мають бути надіслані за адресою: 23000, Вінницька область, Жмеринський район, м. Бар, вул. Героїв Майдану, б.11 не пізніше 01.04.2023.

Форма комерційної пропозиції надається.

Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 23:59 01.04.2023, розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам тендеру, викладеним у тендерній документації.

Результати будуть повідомлені організатором переможцю шляхом надсилання відповідного повідомлення електронною поштою протягом не більше ніж п’ять робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців. Дата засідання тендерного комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 04.04.2023

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасників додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник тендеру, надсилаючи документи для участі за цим оголошенням, підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор може відхилити його пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію за телефоном:

(097) 704 0880  Альона Гетьман

——————————————

Тендер оголошено в рамках для реалізації проєкту «Розвиток інтеграційного простору «Світлиця», соціальна допомога ВПО та людям з інвалідністю», виконавцем якого є ГО «Фонд розвитку громади». Діяльність є частиною проєкту “Розбудова структур надання послуг та освітнього потенціалу для психосоціального забезпечення в Україні”, що впроваджується федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Уряду Німеччини Perspectives4EasternUA.


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю комплексних послуг зі створення CRM системи, сайту, мережі ІР телефонії та публічних дашбордів

Тендер на проведення виїзного заходу з профілактики емоційного вигорання

Тендер: Послуги з підготовки квест-гри

Тендер на закупівлю послуг з перевезення пасажирів для проекту міжнародної технічної допомоги в Україні

Запит комерційної пропозиції на постачання аксесуарів до супутнивого обладнання RFQ-UKR-002714 07.12.2023 15_00

ТендерNo Q4 - 440 - WR на закупівлю меблів для офісу з послугою збірки