Тендер на постачання канцелярії та інших товарів для офісу

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Hoverla Procurement

тендер tender 1 (10)
Тендер на постачання канцелярії та інших товарів для офісу

Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» («Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування») оголошує конкурс на постачання канцелярії, господарчих та продовольчих товарів для офісів DAI «ГОВЕРЛА».

RFQ-KYV-23-048 «Supply of stationery, household and other office products for DAI HOVERLA offices / Закупівля канцелярії, господарчих та продовольчих товарів для офісів DAI «ГОВЕРЛА»

Зацікавлені учасники можуть отримати повний тендерний документ (RFQ), надіславши запит електронною поштою на адресу [email protected] до 28 вересня 2023, 17:00, за місцевим київським часом.

В полі “тема” прохання вказати: RFQ-KYV-23-048 «Supply of stationery and other office products / Закупівля канцелярії та інших товарів для офісу»

Питання щодо цього запиту мають бути надіслані до 28 вересня 2023 року, 17:00, за київським часом на електронну адресу [email protected].

Цінові пропозиції мають подаватися в електронному вигляді до 05 жовтня 2023 о 17:00 за місцевим київським часом тільки на електронну адресу: [email protected].


Останні публікації цього розділу:

Ремонт приміщень громадської будівлі в м. Полтава

Закупівля крісел колісних

Тендер на закупівлю меблів

Укладання рамкової угоди на закупівлю продовольчих та не продовольчих товарів

Тендер на надання послуг з охорони території та офісу

Триває відбір учасників форуму «Трансформація громадського сектору: якими ми будемо завтра?»