Тендер на закупівлю інтерактивної панелі Prestigio Multiboard 65′ з мобільною стійкою

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
CreativeSensor

тендер поліграфія
Тендер на закупівлю інтерактивної панелі Prestigio Multiboard 65′ з мобільною стійкою

Громадська організація «Творчий вимірювач» та Програма розвитку ООН (Проєкт «Посилене партнерство для сталого розвитку») цим оголошенням запрошують кваліфікованих підрядників з доброю репутацією надати цінові/комерційні пропозиції на закупівлю товарів з категорії Обладнання у межах проєкту “Лабораторія крафтового виробництва: творча відповідь на економічні виклики в умовах пандемії COVID-19” за адресою майдан Перемоги, 10.

Предметом закупівлі є інтерактивна панель Prestigio Multiboard 65′ (PMB528L652) з мобільною стійкою (PMBST01;PMBWMK) для обладнання навчального простору лабораторії виробництва, за наступною специфікацією :

Тип дисплею: РК з LED підсвітка

Розмір дисплею: 65″

Роздільна здатність дисплею: 3840 × 2160 пікселей

Формат зображення: 16:9

Кути огляду: 178 °/ 178 °

Яскравість дисплею: 350 кд/м2

Інфрачервоний сенсорний екран;

Світлодіодна підсвітка Ultra HD;

Дотики при писанні: до 10;

Кількість одночасних докиків: до 20;

Термін роботи: 30000 годин;

Характеристики сенсорного дисплею IR touch: 10 points writing, 20 points touch, Infrared Touch-screen

Процесор: Intel Core i5-8400

Оперативна пам’ять: 8 ГБ DDR4

Відеочіпсет: GeForce GT1030

Жорсткий диск: Типу SSD, об’ємом 256 ГБ

Аудіосистема: 2 вбудованих динаміків 12 W

Мережеві інтерфейси LAN (Gigabit Ethernet), Wi-Fi, Bluetooth

Інші інтерфейси: 6 х USB 3.0, 4 х USB2.0, 1 х USB 3.1, 1 х Type-C, 5 х HDMI, 1 х DisplayPort, 1 х Microphone In, 1 х VGA-in, 1 х VGA-out, 1 x Serial (RS232), 1 x COAX Out, 1 x AV-In

Вбудоване програмне забезпечення:

 • Операційна система Windows 10 Pro ukr і Android 8.0
 • ПЗ mClass – для створення цифрового інтерактивного класу з можливістю підключення більш ніж 30 користувачів. У комплекті демо версія до 5 користувачів з необмеженим строком використання. З підтримкою пристроїв користувачів під керуванням ОС Android, iOS, Windows. Здатність працювати в онлайн та офлайн режимах. Робота з функцією «Квіз» – інтерактивна перевірка знань в формі опитування. З інструкцією користувача, або керівництвом  користувача, тощо українською або російською мовами (надати копію такого документу  або посилання на нього в мережі інтернет).
 • ПЗ Connect – для перетворення будь-якого інтерактивного пристрою в мультимедійний презентер.
 • ПЗ Note – графічний додаток з набором математичних, фізико – хімічних та гуманітарних інструментів. Одночасне розуміння 20-ти дотиків та об’єму, що дозволяє створення інтерактивного уроку.
 • ПЗ Capture – додаток для створення відео захвату одночасно з інтерактивної панелі та онлайн камери для збереження інтерактивного уроку. З подальшою можливістю передачі контенту учням.
 • ПЗ Office Suite – для створення та редагування офісних документів (таблиці, документи, презентації) з підтримкою форматів широкого використання MS Office.
 • ПЗ Mozabook – для створення інтерактивних уроків, учбових завдань та вправ, з вбудованою бібліотекою статей, зображень, 3D-переглядів, програм, ефектів та ігор, з повною ліцензією на використання протягом 36 місяців.

Комплектація:

 • Інтерактивна панель – 1 шт.
 • Wi-Fi антена – 2 шт.
 • Ручка для письма – 6 шт.
 • Мульти-ручка – 1 шт.
 • USB-флешка з драйверами – 1 шт.
 • Пульт дистанційного управління – 1 шт.
 • Інструкція для використання – 1 шт.
 • Гарантійний талон – 1 шт.
 • Мобільне кріплення – 1 шт. 
 • Мінімальний гарантійний термін: 12 місяців.

Постачальник повинен здійснити налагодження та запуск інтерактивної панелі.

Адреса доставки товарів: офіс організації в м. Житомир, майдан Перемоги, 10, (доставка має бути включена у вартість пропозиції).

Строк надання/поставки товарів: 11 червня 2021 року або протягом 7 днів від дати підписання Договору придбання та поставки товару.

Ціни повинні включати в себе увесь комплекс витрат  (доставката та налаштування) та вказуються у гривнях.

Розрахунок за послугу включатиме в себе 2 платежі: аванс в розмірі 30% і основну оплату 70%, після надходження інтерактивної панелі Громадській організації «Творчий вимірювач»

 

Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Тендерних пропозицій і повинні бути надіслані в електронному вигляді з печатками і супроводжуючими документами на електронну пошту [email protected]. 

не пізніше ніж 23:59 години 03 травня 2021 року. Тендерні пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються.

Вимоги до постачальника товарів/послуг – учасника тендеру:

До участі у конкурсі запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України: постачальники, що мають  досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення торгівлі/надання послуг, заявлений товар у наявності на складі у вказаній кількості, можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна/ акт виконаних робіт).

До тендерної пропозиції Постачальник зобов’язаний надати наступну інформацію:

 1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
 2. Копія документу, що підтверджує податковий статус;
 3. Проформу цінової пропозиції, заповнена за зразком (додається).    
 4. Рекомендаційні листи (необов’язково, проте будуть перевагою).  
 5. Документ, що підтверджує досвід виконання схожої закупівлі.

 

Тендерні процедури:

До участі у конкурсному відборі допускаються пропозиції, які повністю відповідають умовам цього оголошення.

Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг/передачі товару.

Визначення переможця тендеру, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам тендеру, викладеним у тендерній документації. Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в конкурсному оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну. 

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше, ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців. 

Додаткові застереження:

Учасник цієї загальної тендерної процедури приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор залишає за собою право вимагати від учасника конкурсу додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного/конкурсного оголошення.

Учасник цієї тендерної процедури надсилаючи документи для участі у загальній процедурі за цим  Тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор конкурсу може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор конкурсу не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами

Кінцевий час та дата подання тендерних пропозицій: до 23:59 години 28 травня 2021 року.


Останні публікації цього розділу:

Конкурс на постачання послуг із добровільного медичного страхування на 2022 рік для Представництва Датської Ради у справах біженців в Україні (ДРБ)

Open-call: отримайте воркшоп із комунікацій для вашого соціального проєкту

Відкрився прийом заявок на першу Школу Енергетичної Кооперації

Реєстрація на тренінг «Особливості управління відходами на місцевому рівні»

Тендери на проведення аналізу системи управління місцевою громадою

Тендер на закупівлю розумних зупинок громадського транспорту