Тендер на проведення незалежної зовнішньої оцінки

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Dasha Serbina

110053328_308822226967644_1842178324647701103_n
Тендер на проведення незалежної зовнішньої оцінки

Харківський обласний гендерний ресурсний центр оголошує тендер на проведення незалежної зовнішньої оцінки своєї діяльності в межах проєкту “Центр гендерної культури як платформа для розширення прав і можливостей жінок та молоді”, що реалізується за підтримки Європейського Союзу. 

Метою є оцінка ефективності здійсненого проєкту, ступінь досягнення цілей та виконання завдань проєкту, результативність різних форматів заходів, вплив проєкту на українське суспільство. 

Термін проведення оцінки: квітень-травень 2021 р.

У результаті оцінки має бути підготовлений звіт загальним обсягом не більше 15 – 20 стор., що структурно складатиметься з резюме та основної частини, а також додатків, і міститиме аналіз результатів та впливу проєкту.

До участі у тендері потрібно надати:

  • резюме фахівця/-чині з оцінювання;
  • змістовна пропозиція щодо проведення оцінювання (з розкриттям методології та плану проведення оцінювання);
  • цінову пропозицію.

Пропозиції приймаються до 28 березня 2021 р. в електронному вигляді на адресу [email protected] (з темою «Зовнішнє оцінювання – тендер»).

Інформацію про проєкт можна знайти на сайті: https://www.genderculturecentre.org/ та в соціальних мережах.

У разі виникнення запитань, будь ласка, контактуйте з менеджеркою проєкту Тетяною Чернецькою (тел. 067 576 26 72, 099 654 11 94, [email protected]).


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю послуг організації та проведення літнього табору психологічної реабілітації

Оголошення про тендер: послуги друку

Міжнародний Республіканський Інститут оголошує подовження строку подачі заявок на тендер з надання послуг проведення національного дослідження в Україні

Міжнародний Республіканський Інститут оголошує подовження строку подачі заявок на тендер з надання послуг проведення фокус груп

Всеукраїнська благодійна організація «КОНВІКТУС УКРАЇНА» оголошує конкурсні торги (тендер) на закупівлю та адресну доставку медикаментів та товарів медичного призначення для забезпечення реалізації проектів Організації

Конкурсні торги (тендер) на закупівлю готових меблевих виробів