Переоголошення. Тендер на закупівлю 30 планшетів

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


121964891_394678244871247_3408317521911134942_n
Переоголошення. Тендер на закупівлю 30 планшетів

Тендерне оголошення про проведення відкритого тендеру із закупівлі товарів/послуг №01

ГО “Девелопмент фаундейшн” в рамках проєкту “Відновлення Донбас”/Vitality project Donbas за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру та фінансової підтримки Королівства Нідерландів цим оголошенням запрошують фізичних осіб-підприємців чи юридичних осіб з доброю репутацією надати цінові пропозиції на придбання 30 планшетів. Будемо раді в якості соціальної відповідальності отримати знижку або додаткові (бонусні) планшети, щоб збільшити покриття роботи провайдерів психосоціальної допомоги, які працюють на лінії зіткнення та на підконтрольній уряду України території Луганської та Донецько областей. 

Дата оголошення про тендер: 12 жовтня 2020 р.

Термін подання тендерних пропозицій: до 30 жовтня 2020 р.

Кожен учасник може надати тільки одну пропозицію.

Критерії відповідності учасника тендеру:

 • фізична особа–підприємець або юридична особа (крім консорціуму організацій), зареєстрована відповідно до законодавства України і яка має право продавати планшети (відповідні КВЕД) та не належить до осіб, пов’язаних із ГО «Девелопмент Фаундейшн» або органами державної влади/управління;
 • має щонайменше 1 рік попереднього досвіду роботу у сфері продажу планшетів та іншої схожої техніки;
 • є фінансово незалежною і, відповідно до своїх статутів, має окремі рахунки, має право отримувати  прибуток на свій капітал (статутний фонд), має право залучати кредити та отримувати прибуток від реалізації товарів, послуг тощо; 
 • має заявлений товар у наявності на складі у вказаній кількості, можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок – фактура, видаткова накладна).

Технічні характеристики планшету:

 • Оперативна пам’ять – 2 ГБ
 • Фронтальна Камера – 2 МП

Перевага надаватиметься планшетам ТМ Самсунг

Документи, які потрібно надати для участі у тендері:

 • скановані копії реєстраційних документів;
 • скановані копії чинних документів із зазначенням КВЕД;
 • довідки з банку чи іншої фінансової установи про наявність рахунку;
 • тендерна пропозиція з описом і кількістю планшетів в якій зазначити детальні характеристика моделі планшета, опис паспорту товару та гарантійні умови (гарантія має бути не менше 12 місяців);
 • оригінали  цінової пропозиції (у вигляді рахунку-фактури).

Строк надання товарів: протягом 5 днів від дати підписання Договору поставки.

У вартість послуги/товару повинна бути включена доставка товару до місця призначення, а саме м. Львів, вул. Бойківська 1 (Нова Пошта, відділення № 19) Отримувач – Харечко Віталій Іванович тел. 0673720032

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;
2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення;
3. Якість опису товару та відповідність очікуванням організатора
4. Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання товарів/послуг

Тендерні процедури

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою – [email protected] до 29 жовтня 2020 року.

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг/передачі товару.

Тендерні документи (скачати за посиланням) повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) і мають бути надіслані до 30.10.2020 р. у двох форматах:

 • «Новою Поштою» у письмовій формі у запечатаному конверті  на ГО «Девелопмент Фаундейшн» з поміткою на конверті «Відкритий тендер RPP/2020/09/224/VET ________ (назва учасника)»         на адресу:
  м. Львів, вул. Бойківська, 1 ( Нова Пошта відділення №19) Отримувач – Харечко Віталій Іванович тел. 0673720032
 • у електронному вигляді (відскановані у форматі PDF) на електронну адресу ПРООН: [email protected] з темою “Відкритий тендер RPP/2020/09/224/VET __________ (назва учасника)”

Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 00-00 30 жовтня 2020 року, розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця тендеру, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам конкурсу, викладеним у тендерній документації. Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в тендерному оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну.

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.  Дата засідання тендерного комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 02.11. 2020 року.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.
 
Керівник НГО “Девелопмент фаундейшн”                              Яковлєва О.І.
+380677934611


Olga Iakovlieva
Chairwoman of the Board
NGO Development Foundation, Ukraine
3a Slovats’koho Str., Rivne, Rivnens’Ka Oblast’, Ukraine
[email protected]  
Mobile: +38067.793.4611 Viber/WhatsApp  
Caring for the Families of Veterans, Fallen Heroes and IDPs since 2014.


Останні публікації цього розділу:

Тендер на проведення фасилітованої сесії фасилітованої сесії для розробки закупівельної політики організації

ЛЕСЯ їде в Одесу! Реєстрація на програму ЛЕСЯ від Національного Демократичного Інституту

Реєстрація на програму ЛЕСЯ від Національного Демократичного Інституту онлайн!

Girls Leadership Academy 2.0: простір твого зростання

Фундація DEJURE оголошує тендер на проведення соціологічного дослідження серед підлітків

ГО «КРИМСОС» шукає підрядника на надання послуг синхронного перекладу з Англійської на Українську та з Української на Англійську