Тендер на закупівлю ліцензій Microsoft Office для НАЗК

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Kateryna Makhova

тендер tender 1 (10)
Тендер на закупівлю ліцензій Microsoft Office для НАЗК

У межах надання технічної допомоги Національному агентству з питань запобігання корупції (НАЗК) та у зв’язку з переміщенням співробітників НАЗК унаслідок воєнних дій Міжнародна фундація виборчих систем в Україні (IFES) потребує закупити до 30 ліцензій Microsoft Office для керівників департаментів і відокремлених структурних підрозділів НАЗК.

Тип ліцензій: Microsoft Office Standard 2019 (або 2021) Ukr OLP Gov.

Терміни:

Ліцензії слід доставити до Києва не пізніше ніж 22 липня 2022 року. Для забезпечення своєчасної доставки IFES залишає за собою право накласти на постачальника штрафні санкції в разі затримки доставки.

Вимоги до постачальника:

 • Попередній досвід у наданні подібних товарів
 • Перелік релевантних попередніх клієнтів й контактну інформацію відповідних осіб
 • Офіційно зареєстрована компанія відповідно до українського законодавства

Для участі в конкурсі слід надати такі документи:

 • Запропоновану вартість послуг (загальну вартість і розподіл за кожною одиницею)
 • Детальний опис ліцензій
 • Офіційні документи, що підтверджують зареєстрований статус постачальника (скани установчих та податкових реєстраційних документів)

Цінова пропозиція

Ціни мають бути в доларах США (USD). Цінова пропозиція  повинна  містити деталізовану вартість з усіма застосованими податками/зборами, які чітко визначені за кожною категорією послуг.

IFES звільнений від ПДВ в Україні і відібраний постачальний має брати до уваги цю вимогу.

Необхідно вказати ціни за одиницю і у випадку виявлення розбіжностей між ціною за одиницю та загальною ціною, ціна за одиницю вважатиметься за основу для оцінки. Технічна специфікація (опис) повинна бути вказана для кожної категорії.

Зазначені ціни повинні залишатися дійсними протягом мінімум 90 днів.

Комунікація

Вся комунікація стосовно цього оголошення має бути виключно в письмовому вигляді з поміткою “MS Office Licenses for NACP” в темі листування. Запити щодо технічних тлумачень необхідно надсилати в письмовій формі до контактних осіб, зазначених нижче.

Контактні особи: вся комунікація стосовно цього конкурсу має відбуватися виключно через осіб, що вказані нижче

Олеся Лєснікова: [email protected]

Катерина Поліщук [email protected]

Всі пропозиції мають бути надіслані року Олесі Лєсніковій та Катерині Поліщук на вказані вище електронні адреси до 11 липня 2022 15.00 за київським часом.

Всі питання, що виникають в процесі підготовки пропозиції надсилати Олесі Лєсніковій та Катерині Поліщук до 7 липня 18.00 за київським часом.

Інформація від IFES

IFES розглядатиме тільки ті пропозиції від належних учасників, що відповідають вимогам, викладеним в цьому оголошенні.

В цьому конкурсі субпідряд не допускається

Вся інформація, надана IFES в цьому оголошенні, може змінитися в будь-який час. IFES не дає жодних гарантій щодо точності будь-якого пункту оголошення та не несе відповідальності за будь-яке посилання на нього чи використання інформації, а також за скарги, що виникають на цій підставі.

Цей конкурс не зобов’язує IFES платити за будь-які витрати, будь-якого характеру, що можуть  бути понесені потенційним постачальником або будь-якими третіми сторонами, що мають відношення до наданої конкурсної пропозиції.

IFES зберігає за собою право прийняти або відхилити будь-яку конкурсної пропозицію, або цілком скасувати проведення конкурсу в будь-який час без будь-яких пояснень та юридичних наслідків до підписання контракту з постачальником. IFES не несе відповідальності перед будь-яким потенційним постачальником, фізичною чи юридичною особою за будь-які збитки, витрати, претензії або збитки будь-якого роду

Змова є категорично забороненою. Змова визначається як угода або договір в письмовій або усній формі між двома або більше сторонами з метою обмеження справедливої та відкритої конкуренції шляхом обману, введення в оману, або шахрайства по відношенню до третьої сторони

IFES зберігає за собою право погодитися на умови отриманої конкурсної пропозиції повністю або частково, шляхом підписання контракту

IFES має нульову терпимість до шахрайства. Шахрайство –це будь-яка дія або бездіяльність з метою ввести в оману задля отримання неправомірної вигоди або уникнення від виконання попередньо  взятих  на  себе  зобов’язань.  В  разі,  якщо  у  вас  виникне  підозра щодо  будь-яких шахрайських дій, пов’язаних з виконанням проектів IFES, в тому числі щодо підписання та виконання контрактів або проведення будь-якого виду діяльності, будь ласка, дайте нам до відома на гарячу лінію протидії шахрайству IFES [email protected] або по телефону +1 202-350-6791.

 

UPD

ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС

Тендер на закупівлю ліцензій Microsoft Office для НАЗК

Питання та відповіді

 1. Договір на закупівлю буде з НАЗК чи з IFES? Чи це буде трьох-сторонній договір? Чи можна побачити макет/проект договору?- Договір може бути як двох так і трьохсторонній , узгодимо це в процесі підготовки. Договір надаємо переможцю конкурсу перед укладанням.

 2. Власником ліцензій буде НАЗК? Тобто ліцензії повинні бути виписані для НАЗК? Чи власником ліцензій буде IFES? (контекст питання полягає у тому, що корпоративні ліцензії на ПЗ Майкрософт виписуються на визначену Юр.Особу) – власник ліцензій (end user) НАЗК

 3. Оплату за ПЗ (Програмне Забезпечення) буде проводити НАЗК чи IFES? - IFES

 4. В якій валюті планується безпосередня оплата за ПЗ та чи є платник резидентом України (чи має офіційне представництво, що може здійснювати платежі)?оплата може бути як в гривні так і в доларах, за домовленістю. Платежі можемо здійснювати як в гривнях, так і в доларах.

 5. Яка форма оплати – попередня/після_плата? Якщо оплата після поставки ПЗ – в який термін? – постоплата, 15 днів

 6. Тип ліцензій, що описуються у прикріпленому документі, а саме OLP та версія самого ПЗ, а саме 2019, вже не доступні для замовлення. Чи будуть розглядатися поточні, актуальні, визначені виробником (Майкрософт) версії ПЗ та тип ліцензування що наразі доступні для замовлення? – Так, будуть за умови, що функціонал та способи застосування/використання будуть еквівалентні попередній версії, або не гірше.


Останні публікації цього розділу:

Тендер на постачання інформаційно-технологічного обладнання для Державної служби з надзвичайних ситуацій України_ІТТ № PFRU-PROJ-020

Тендер на постачання будівельних матеріалів та обладнання для Державної служби з надзвичайних ситуацій України_ITT # PFRU-PROJ-020

Тендер на послуги перекладу

Реєстрація на локальні воркшопи і програму підтримки волонтерів ДОЗРІЛІ

Тендер із закупівлі транспортних послуг на території Черкаської, Львівської та Волинської областей

Міжнародний Республіканський Інститут (МРІ) має намір укласти контракт з транспортною компанією