Тендер на закупівлю послуг з адміністрування навчальних курсів/семінарів з громадської освіти для деокупованих громад Миколаївської і Херсонської областей

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
LDN

тендер tender ntylth(2)
Тендер на закупівлю послуг з адміністрування навчальних курсів/семінарів з громадської освіти для деокупованих громад Миколаївської і Херсонської областей

Громадська спілка “Мережа правового розвитку” оголошує відкритий тендер на закупівлю послуг з адміністрування навчальних курсів/семінарів з громадської освіти для деокупованих громад Миколаївської і Херсонської областей.

Закупівля послуг з роботи із учасниками навчальних та фасилітаційних заходів, а також адміністрування навчальних курсів/семінарів з громадської освіти для деокупованих громад відбуватиметеся в рамках проєкту «HAVEN – гуманітарна діяльність через волонтерів, активістів і мережі», що реалізується за сприянням FCDO, з метою надання підтримки територіальним громадам та обласним політичним адміністраціям для координації реагування на виявлені потреби та інтеграції нагальних гуманітарних проблем у довгострокову стратегію соціально-економічного розвитку в Херсонській та Миколаївській областях.

Термін дії контракту: листопад 2023 – січень 2024 року. 

Перелік обов’язків: 

 • Робота із учасниками навчальних та фасилітаційних заходів.
 • Адміністрування навчальних курсів/семінарів з громадської освіти для деокупованих громад Миколаївської і Херсонської областей загальною тривалість орієнтовно 160 навчальних годин.
 • Адміністрування одноденних фасилітованих зустрічей з представниками влади,  економічного сектору, соціального, освітнього кластерів та охорони здоров’я, громадянського суспільства та активних громадян, радою з питань ВПО, особами, які перемістилися у громаду з моменту її деокупації, мешканцями громади, які перебувають за її межами після повномасштабного вторгнення загальною орієнтовною тривалість 120 навчальних годин.
 • Адміністрування загальних сесій з партисипативного стратегічного планування з формування практичного бачення і розробки плану дій щодо оновлення та соціального, економічного розвитку та посилення громадської участі в деокупованих громадах Миколаївської і Херсонської областей загальною тривалістю не менше орієнтовно 70 навчальних годин.

Вимоги до учасника тендеру:

 • Аналогічний досвід роботи не менше 1 року.

Детальніше про зміст та вимоги тендеру за послиннаям: Запит на пропозиції № PF.HAVEN_PIN_LDN_2023_11

Повні заявки повинні надаватись українською мовою в одному екземплярі на електронну пошту [email protected] із маркуванням: «Тендер № PF.HAVEN/PIN_LDN_2023_11 Послуги з адміністрування навчальних курсів/семінарів» не пізніше 19:00, 20 листопада 2023 року.

Будь ласка, зверніться до наступних Додатків і використовуйте їх, щоб підготувати свою пропозицію. Ваша пропозиція повинна містити наступне:

 • Підписана Тендерна форма, заповнена за зразком та надіслана у форматі .pdf (див. Додаток А
 • Підписана Технічна специфікація, заповнена за зразком та надіслана у форматі .pdf (див. Додаток Б
 • Підписана Фінансова пропозиція, заповнена за зразком та надіслана у форматі .pdf (див. Додаток В
 • Копія витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.
 • Копія свідоцтва про реєстрацію платника єдиного податку.
 • Резюме учасника тендеру та експертів з роботи із цільовими аудиторіями  та адміністрування навчальних та фасилітаційних заходів.
 • Інформаційна довідка про адміністрування організацією подібних навчальних курсів/семінарів/тренінгів.

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел.поштою: [email protected] до 19 листопада 2023 року.


Останні публікації цього розділу:

Тендер із постачання наборів екстреного реагування

Тендер на проведення дослідження з оцінки застосування документів з енергоефективності будівель

Конкурс на вакансію консультант з фінансових питань БО «Світло надії»

Request for proposal for the supply and delivery services: Regular HEAT trainings / Запит на надання пропозицій на постачання та надання послуг: Регулярне проведення тренінгів HEAT

Запит комерційної пропозиції № RFQ-UKR-00288943 на постачання Захисних штанів. Клас захисту - 1 (20 м/с)

Відкритий тендер на закупівлю ноутбуків