Тендер на закупівлю послуг з моніторингу наданої допомоги

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


приклад 2
Тендер на закупівлю послуг з моніторингу наданої допомоги

БО «МБФ «Руки друзів» реалізує проєкти з надання благодійної допомоги тим, хто є найбільш вразливими в умовах війни та гуманітарної катастрофи – це родини з дітьми, особи з інвалідністю, літні люди.

Фонд в партнерстві з міжнародною організацією «Plan International» реалізує проєкт Building, back, better (BBB) – Будуємо, відбудовуємо, покращуємо. Проєкт відновлення та реконструкції інфраструктури, орієнтованої на дітей, в Україні. При фінансовій підтримці Федерального Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).

Метою проекту є оснащення, реабілітація та/або реконструкція освітньої та фізичної інфраструктури, актуальної для дітей (включаючи школи, дитячі садки, молодіжні та тимчасові центри ВПО, а також бібліотеки). Ця програма спрямована на реабілітацію та реконструкцію соціальної та фізичної інфраструктури, орієнтованої на дітей в Кіровоградській, Хмельницькій, Черкаській, Вінницькій областях України. 

Місцезнаходження офісу: м. Бар, Вінницька область

Дата початку: 27.09.2023 р.
Дата закінчення: 10.10.2023 р. 

Послуги з моніторингу наданої допомоги для колективних центрів

Деталі: Тендер

Послуги з моніторингу наданої допомоги для закладів дитячої освіти

Деталі: Тендер

Надішліть пропозицію, короткий мотиваційний лист і рекомендації (за наявності) на електронну адресу [email protected] до 10.10.2023 р. 


Останні публікації цього розділу:

Тендер на проведення організації заходу

Тендер із закупівлі мобільних сцен та освітлювального обладнання

Тендер на оновлення онлайн-ресурсу

Постачальник послуг з розробки вебсайту

Оголошення про проведення тендеру із закупівлі робіт з чистки свердловини, буріння свердловини, монтування вежі Рожновського, прокладання магістралі водопостачання у cмт. Високопілля та смт. Архангельське, Херсонської області

Відкрита Грантова Програма №1 від Проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я»