Тендер на проведення кількісного дослідження потреб ромської громади

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
VoiceOfRomni

й11
Тендер на проведення кількісного дослідження потреб ромської громади

Громадська організація «Об’єднання ромських жінок «ГОЛОС РОМНІ» оголошує тендер на отримання комерційних пропозицій щодо надання послуг соціологічної компанії із проведення кількісного дослідження потреб ромської громади.

Закупівля послуг проводиться в рамках проекту «Розвиток спроможності ромських ГО в Україні», що фінансується фондом Східна Європа за підтримки Швейцарії.

Результатом тендеру стане відбір юридичної особи або фізичної особи – підприємця (далі по тексту – Виконавець), яка(-ий) буде контрактором та у якого буде закуплено послуги соціологічної компанії із проведення кількісного дослідження потреб ромської громади для 500 респондентів в 5 регіонах України – Запорізька, Дніпропетровська, Одеська, Харьківська та Закарпатська області.

Критерії відбору Виконавця:

  1. досвід у проведенні щонайменше 2 подібних досліджень, орієнтованих на визначення ключових потреб членів громади (надати портфоліо);
  2. юридична особа зареєстрована до 2023 року;
  3. опис методології дослідження на 2 сторінки та детальний потижневий план/програму виконання роботи з прив’язкою до дат, заходів та результатів;
  4. відсутність публічних негативних відгуків щодо виконаних робіт та підписання декларації доброчесності;

Зацікавлені юридичні особи або фізичні особи – підприємці повинні подати:

  1. Комерційну пропозицію з вказанням назви послуг, ціни за конкретний напрям у дослідженні, повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та надіслані в електронному вигляді (y форматі PDF), на електронну адресу: [email protected]
  2.  Бюджет на весь період дії контракту, у разі укладання. Вартість послуг зазначена у ціновій пропозиції або рахунку-фактурі повинна бути зафіксована на загальний об’єм послуг до 31.03.2024.
  3.  Постачальник повинен мати можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (комерційна пропозиція/рахунок на оплату, реєстраційні документи, тощо).
  4. Якщо учасник тендеру є фізичною особо-підприємцем, просимо надати копії відповідних реєстраційних документів учасника (Виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та Витягу з реєстрів платників єдиного податку), з відповідними КВЕДами для здійснення необхідних послуг.
  5. Надання рекомендаційних листів, учасниками тендерного відбору – за можливістю.

Кінцева дата подання документів – 10.03.2024.


Останні публікації цього розділу:

Пошук учасників на короткостроковий волонтерський проєкт в Туреччині

Пошук учасників на волонтерський проєкт в Нідерландах

Проведення офлайн тренінгів на тему: «Надання домедичної допомоги»

Пошук учасників на волонтерський проект "Volunteer in Poland" в Польщі

Відкритий тендер на закупівлю послуг з проведення соціологічного дослідження у фокус групах

Конкурс на закупівлю послуг спеціаліста/ки з закупівель