Тендер на відбір постачальника логістичних послуг

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Presstur

тендер-tender-ntylth1
Тендер на відбір постачальника логістичних послуг

Благодійний фонд «МХП-Громаді» оголошує тендер на відбір постачальника логістичних послуг (організація проїзду та відшкодування вартості квитків) для реалізації проєкту «Молодь громаді», що впроваджується за сприяння проєкту ПРООН «Підтримка громадянського суспільства та молоді», що реалізується за підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

Мета проєкту: підвищити вмотивованість 100 осіб молоді віком від 14-17 років на території малих громад Вінницької, Черкаської, Київської, Львівської областей шляхом проведення спільних заходів з навчальних блоків в режимі оффлайн для соціального, культурного, та освітнього розвитку молоді в громадах.

Опис послуг:

1. Логістичні послуги для координаторів проєкту

Забезпечення відшкодування вартості проїзних квитків в обидва боки 8 координаторам, що здійснюють виїзні зустрічі в 4 областях (Львівській, Київській, Черкаській та Вінницькій області) двічі на місяць за наступними населеними пунктами:

Львівська область:

1 координатор – м. Львів – м. Городок; м. Львів – м. Рудки; м. Львів – с. Добростани;

2 координатор – м. Львів – с. Підгайчики; м. Львів – с. Білий Камінь.

Київська область:

3 координатор – м. Переяслав – м. Яготин; м. Переяслав – с. Кучаків;

4 координатор – м. Київ – м. Миронівка; м. Київ – м. Кагарлик.

Черкаська область:

5 координатор – м. Черкаси – м. Сміла; м. Черкаси – с. Литвинець; м. Черкаси – м. Канів;

6 координатор – м. Черкаси – с. Грищинці; м. Черкаси – смт. Катеринопіль.

Вінницька область:

7 координатор – м. Вінниця – с. Хоньківці;  м. Вінниця – с. Сальник;

8 координатор – м. Ладижин – с. Баланівка; м. Ладижин – м. Липовець.

Термін надання послуг: вересень – грудень 2023 р.

Компенсація проїзду відбувається по квитках на потяг (плацкарт, купе, Інтерсіті 2 клас) або автобус / маршрутка.

Можливе залучення ФОПів для здійснення перевезення координаторів у напрямках, з якими відсутнє пряме транспортне сполучення. Залучений ФОП (підрядник чи субпідрядник) обов’язково має надати відповідну ліцензію для здійснення перевезень.

2. Логістичні послуги з організації поїздки для 100 осіб з різних міст в м. Черкаси

Забезпечення надання логістичних послуг з організації одноденної поїздки для 100 осіб із 4 областей (Львівська, Київська, Черкаська, Вінницька) до м. Черкаси у листопаді 2023 р.

Для учасників з Львівської області:

– забезпечення залізничними квитками м. Львів – м. Черкаси (25 осіб).

– забезпечення трансферу 25 учасників із малих громад до м.Львів за маршрутом: м. Рудки (5 осіб) – с. Добростани (5 осіб) – с.Підгайчики (5 осіб) – м. Городок (5 осіб) – м. Львів (залізничний вокзал); с. Білий Камінь (5 осіб)– м. Львів (залізничний вокзал).

– забезпечення трансферу 25 учасників з м. Львів (залізничний вокзал) до малих громад за маршрутом: м. Львів (залізничний вокзал) – м. Городок – с. Добростани – с. Підгайчики – м.Рудки; м. Львів (залізничний вокзал) – с. Білий Камінь.

– забезпечення проживання 25 учасників у готелі м. Черкаси (двомісне розміщення, сніданок включений).

– забезпечення трансферу 25 учасників з вокзалу м. Черкаси до готелю, та з готелю до ж/д вокзалу м. Черкаси

Для учасників з Київської та Черкаської області:

– забезпечення трансферу 10 учасників із малих громад до/з місця проведення заходу за маршрутом: с. Кучаків (5 осіб) – м. Яготин (5 осіб) – м. Черкаси та м. Черкаси – м. Яготин – с. Кучаків.

– забезпечення трансферу 10 учасників із малих громад до/з місця проведення заходу за маршрутом: cмт. Катеринопіль (5 осіб) – м. Сміла (5 осіб) – м. Черкаси та м. Черкаси (5 осіб) – м. Сміла – cмт. Катеринопіль.

Для учасників з Вінницької області:

– забезпечення трансферу 15 учасників до місця проведення заходу за маршрутом: м. Вінниця (5 осіб)– с.Сальник (5 осіб) – с. Липовець (5 осіб) – м. Черкаси та м. Черкаси – с.Липовець – с.Сальник – с. Хоньківці.

– забезпечення трансферу 10 учасників до місця проведення заходу за маршрутом: м. Баланівка (5 осіб) – м. Ладижин (5 осіб) – м. Черкаси та м. Черкаси – – м. Ладижин – м. Баланівка.

– забезпечення проживання 25 учасників у готелі м. Черкаси (двомісне розміщення, сніданок включений).

Вимоги до виконавців. До участі у тендері запрошуються організації, фізичні особи-підприємці, які:

1) мають щонайменше 2 роки досвіду у сфері надання логістичних послуг;

2) офіційно зареєстровані на території, що підконтрольна Уряду України на момент надання послуги;

3) зможуть забезпечити повний цикл логістичних послуг – трансфер учасників до території, де буде проводитись захід та здійснити компенсацію квитків;

4) наявність відповідних КВЕДів.

Вимоги до тендерної пропозиції:

1) Тендерна пропозиція має надаватись у формі цінової пропозиції.

2) Перелік документів, які Заявники повинні надати до тендерної пропозиції:

-  Належним чином підписана Комерційна пропозиція у формі таблиці (дата, ПІБ та посада, назва компанії, адреса, телефон, e-mail, чинність заявки (мінімум 30 днів), підпис та печатка) (додаток №1);

- Опис досвіду надання аналогічних послуг (у довільній формі).

- Реєстраційні документи: витяг/виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань; документи підтверджуючі податковий статус; копії відповідних ліцензій.

Тендерна процедура:

  • До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.
  • Тендерні пропозиції мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг.
  • Визначення переможця тендеру відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій на відповідність умовам конкурсу, викладеним у тендерній документації. Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в тендерному оголошенні критеріям та пропонуватиме найвигіднішу ціну за умови потрібної кваліфікації постачальника.
  • Результати тендеру будуть повідомлені організатором учаснику тендеру, який переміг, шляхом надсилання відповідного повідомлення електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможця.

 Останній термін подання тендерних пропозицій – 4 жовтня 2023 року.

Тендерні пропозиції надіслати електронною поштою на адресу [email protected].

У темі електронного листа прохання вказати “Тендер_логістика”.

Контактна особа – Ксенія Пантєлєєва – 066 492 95 83.

Додаток 1_Конкурсна пропозиція 


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю інвентарю, сантехніки для облаштування спеціалізованих служб підтримки

Конкурс для організацій, які планують впровадження або розвиток контрактної та/або кооперативної моделі вирощування свиней

Тендер щодо проведення офлайн тренінгів на тему «Підвищення особистої ефективності та ефективності команди» та/ або «Ефективний тайм менеджмент та управління ресурсами»

FREE ZONE шукає постачальника продуктових наборів

FREE ZONE шукає постачальника гігієнічних наборів

Тендер на закупівлю ІТ обладнання