Тендер на закупівлю обладнання для спортивних та дитячих майданчиків

Зафіксувати у Google календарі!


iK20hgTkpNs
Тендер на закупівлю обладнання для спортивних та дитячих майданчиків

Організація Global Communities, виконавець Програми МТД DOBRE, запрошує вас надати цінову пропозицію щодо постачання вуличного обладнання та обладнання дитячих майданчиків для Тупичівської ТГ (Чернігівська область), Новоселицької та Усть-Путильської ТГ (Чернівецька область) відповідно до специфікації RFQ#475.

Деталі тендеру та форми для заповнення знаходяться у додатках:

Global_communities_RFQ 475_eng

Global_communities_RFQ 475_ukr

Пропозиції повинні бути вчасно надіслані у межах граничної дати подання пропозицій із заповненими додатками на бланку компанії, підписані уповноваженою особою та включати контактні деталі Подавача.

Пропозиції просимо надсилати до 14:00 за місцевим часом 22 червня 2021 року на адресу [email protected] та обов’язково вказувати номер тендеру RFQ#475 та назву вашої організації.

Всі запити та уточнення надсилаються у письмовій формі за наведеними вище адресами не пізніше 12:00 17 червня 2021 року. Будь-яка інформація, що надається одному Подавачу стосовно цього Запиту, буде загально доступна всім Подавачам в формі Додатку до цього Запиту. 

Просимо утримуватися від персональних візитів та телефонних дзвінків. Всі запитання та запити за цим тендером просимо адресувати виключно Global Communities.


Останні публікації цього розділу:

Запрошення до участі у грантовому конкурсі щодо регіонального туру | ПРООН в Україні

І Всеукраїнський Конкурс медіа ініціатив “Рівні та вільні”

Центр публічних розслідувань запрошує партнерів-розслідувачів

Центр АХАЛАР розпочинає набір учасників на безкоштовні сесії з психологічної підтримки правозахисників України та Грузії

Тендер на закупівлю послуг з адміністрування міждисциплінарної навчальної програми "Лабораторія виробництва"

Тендер щодо організації п'яти семінарів "Strategy to Action" 6 – 23 липня 2021