Тендер на пошук молодших експертів з надання інформаційно-аналітичних послуг

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Internews Ukraine

тендер-tender-ntylth1
Тендер на пошук молодших експертів з надання інформаційно-аналітичних послуг

Громадська організація «Інтерньюз-Україна» оголошує тендер на пошук молодших експертів з надання інформаційно-аналітичних послуг в межах проєкту «РАДА: наступне покоління», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

МЕТА: вибір фахівців для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів в межах Програмної діяльності впродовж року щонайменше.

ОПИС ПОСЛУГ:

 • Підготовка інформаційно-аналітичних матеріалів (інформаційних брифів, інформаційно-аналітичних довідок) на запит команди Програми, виконаних вчасно та на належному рівні. Матеріали можуть стосуватись огляду національного та міжнародного регулювання певної галузі, досвіду України та інших країн щодо впровадження державної політики у певній сфері (економіка, освіта, соціальна політика та ін.). З матеріалами, створеними в рамках Програми, можна ознайомитися тут
 • Участь у робочих зустрічах, пов’язаних з підготовкою інформаційно-аналітичних матеріалів, участь в презентаціях матеріалів.
 • Підготовка звіту (за вимогою).

Очікується, що молодші експерти залучатимуться до Програмної діяльності на нерегулярній основі та виконуватимуть 1-2 інформаційно-аналітичних матеріали на місяць. Термін виконання одного завдання — приблизно тиждень, обсяг — до 10 сторінок. 

ВИМОГИ ДО КАНДИДАТА/-КИ:

 • Ступінь магістра (або еквівалентний) з правознавства, політології, соціології, міжнародних відносин, міжнародної інформації чи іншої відповідної дисципліни;
 • Знання української правової та політичної систем;
 • Вільне володіння українською та англійською мовами, знання інших мов буде додатковою перевагою;
 • Попередній досвід роботи з USAID, проєктами міжнародної технічної допомоги, Верховною Радою України, центральними органами виконавчої влади буде перевагою.

ПРАВИЛА ОФОРМЛЕННЯ ЗАЯВКИ

До участі в оцінці допускаються тендерні пропозиції, які:

 • містять повний пакет документів, а саме: заповнена заявка; реєстраційні документи; резюме; супровідний лист, який включає опис досвіду в зазначеній сфері та перелік виконаних робіт (статті, огляди і т.д.); актуальні контакти 1-2 осіб, які можуть надати рекомендації; аналітичні матеріали (1, 2 приклади).
 • документи заповнені українською мовою;
 • закріплені підписом та печаткою;
 • вчасно надіслані електронною поштою.

СТРОКИ НАДАННЯ ТЕНДЕРНОЇ ЗАЯВКИ

Пропозиції на участь у тендері приймаються до 18.00 1 листопада 2023 року на пошту [email protected] з обов’язковим зазначенням теми листа: «Заявка на тендер_молодші експерти».

ВИМОГИ ДО ПОСЛУГ ТА УМОВИ ОПЛАТИ

Оплата послуг здійснюється ГО «Інтерньюз-Україна» на підставі підписаного з виконавцем договору/акту/рахунку про надання послуг шляхом безготівкового перерахування відповідної суми на рахунок виконавця у гривнях.

Участь в тендері можуть брати фізичні особи та фізичні особи-підприємці (ФОП).

Для фізичних осіб: копії паспорта (1,2 сторінка та сторінка з пропискою), ідентифікаційний код.

Для ФОП: до заявки додається перелік видів діяльності, що повинен відповідати суті послуг, щодо яких оголошено тендер (КВЕДИ) і реєстраційні документи (скан-копії свідоцтва про реєстрацію ФОП, витяг із державного реєстру, свідоцтво платника єдиного податку).

ОСНОВНІ КРИТЕРІЇ ВИБОРУ ПЕРЕМОЖЦІВ

 • Раціональна фінансова пропозиція.
 • Готовність виконувати роботи у визначені терміни.
 • Підтверджений досвід у сфері надання послуг.
 • Якість надання послуг.
 • Відповідність заявки потребі замовника та умовам тендерної документації.

Визначення переможців відбудеться після фінансової та технічної оцінки запропонованих пропозицій згідно з критеріями відбору. Результати відбору будуть оголошені всім, хто брав участь у конкурсі, електронною поштою або телефоном.

У разі виникнення питань, будь ласка, звертайтесь до Христі Бідонько, координаторки проєкту за електронною адресою: [email protected]


Останні публікації цього розділу:

Закупівля Тренінгових програм по Кібербезпеці для Програми підвищення кваліфікації для викладачів ЗВО

Конкурс пропозицій на придбання акаунтів онлайн-платформ для навчання

Тендер на закупівлю обладнання

Запит на отримання проектної пропозиції на послуги проведення дослідження, інтерв’ю та підготовки звітів

УНЦПД оголошує конкурс на обрання постачальника послуги редагування текстів

Відкритий тендер із закупівлі Обладнання для облаштування класів безпеки