Тендер на поставку і монтаж мультизональної системи кондиціювання офісного приміщення

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


тендер tender
Тендер на поставку і монтаж мультизональної системи кондиціювання офісного приміщення

Оголошення про запит цінової пропозиції (RFQ)

Номер RFQ:                           ARDS-RFQ-17-025-G

Дата оголошення:                 13 лютого 2018 року

Кінцевий термін подання:     6 березня 2018 року

Опис:                                      Постачання та монтаж мультизональної системи кондиціювання офісного приміщення

Замовник:                               Проект міжнародної технічної допомоги «Програма підтримки аграрного і сільського розвитку в Україні» (ARDS)

Фінансування:             Агентство США з міжнародного розвитку (USAID)

Контракт №AID-OAA-I-12-00027

Технічне завдання № AID-121-TO-16-00002

Реалізація:                             Кімонікс Інтернешнл Інк.

Контактна особа:                   Олег Плугатаренко, директор з фінансових та адміністративних питань

 

 

***** КОДЕКС ЕТИКИ ТА ДІЛОВОЇ ПОВЕДІНКИ *****

 

Кімонікс прагне провести чесні закупівлі та обирає постачальників, ґрунтуючись лише на об’єктивних критеріях ведення бізнесу, а саме ціні та технічних перевагах. Кімонікс очікує від постачальників дотримання Стандартів ділової поведінки, з якими можна ознайомитися за посиланням

http://www.chemonics.com/OurStory/OurMissionAndValues/Standards-of-Business-Conduct/Pages/default.aspx.

Кімонікс не дозволяє шахрайства, змови учасників запиту, фальсифікації пропозицій/ставок, хабарництва або компенсаційних виплат («відкатів»). Порушення будь-якою юридичною або фізичною особою цих стандартів призведе до дискваліфікації щодо участі у закупівлях, відсторонення від закупівель у майбутньому, а інформація про порушника може бути передана до USAID та Управління Генерального інспектора. 

Співробітникам та агентам Кімонікс суворо забороняється вимагати або приймати будь-які гроші, гонорари, комісії, кредити, подарунки, грошові винагороди, цінності або компенсації від поточних або потенційних постачальників в обмін на або в якості винагороди за співпрацю. Співробітники та агенти, які демонструють таку поведінку підлягають звільненню, а інформація про них повинна бути доведена до відома USAID та Управління Генерального інспектора. Крім того, Кімонікс зобов’язується повідомити USAID та Управління Генерального інспектора про будь-які пропозиції з боку постачальників грошей, гонорарів, комісії, кредиту, подарунків, грошової винагороди, цінностей або компенсації для отримання можливості співпраці.

Учасники запиту повинні включити у свої пропозиції наступну інформацію:

 • Інформацію про будь-які близькі, сімейні або фінансові відносини з Кімонікс або співробітниками Проекту. Наприклад, якщо двоюрідний брат або сестра учасника запиту працює у Проекті, це необхідно зазначити.
 • Інформацію про будь-які сімейні або фінансові відносини з іншими учасниками запиту, які подали пропозиції. Наприклад, якщо батько учасника запиту є власником компанії, яка подала іншу заявку, це необхідно зазначити.
 • Засвідчення, що ціни у пропозиції були визначені самостійно, без консультацій, перемовин або угоди з будь-яким іншим учасником запиту або конкурентом з метою обмеження конкуренції.
 • Засвідчення, що уся інформація у пропозиції та супровідних документах є вірною і точною.
 • Засвідчення розуміння та згоди із забороною Кімонікс щодо шахрайства, хабарництва та компенсаційних виплат («відкатів»).

Якщо у Вас виникнуть будь-які запитання стосовно вищенаведеної інформації або якщо Ви захочете повідомити про будь-які можливі порушення, будь ласка, звертайтеся до Оуена Патріка Рейдера (Owen Patrick Rader), Керівника Проекту ARDS, e-mail: [email protected]. Про можливі порушення також можна повідомити безпосередньо в офіс Кімонікс у Вашингтоні, контакти якого можна знайти, перейшовши за вищезазначеним посиланням.

Розділ 1: Інструкції для учасників запиту

 1. Вступ: Проект «Програма підтримки аграрного і сільського розвитку в Україні» (ARDS) – це програма Агентства США з міжнародного розвитку, що реалізується в Україні компанією Кімонікс Інтернешнл Інк. Мета проекту – підтримка всеохоплюючого і сталого економічного зростання на основі підвищення конкурентоспроможності та якості управління в аграрному секторі з залученням до нього ширшого спектру учасників економічної діяльності, що дасть змогу забезпечити належні джерела доходів для мешканців сільських територій в Україні.

Для забезпечення функціональної діяльності Проекту ARDS, Кімонікс Інтернешнл Інк. потребуватиме придбання та монтаж мультизональної системи кондиціювання офісного приміщення Проекту «Програма підтримки аграрного і сільського розвитку в Україні» (ARDS). Метою цього запиту цінової пропозиції є отримання заявок на її постачання.

Учасники цього запиту несуть відповідальність за забезпечення відповідності пропозицій, отриманих компанією Кімонікс, інструкціям, правилам і умовам, описаним у цьому оголошенні. Недотримання інструкцій, описаних у даному оголошенні, може призвести до дискваліфікації пропозиції з розгляду.

 1. Кінцевий термін подачі заявок: Пропозиції повинні бути надіслані не пізніше, ніж о 10:00 за київським часом 6 березня 2018 року на електронну адресу. Усі заявки в електронній формі необхідно надсилати за адресою електронної пошти [email protected].

У будь-якій кореспонденції у відповідь на це оголошення, будь ласка, зазначайте номер RFQ №ARDS-17-025-G. Пропозиції, отримані після зазначеного кінцевого терміну, можуть вважатися як такі, що були подані запізно, та будуть розглянуті виключно на власний розсуд Кімонікс.

 1. Питання: Питання стосовно технічних або адміністративних вимог цього Оголошення повинні бути надіслані не пізніше, ніж о 12:00 за київським часом 27 лютого 2018 року на електронну адресу: [email protected]. Питання повинні бути представлені у письмовій формі, телефонні дзвінки прийматися не будуть. Питання та запити про надання роз’яснень, а також відповіді на них, які, на думку Кімонікс, можуть становити інтерес для інших учасників запиту, можуть бути надіслані усім потенційним учасникам запиту, які виявили зацікавленість у цьому запиті.

Лише письмові відповіді від Кімонікс вважаються офіційними та беруться до уваги при розгляді пропозицій. Будь-яка усна інформація, отримана від співробітників Кімонікс або інших осіб, не вважається офіційною відповіддю на питання, що стосуються цього Оголошення.

На запит учасника цього Оголошення, компанія Кімонікс надасть всю необхідну інформацію та повний доступ до офісного приміщення, де планується монтаж та налагодження мультизональної системи кондиціювання.

 1. Специфікації: Технічні специфікації необхідних товарів закупівлі наведені у Розділі 3. Усі товари, запропоновані у відповідь на це Оголошення, повинні бути новими і невживаними. Крім того, усі електричні пристрої повинні діяти при 240 В, 50 Гц.

Будь ласка, майте на увазі, що якщо не зазначено інше, фірмові марки або моделі наводяться виключно в ілюстративних цілях. Дозволяється пропонувати аналогічний замінник, який відповідає технічним характеристикам.

 1. Пропозиції: Пропозиції у відповідь на запит цінової пропозиції повинні містити повну фіксовану ціну обладнання, з урахуванням вартості, монтажу, витратних матеріалів, доставки та усіх інших витрат. Ціни вказуються в українських гривнях. Пропозиції повинні залишатися чинними протягом щонайменше тридцяти (30) календарних днів після кінцевого терміну подачі заявок. Учасники запиту повинні надавати цінові пропозиції на офіційному бланку або у форматі пропозиції; якщо це неможливо, учасникам запиту пропонується заповнити таблицю в Розділі 3.

Крім того, учасникам запиту, які відповідають на це оголошення, пропонується надати наступну інформацію:

 • Організації, які відповідають на це Оголошення, повинні подати копії реєстраційних документів або ліцензії на здійснення господарської діяльності.
 • Приватні підприємці, які відповідають на це Оголошення, повинні подати копії реєстраційних документів або ліцензії на здійснення господарської діяльності.
 1. Доставка та монтаж: Адреса для доставки обладнання, зазначених у цьому Оголошенні: м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, буд.35, Бізнес-центр “Європа Плаза”, корпус 2, 6-й поверх. У рамках своєї пропозиції у відповідь на це Оголошення кожен учасник запиту повинен надати орієнтовний термін (у календарних днях) доставки (з моменту отримання замовлення). Зазначений у пропозиції орієнтовний термін доставки та часу монтажу системи стане частиною відповідного договору з переможцем запиту.
 1. Походження/Національність/Виробництво: Усі товари та послуги, запропоновані у рамках цього Оголошення або доставлені у рамках будь-якого укладеного у зв’язку з ним договору, повинні мати географічний код USAID 110 (країни колишнього Радянського Союзу – Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Казахстан, Киргизька Республіка, Молдова, Росія, Таджикистан, Туркменістан, Україна, Узбекистан) відповідно до Кодексу федеральних положень (CFR) США 22 CFR §228. Країна-партнер для цього Оголошення – Україна.

Учасникам запиту забороняється пропонувати або доставляти будь-які товари чи послуги, які були виготовлені, зібрані, доставлені з, перевезені через територію або іншим чином мають стосунок до наступних країн: Бірма (М’янма), Куба, Іран, Північна Корея, Судан і Сирія.

 1. Гарантія: Гарантійне обслуговування та ремонт у межах країни-партнера є обов’язковими для усіх товарів у рамках цього Оголошення. Якщо інше не зазначено у технічних специфікаціях, усе обладнання, запропоноване в рамках цього запиту, повинні мати гарантію мінімум дванадцять (12) місяців від дати їх доставки та приймання.
 1. Податки та ПДВ:

Угодою, у рамках якої фінансуються ці закупівлі, забороняється фінансування будь-яких податків, ПДВ, тарифів, зборів чи інших стягнень, передбачених будь-якими чинними у країні-партнері законами. У рамках замовлень, зроблених у результаті цього Оголошення, не будуть сплачуватися жодні такі податки, ПДВ, тарифи, збори чи стягнення країни-партнера. (Очікується, що обраний Продавець виставлятиме рахунок без ПДВ і, у випадку, якщо він є платником ПДВ, проходитиме, разом із Проектом USAID «Агросільрозвиток», процедуру звільнення від ПДВ відповідно до чинного законодавства України.)

 1. Право на участь у запиті: Подаючи пропозицію у відповідь на це Оголошення, учасник підтверджує, що він та його основні співробітники не є такими, яким тимчасово заборонено, тимчасово призупинено або взагалі заборонено отримання фінансування або допомоги Уряду США. Кімонікс не укладає угод з фірмами, яким тимчасово заборонено, тимчасово призупинено або взагалі заборонено отримання фінансування або допомоги Уряду США.
 1. Оцінка пропозицій і визначення переможця: При визначенні переможця перевага буде надана учаснику запиту, який подав пропозицію у форматі згідно з інструкцією, що міститься у цьому Оголошенні і відповідає критеріям прийнятності. Найкраща пропозиція визначається шляхом порівняльного аналізу на основі наступних критеріїв оцінки. Відносна значущість кожного окремого критерію відображається у кількості балів:
 • Технічні характеристики – 30 балів: Відповідність технічним специфікаціям і вимогам.
 • Монтажні роботи – 10 балів: наявність детального проекту монтажу системи із зазначенням усіх комплектуючих та витратних матеріалів.
 • Доставка – 10 балів: Швидкість доставки.
 • Післяпродажне обслуговування – 10 балів: Здатність учасника запиту надавати послуги післяпродажного обслуговування, у тому числі гарантійний і поточний ремонт, зокрема, на місцях за межами столиці. Сервісні центри будуть оцінюватися за критерієм наявності інструментів, технічного персоналу та запасних частин для післяпродажного обслуговування.
 • Ціна – 40 балів: Загальна вартість представленої пропозиції.

Зверніть увагу, що якщо будуть виявлені суттєві недоліки щодо відповідності вимогам Оголошення, пропозиція може бути визнана невідповідною та виключена з розгляду. Кімонікс залишає за собою право не зважати на несуттєві недоліки на свій розсуд.

Ми заохочуємо Вас надсилати свої найкращі пропозиції. Очікується, що контракт буде укладено виключно на підставі цих оригінальних пропозицій. Проте, Кімонікс залишає за собою право здійснити будь-яку з наступних дій:

 • До укладення контракту Кімонікс може вести переговори з та/або задавати уточнюючі питання будь-якому учаснику запиту.
 • Хоча перевага надаватиметься учасникам запиту, які відповідатимуть усім технічним вимогам цього Оголошення, але Кімонікс може укласти договір на постачання частини обладнання або розділити його між різними постачальниками, якщо це відповідатиме інтересам Проекту «Програма підтримки аграрного і сільського розвитку в Україні» (ARDS).
 • У будь-який момент Кімонікс може скасувати це Оголошення або оголосити таким, що не відбувся.

Будь ласка, зверніть увагу на те, що подаючи пропозиції у відповідь на це Оголошення, учасник запиту розуміє, що Агентство США з міжнародного розвитку не є стороною цього запиту, а тому погоджується, що всі можливі претензії необхідно подавати в письмовому вигляді з усіма поясненнями Проекту «Програма підтримки аграрного і сільського розвитку в Україні» (ARDS), а Агентство США з міжнародного розвитку не розглядатиме претензії щодо закупівель своїх партнерів. Кімонікс на свій власний розсуд приймає остаточне рішення щодо претензій, пов’язаних із цим запитом.

 1. Правила та умови: Це лише запит цінових пропозицій. Оголошення цього запиту жодним чином не зобов’язує компанію Кімонікс, Проект «Програма підтримки аграрного і сільського розвитку в Україні» (ARDS) або Агентство США з міжнародного розвитку укладати договори або оплачувати витрати, що були понесені потенційними учасниками запиту при підготовці та поданні пропозицій.

На цей запит поширюються стандартні правила та умови компанії Кімонікс. Ці правила та умови поширюються на будь-який укладений договір; копія повного переліку правил та умов надається за запитом. Будь ласка, зверніть увагу на наступні правила та умови:

 • Стандартний термін оплати компанії Кімонікс: 30 днів після доставки та приймання будь-яких товарів або результатів робіт. Оплата здійснюватиметься лише компанії, яка подавала свою пропозицію у відповідь на це Оголошення і є стороною відповідного договору, укладеного у зв’язку з ним; оплата третім сторонам не здійснюватиметься.
 • Будь-який договір, укладений за результатами цього Оголошення, базується на фіксованій ціні (договір може укладатися у формі замовлення на закупівлю).
 • Забороняється доставляти будь-які товари чи послуги, які були виготовлені, зібрані, доставлені з, перевезені через територію або іншим чином мають стосунок до наступних країн: Бірма (М’янма), Куба, Іран, Північна Корея, Судан і Сирія.
 • Будь-які міжнародні перевезення літаком або морські перевезення, що здійснюються у рамках будь-якого договору, укладеного в результаті цього Оголошення, повинні здійснюватися американськими перевізниками/суднами.
 • Законодавство США забороняє проведення транзакцій, постачання ресурсів і надання підтримки юридичним і фізичним особам, що пов’язані з тероризмом. Постачальник за будь-яким контрактом, присудженим за результатами цього Оголошення, повинен забезпечити дотримання цього законодавства.
 • Право власності на усі товари, що постачаються за будь-яким договором, укладеним за результатами цього Оголошення, переходить до Кімонікс після доставки товарів та їх приймання Кімонікс. До моменту переходу права власності до Кімонікс усі ризики втрати, пошкодження та знищення товарів несе учасник запиту.


Розділ 2: Необхідні документи

Для полегшення учасникам запиту підготовки пропозицій нижче наведено перелік документів, які необхідно включити у пропозицію у відповідь на це Оголошення:

□ Супровідний лист, підписаний уповноваженим представником учасника запиту (див. шаблон у Розділі 4)

□ Офіційна пропозиція, яка включає специфікації запропонованого обладнання (див. типовий формат у Розділі 3)

□ Копія ліцензії на здійснення відповідної діяльності або реєстраційного свідоцтва учасника запиту (детальніша інформація наведена у Розділі 1.5)

□ Копія індивідуального податкового номеру/свідоцтва про реєстрацію платника податку (єдиний податок/ПДВ)

 

Розділ 3: Специфікації та технічні вимоги

У таблиці нижче наведено технічні вимоги до товарів/послуг. Учасники запиту повинні надати пропозицію ціни з нижчезазначеною інформацією на офіційному бланку компанії або у форматі офіційної цінової пропозиції. Якщо це не є можливим, учасники запиту можуть заповнити цей Розділ 3, підписати його, скріпити печаткою та надати компанії Кімонікс.

Строк поставки (після отримання замовлення):    ___ календарних днів

Термін дії гарантії на запропоноване обладнання: ____ років

Термін дії гарантії на монтаж обладнання:            ____ років

 

Адреса сервісного(-их) центру(-ів) післяпродажного обслуговування, у тому числі гарантійного ремонту: ________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

3.1. Обладнання Fujitsu (або аналог)

 

Модель

Тип

Кількість

Вартість за од., грн.

Всього, грн. без ПДВ

AJY108LELAH

J-IIIL Heat pump

1

   

AUXB18GALH/UTG-UFYC-W

Компактний касетний

5

   

AUXB24GALH/UTG-UFYC-W

Компактний касетний

1

   

UTY-RNRY

Дротовий ПДУ (Сенсорний дисплей)

6

   

UTP-AX054A

Розподільник

2

   

UTP-AX090A

Розподільник

1

   

UTP-AX180A

Розподільник

2

   

12.70->15.88

Перехідник

5

   

6.35->9.52

Перехідник

5

   


 

3.2. Монтаж та налагоджування

 

Вид робіт

Вартість, грн. без ПДВ

Послуги проектування

 

Послуги монтажу

 

Послуги налагоджування

 

 

Розділ 4: Супровідний лист

 

Супровідний лист повинен бути надрукований на фірмовому бланку та оформлений/підписаний/завірений печаткою уповноваженим представником учасника запиту:

 

Кому:              Проект «Програма підтримки аграрного і сільського розвитку в Україні» (ARDS)

м. Київ, 01032, бульвар Тараса Шевченка, буд.35, Бізнес-центр “Європа Плаза”, корпус 2, 6-й поверх

Тема:             RFQ № ARDS-17-025-G

 

За місцем вимоги: 

Ми, що нижче підписалися, подаємо пропозицію виконати усі роботи, необхідні для завершення діяльності та вимоги, описані у вищезазначеному Оголошенні про запит цінової пропозиції. Пропозиція додається.

Ми визнаємо та погоджуємося з усіма правилами, умовами, спеціальними положеннями та інструкціями, включеними у вищезазначене Оголошення. Ми також засвідчуємо, що нижчезазначена фірма, а також ключові співробітники фірми та усі товари та послуги, запропоновані у відповідь на це Оголошення, відповідають критеріям прийнятності для даної закупівлі відповідно до умов запиту та правил USAID.

Крім того, ми підтверджуємо, що за наявною у нас інформацією:

 • Ми не маємо близьких, сімейних або фінансових відносин з будь-якими співробітниками Кімонікс або Проекту «Програма підтримки аграрного і сільського розвитку в Україні» (ARDS);
 • Ми не маємо близьких, сімейних або фінансових відносин з будь-якими іншими учасниками запиту, що представили свої пропозиції у відповідь на вищезазначене Оголошення про запит цінової пропозиції; і
 • Ціни у нашій пропозиції були визначені самостійно, без консультацій, перемовин або угоди з будь-яким іншим учасником запиту або конкурентом з метою обмеження конкуренції.
 • Уся інформація у пропозиції та супровідних документах є вірною і точною.
 • Ми розуміємо та погоджуємося з забороною Кімонікс щодо шахрайства, хабарництва та компенсаційних виплат («відкатів»).

 

Цим підтверджуємо, що додані засвідчення та інші заяви є точними, актуальними та повними.

 

Підпис уповноваженої особи: _____________________________

Ім’я та посада підписанта:________________________________

Дата:_______________________________________________

Назва компанії:    ______________________________________

Адреса компанії: ________________________________________

Телефон і веб-сторінка компанії:          _________________________

Реєстраційний номер компанії або номер Свідоцтва платника податків: _________

DUNS-номер компанії, якщо є: _____________________________

Чи є у компанії дійсний банківський рахунок (Так/Ні)?  __________

Офіційна назва, зазначена в уповноваженому банку, де відкрито розрахунковий рахунок (для оплати): _______________________

Чи погоджується компанія зі звільненням від ПДВ (Так/Ні)? _____


Останні публікації цього розділу:

Представництво ЄС оголошує набір на EU Study Days (Єврошколи) у 2019 році

Тендер на постачання IT-обладнання

Тендер на закупівлю послуг з організації тренінгів «Молодіжний працівник в ОТГ»

Конкурс на закупівлю послуг з комплексного прибирання офісного приміщення

Конкурс на закупівлю послуг з перевезень пасажирським автомобільним транспортом у 2019 році

Тендер на постачання ІТ обладнання