Тендер на виготовлення відео на тему реформи держуправління

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
pereklad

тендер tender
Тендер на виготовлення відео на тему реформи держуправління

Громадська організація «Інтерньюз-Україна» оголошує тендер на виготовлення 2 відеороликів на тему підтримки реформи державного управління як однієї із пріоритетних нині реформ для України. 

Заявки на участь у тендері приймаються до 20 липня.

Мета: сформувати довіру, позитивний імідж нової державної служби та розуміння важливості реформи державного управління; залучити на державну службу нових професіоналів із різних галузей.

Відеоролик повинен сприяти поінформованості українців про реформу державного управління, привернути увагу та заохотити потенційних кандидатів ставати держслужбовцями та долучатися до реформування України. Ролики мають висвітлювати такі мотиваційні фактори для нових державних службовців: можливість впливати на стратегічне планування державної політики, змінювати правила гри у певній сфері, гідна зарплатня, професійне зростання та перспективи.

Завдання:  створити 2 відеоролики для ротації на ТБ (соціальна реклама), які б знайомили із новими обличчями державної служби та розповідали про їх мотивації та перші досягнення (success stories).

Ключові меседжі відеоролику:

  • Нові та професійні люди у державній службі
  • Оновлення державної служби
  • Сучасні методи управління
  • Технології та інновації
  • Держава — конкурентний роботодавець

Цільова аудиторія: громадяни України віком від 20 років (з акцентом на потенційних нових реформаторах), усі регіони України.

Формат: ролик для ротації на ТБ (соціальна реклама).

Хронометраж: до 20 секунд

Терміни виготовлення відеороликів: 23 липня – 20 серпня 2018 року.

Додаткову інформацію можна отримати за посиланням та у координаторки Наталії Кучерявої, Інтерньюз-Україна, e-mail:  [email protected].


Останні публікації цього розділу:

Тендер щодо надання послуг з організації проведення заходу

Міжнародна організація IREX запрошує до співпраці у проекті USAID ПУЛЬС

Виконавець робіт з підготовки технічного завдання (ТЗ) для розробки сероепідеміологічного модуля (веб-інтерфейc платформи інтегрованої з ВІЛ-МІС), що дозволяє проводити електронне управління та аналіз за даними сероепідеміологічного моніторингу ВІЛ для різних модальностей тестування на ВІЛ

Навчись знімати кіно, яке єднає континенти

IFES оголошує конкурс на проведення серії регіональних тренінгів

Конкурс з відбору учасників для участі в 4-денній навчальній поїздці