Тендер на створенная відеоматеріалів

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


36444435_1318204694980105_5389163008394002432_o
Тендер на створенная відеоматеріалів

ГО «ДРІМ ТАУН» та «Луганська обласна молодіжна рада» за фінансової підтримки «Агентства з міжнародного розвитку USAID» у 2020 році ралізовує соціальний проект у восьми населених пунктах Луганської області. А саме:

  • м. Сєвєродонецьк
  • м. Лисичанськ
  • м. Кремінна
  • м. Попасна
  • м. Сватово
  • смт. Білокуракіно
  • смт. Новопсков
  • смт. Новоайдар

Проєкт спрямований на активізацію населення, благоустрій та культурний розвиток області. В рамках проєкту заплановано створення муралів відомими художниками муралістами України в кожному з населених пунктів. Також в рамках проєкту буде створений путівник по муралам Луганської області (друкована та відеоверсія), 3-5 хвилинний мотиваційний соціальний відеоролик.

Надавач послуг повинен буде створити 2 відеоролика:

Лот №1: 3-5 хвилинне мотиваційне відео

Одним із головних завдань є зміна іміджу регіону, щоб запобігти масовому від’їзду молоді з регіону та допомогти місцевому населенню стати лідерами змін у своїх громадах. Також важливо, щоб підконтрольні уряду України території Луганщини стали показниками культурного, соціального, економічного розвитку, що зможе призвести до змін у думках проросійського населення і, можливо, підштовхне процеси повернення всіх територій під контроль уряду України. Цей проєкт має сприяти змінам у регіоні шляхом створення мальовничих муралів у восьми цільових місцях, які посилять їхню зовнішню привабливість та сприятимуть розвитку соціального активізму та розвитку волонтерського руху.

Створення мотиваційного соціального відео (до 5 хвилин), спрямоване на розвиток громадського активізму та волонтерського руху в Луганській області. У нього повинно увійти 3-хвилинне творче відео за участю підготовлених волонтерів та команди проєкту «Кольоровий Схід»

Мета відео — надихнути місцевих жителів та заохотити їх до участі у створенні соціальних проєктів та вирішенні соціальних питань у місцях їхнього проживання, одночасно просуваючи позитивний імідж Луганщини, розвиваючи українську громадянську ідентичність.

Лот №2: Відео версія путівника муралів Луганської області

Створення відео-путівника (до 5 хвилин) по маралам Луганської області. повинно привернути увагу до сучасного образотворчого мистецтва на Луганщині, сприятиме її туристичній привабливості та буде презентувати Луганщину як яскравий та мальовничий регіон із талановитим та активним місцевим населенням.

Більш детальний опис умов та вимог до виконавця дивіться у Тендерна документація.

Пропозиції надсилайте до 23:59:59 за Київським часом 4.10.2020 р.  на електронну адресу: [email protected].

 

Реалізація проєкту “Кольоровий Схід” стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Проєкт реалізовується ГО «ДРІМ ТАУН» в рамках проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

#СхідМожливостей #USAID #drmtwn #colorfuleast


Останні публікації цього розділу:

Відбір учасників на Семінар-практикум з питань еколого-інноваційного потенціалу МСП

Реєстрація на онлайн-тренінг в межах проекту «Підтримка публічно-приватного діалогу та адвокація інтересів бізнесу»

БО «БТ «Мережа» м. Львів» проводить закупівлю гігієнічних наборів на 2020 рік

Конкурс на закупівлю послуги з організації та проведення заходу

Тендер ОБСЄ СММ в Україні на Модернізацію частини сталевої драбини пожежного виходу будівлі

Проведення відкритого тендеру на закупівлю автомобільного тренажеру