Тендер на послуги з організації проведення заходів

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
[email protected]

ТЕНДЕР
Тендер на послуги з організації проведення заходів

DAI Global LLC, виконавець Проекту «Трансформація фінансового сектору в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) оголошує тендер щодо організації проведення Економічних інформаційних днів у м. Одеса (19 – 20 вересня 2019 року ), у м. Тернопіль (30 вересня – 1 жовтня) та у м. Чернівці (2 – 3 жовтня 2019 року ) та запрошує кваліфікованих постачальників подати свої пропозиції.

Тендерний пакет документів Ви знайдете у додатку до даного оголошення. Запитання Ви можете надсилати до 17:00 за київським часом 29 серпня 2019 року на дану електронну адресу: [email protected] . Всі отримані запитання будуть зібрані, і відповіді на них будуть надіслані учасникам тендеру електронною поштою. 

Пропозиції мають бути подані до 18:00 за місцевим київським часом 5 вересня 2019 року на адресу: [email protected] Зверніть увагу, що пропозиції мають подаватися лише на цю електронну адресу!

Увага! Кінцевий термін та електронна адреса для запитань відрізняються від кінцевого терміну та електронної адреси для подання пропозицій!

Коротко про проект

Проект «Трансформація фінансового сектору» – це чотирирічна програма (з жовтня 2016 р. по грудень 2020 р.), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується компанією DAI Global LLC (DAI).  Партнером DAI у впровадженні Проекту є компанія «Ernst & Young».

Мета Проекту – перетворити фінансовий сектор України на прозору, справедливу та диверсифіковану систему, яка підтримує підприємства усіх розмірів та слугує потребам громадян. Проект буде підтримувати реформування фінансового сектору в Україні та надаватиме допомогу за такими напрямами: підвищення довіри до банківського сектору; розширення доступу до фінансів у небанківському фінансовому секторі; розширення застосування електронних фінансів; реформування пенсійної системи; а також інформаційно-освітня робота з вразливими групами населення для сприяння їх більш активній участі у фінансовій діяльності.

REQ-KYV-19-0188_RFP Economic Info Days in Odesa Ternopil and Chernivtsi

REQ-KYV-19-0188 Addendum A Specification


Останні публікації цього розділу:

Навчальний обмін «Діалог заради справедливих міст»

Закупівля готельних послуг у м. Сєвєродонецьк

Тендер DAI щодо послуг з оцінки економічного впливу залізничного сполучення

Проект «Інформаційна кампанія задля протидії впливу антигендерного руху»

Конкурс на вибір модератора фокус-груп в рамках проекту зі шкільного підприємництва

Набір учасників у фокус-групи на тему шкільного соціального підприємництва