Тендер на виготовлення відео на тему реформи держуправління

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
pereklad

тендер tender
Тендер на виготовлення відео на тему реформи держуправління

Громадська організація «Інтерньюз-Україна» оголошує тендер на виготовлення 2 відеороликів на тему підтримки реформи державного управління як однієї із пріоритетних нині реформ для України. 

Заявки на участь у тендері приймаються до 20 липня.

Мета: сформувати довіру, позитивний імідж нової державної служби та розуміння важливості реформи державного управління; залучити на державну службу нових професіоналів із різних галузей.

Відеоролик повинен сприяти поінформованості українців про реформу державного управління, привернути увагу та заохотити потенційних кандидатів ставати держслужбовцями та долучатися до реформування України. Ролики мають висвітлювати такі мотиваційні фактори для нових державних службовців: можливість впливати на стратегічне планування державної політики, змінювати правила гри у певній сфері, гідна зарплатня, професійне зростання та перспективи.

Завдання:  створити 2 відеоролики для ротації на ТБ (соціальна реклама), які б знайомили із новими обличчями державної служби та розповідали про їх мотивації та перші досягнення (success stories).

Ключові меседжі відеоролику:

  • Нові та професійні люди у державній службі
  • Оновлення державної служби
  • Сучасні методи управління
  • Технології та інновації
  • Держава — конкурентний роботодавець

Цільова аудиторія: громадяни України віком від 20 років (з акцентом на потенційних нових реформаторах), усі регіони України.

Формат: ролик для ротації на ТБ (соціальна реклама).

Хронометраж: до 20 секунд

Терміни виготовлення відеороликів: 23 липня – 20 серпня 2018 року.

Додаткову інформацію можна отримати за посиланням та у координаторки Наталії Кучерявої, Інтерньюз-Україна, e-mail:  [email protected].


Останні публікації цього розділу:

Новий набір на EaP Civil Society Fellowships 2019 

Гранти Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених у 2020 році

Тендер на постачання ІТ обладнання

Тендер на закупівлю аутсорсингових послуг з кадрового діловодства та звітності, бухгалтерського обліку та звітності по заробітній платі і податках, бухгалтерського обліку та звітності відповідно до вимог законодавства України для проектів міжнародної технічної допомоги

Набір учасників тренінгів в рамках програми “Real Media Literacy for a Fake News World”

Конкурс міні-грантів для антикорупційних громадських організацій