Тендер на поліграфічні послуги

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
[email protected]

тендер
Тендер на поліграфічні послуги

Громадська організація “Центр спільних дій” оголошує тендер на надання послуг з поліграфії у місті Київ. До участі в тендері запрошуються компанії/агенції та фізичні особи підприємці України, які можуть надати відповідні послуги. 

Даний тендер проводиться з метою вибору надавача послуг друку матеріалів для організації на період з березня 2021 року по березень 2022 року. 

Технічне завдання / вимоги до послуги 

Центр шукає виконавця, що зможе виконувати друк кольорових брошур (з ламінацією і без, з крейованою обкладинкою), плакатів форматів А1, А2 та А3 (кольорові, глянець), буклетів А4 (1-2 згини, кольоровий друк), кольорових наліпок форматів А5 та А6, банерів (литі) формату 6 м² тощо. Тиражі від 100 до 10 000 шт, можливо більше. 

Для участі в тендері учасники мають надати: 

  • Комерційну пропозицію в гривнях та контакти відповідальної особи, яка уповноважена відповідати на запитання щодо тендерної пропозиції, а також як приклад розрахунок вартості друку 1 000 фірмових бланків
  • Свідоцтво/виписку про реєстрацію юридичної чи фізичної особи-підприємця, що підтверджує можливість займатися даним видом діяльності з відповідними кодами КВЕДів.
  • Документи, які підтверджують досвід в даній сфері (рекомендації, портфоліо тощо).

Ці документи зацікавлені надавачі послуг мають надіслати в електронному вигляді на адресу [email protected] та копією на [email protected]org з темою листа «Тендерна пропозиція з друку». 

Критерії обрання постачальника: 

  • професійний досвід
  • вартість послуг
  • додаткові переваги

Строки:

  • Прийом тендерних пропозицій за цим технічним завданням – до 17:00 11 березня 2021 року.
  • Повідомлення всім учасникам остаточного рішення про обрання підрядника на сайті організації – 15 березня 2021 року. 

Контакти: 

[email protected] 

З будь-якими питаннями щодо технічного завдання та участі у тендері можна звернутись у письмовій формі до 17:00 11 березня 2021 року. 


Останні публікації цього розділу:

Запит про надання пропозицій (ЗНП) щодо інвентаризація меліоративної інфраструктури в Херсонській області

Послуги з проведення фасилітованої сесії зі стратегічного планування

Тендер на закупівлю меблів для передачі в Центри зайнятості в Донецькій та Луганській областях (21.09.2021 - 28.09.2021)

Організація та проведення дослідження антикорупційного та економічного ефекту е-послуг в Україні

Тендер на закупівлю мобільної сцени для Менської ТГ Чернігівської області

Запит на надання пропозиції щодо закупівлі ІТ-обладнання для Лабораторії туризму та студентського туристичного центру за грантом G-Kra-066 для проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України»