Тендер на закупівлю матеріалів для проведення ремонтних робіт

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


tender_ntylth(7)
Тендер на закупівлю матеріалів для проведення ремонтних робіт

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «БЕЗПЕЧНЕ МАЙБУТНЄ» з метою реалізації проекту UKR/PCA2022108 “Комплексна підтримка місцевих та регіональних органів влади у наданні інтегрованого пакету соціальних послуг та пільг у Кіровоградській, Полтавській областях та м. Кривий Ріг», оголошує тендер на закупівлю матеріалів для проведення ремонтних робіт у КЗ “МАР’ЇВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ” Компаніївської селищної ради Кропивницького району Кіровоградської області (за кодом ДК 021:2015: 44100000-1 Конструкційні матеріали та супутні вироби).

 1. Інформація про замовника:
  Найменування – Благодійна організація «Благодійний фонд «Безпечне Майбутнє»;
  Код за ЄДРПОУ 44252795;
  Особа уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками – голова тендерного комітету Л. Солонар, контактний е-mail: [email protected].
 2. Очікувана вартість предмета закупівлі – визначається учасником в національній валюті України гривні (UAH) виходячи з характеристик предмету закупівлі (Додаток 2). При формуванні цінової пропозиції учасники повинні враховувати вартість доставки товарів та їх установки. У складі пропозиції учасник повинен надати цінову пропозицію за формою, що наведена у Додатку 7.
 3. Термін поставки товарів – за заявками замовника згідно умов укладеного договору за результатами закупівлі.
 4. Місце поставки товарів – на умовах DDP (Delivered Duty Paid) згідно правил Incoterms-2020 (м. Кропивницький, склад замовника).
 5. Технічні характеристики предмета закупівлі та кількість – викладені у Додатку 2 до оголошення. Закупівля здійснюється без поділу на частини (лоти). Учасники подають пропозиції вцілому (подання часткових пропозицій не передбачено).
 6. Вимоги до учасників тендеру – викладені у Додатку 1 до оголошення.
 7. Дата початку прийому пропозицій: з 13.06.2024 р. Порядок подання пропозицій – викладений у Додатку 6 до оголошення.
 8. Кінцевий термін подання пропозицій: до 21.06.2024 р. 09:00 год.
 9. Методика оцінки пропозицій – у Додатку 8 до оголошення.
  За результатами розгляду та оцінки пропозицій замовник акцептує пропозицію учасника, що визнана найбільш економічно вигідною.
  Замовник укладає договір про закупівлю з учасником, пропозицію якого було акцептовано, не раніше ніж на наступний день після акцепту. Договір про закупівлю укладається на умовах, визначених цим оголошенням.
  У разі відмови учасника, пропозицію якого було акцептовано, від підписання договору про закупівлю відповідно до вимог оголошення, замовник визначає наступну найбільш економічно вигідну пропозицію із числа учасників, пропозиції яких не були відхилені.
 10. Умови оплати, джерело фінансування – по факту згідно умов укладеного договору за результатами закупівлі, за рахунок коштів Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

Детальні умови тендера

Запитання щодо умов участі у тендері можна надсилати за ел. адресою: [email protected].


Останні публікації цього розділу:

Конкурс на заміщення вільних позицій надавачів послуг із стенографічного запису

Тендер на послуги з організації проживання, харчування, відшкодування вартості проїзду та страхування учасників під час обмінного візиту

Закупівля медичного обладнання

Новий набір на курс "Навігатор майбутнього"?

Тендер із закупівлі транспортних послуг

Тендер на постачання обладнання (іригаційні системи) для модернізації зрошувальних систем субгрантерів Програми USAID АГРО - організацій водокористувачів