Тендер на розробку веб-порталу моніторингу лісу

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


тендер
Тендер на розробку веб-порталу моніторингу лісу

Deep Green Ukraine оголошує відкритий тендер на розробку веб-порталу моніторингу лісу

Проєкт Deep Green Ukraine, який впроваджується спільними зусиллями Інституту космічних досліджень НАН та ДКА України, ГО “Центр Моніторингу Влади” та ГО “Лісові ініціативи і суспільство” оголошує тендерну процедуру закупівлі послуг розробки веб-порталу аналітики виявлених змін лісового покриву.

Тендерна процедура має на меті відібрати IT-компанії/розробників, які зацікавлені в реалізації “веб-системи Моніторингу змін лісового покриву в Україні” і вбачають в ній репутаційні вигоди. Веб-портал призначений для перевірки інформації про зміни лісового покриву на основі відкритих державних реєстрів щодо ведення лісового господарства, права власності на земельні ділянки, рішень судів, а також є порталом аналітики для всіх зацікавлених осіб, щодо дотримання діючого законодавства при вирубці лісу.

Основною ціллю веб–порталу є спрощення процесу аналізу інформації та виявлення порушень діючого законодавства при вирубці лісу.  Портал має використовувати такі дані:  дані отримані від нейронних мереж про зміну лісового покриву, дані відкритих реєстрів та інших джерел (в т.ч. підвантажені у розроблену систему окремими користувачами фото і відео із геоданими щодо порушення діючого природоохоронного законодавства та нелегальних рубок лісу). Передбачається, що користувачі веб-порталу матимуть змогу отримувати автоматичні повідомлення про зміну лісового покриву на території, яку вони обрали  для себе пріоритетною для моніторингу, зможуть віднайти у лісі виявлені та опубліковані на веб-порталі зміни лісового покриву використовуючи свій смартфон у online та, за можливості, у offline режимі, додати фото і відео підтверджуючі матеріали щодо виявленої ділянки, подати відповідні звернення до правоохоронних органів про виявлені лісопорушення використовуючи розроблений перелік шаблонів типових заяв, які будуть розміщені на веб-порталі,  простежувати реакцію на них та статус розслідувань .

Портал має бути розроблений у тісній співпраці з усіма  учасниками проекту з метою отримання якісного результату.  Вся необхідна вихідна інформація (у т.ч. про розроблений прототип веб-порталу DeepForest) буде надана представником ГО “ЛІіС”, який  координуватиме роботи пов’язані з розробкою веб-порталу.

ПОСЛУГИ МОЖУТЬ ПЕРЕДБАЧАТИ, АЛЕ НЕ ВИКЛЮЧНО:

 1. Доповнення та узгодження технічного завдання; 
 2. Формування інструментарію та удосконалення існуючого;
 3. Створення UX прототипу;
 4. Front-end programming;
 5. Back-end programing;
 6. Інтеграція з пошуковими системами, відкритими реєстрами та базами даних;
 7. Тестування, підлаштовування та впровадження в експлуатацію;
 8. Налаштування зручного адміністрування сайту;
 9. Технічна підтримка веб-порталу впродовж 12 місяців.

Робота над розробкою веб-порталу має розпочатися не пізніше 14 грудня 2020 року, а результати чекаємо вже 1 березня  2021 року.

УМОВИ УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ

До участі у тендері запрошуються як юридичні особи, так і фізичні особи-підприємці.

Виконавець, який має намір взяти участь у тендері повинен до 7 грудня 2020 р. включно надіслати на електронну скриньку [email protected] листа з темою “ТЕНДЕР НА РОЗРОБКУ ВЕБ-ПОРТАЛУ ”.

 1. Інформацію про заявника, контактні дані (ім’я, е-пошта, мобільний телефон);
 2. Опис реалізованих аналогічних ініціатив, посилання на розроблені веб-сайти;
 3. Перелік платформ, мов програмування та технічних засобів, з якими заявник має досвід роботи;
 4. Цінову пропозицію, що складається з наступних пунктів: вдосконалення технічного завдання, створення UX-прототипу, програмування веб-сайту, тестування та підлаштування, інші витрати (зазначити вид робіт), термін розробки. 

Організатори залишають за собою право проводити співбесіди з правомочними учасниками тендерної процедури.

КРИТЕРІЇ ВІДБОРУ:

 • професійний досвід у сфері  розробки та дизайну веб-порталів;
 • якість запропонованої концепції;
 • перевагою буде наявність досвід у реалізації веб-систем схожої складності;
 • очікувана вартість послуг – до 250 тис. грн;
 • професійні кадри зі знаннями та досвідом у зазначеній галузі;
 • можливість надання якісних послуг у визначені терміни.

Будь-які запитання щодо цього тендеру у тому числі щодо детального ознайомлення із орієнтовним «Технічним завданням» мають бути надіслані до 23:59 3 грудня 2020 року виключно на електронну адресу:  [email protected] з темою листа: “ПИТАННЯ ЩОДО ТЕНДЕРУ НА РОЗРОБКУ ВЕБ-ПОРТАЛУ ”.

Контактна особа: Ігор Алексіюк

тел.: +380 68 605 4480

e-mail: [email protected] 


Останні публікації цього розділу:

Тендер на проведення тренінгу з фандрейзингової стратегії, фасилітованих сесії з фандрейзингової стратегії та консультацій щодо доопрацювання фандрейзингової стратегії

Тендер на виготовлення поштомату в рамках грантової угоди RFQ -2020-002-1

Конкурс на послуги усного послідовного перекладу в Проєкт «Ефективна первинна медицина в громаді»

Розробка тренінгових онлайн курсів на тему жіночої політичної участі та лідерства, а також гендерно чутливого управління

Тендер на забезпечення Програми USAID DOBRE послугами медичного страхування

Закупівля сертифікатів для отоварення у мережі супермаркетів Львівської області