Тендер на оцінку ефективності медійного проекту

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
OlesyaM

Забезпечення-ефективності-праці-керівного-персоналу-підприємства
Тендер на оцінку ефективності медійного проекту

Інтерньюз, міжнародна некомерційна організація, оголошує тендер на проведення дослідження ефективності одного зі своїх проектів у Східній Європі. Організація шукає фахівця або компанію, які оцінять наскільки ефективною була робота проекту «Розуміння аудиторії та цифрова підтримка» (AUDS). Цей проект організація втілює з 2018 року за підтримки уряду Швеції, і він має на меті підтримати розвиток ЗМІ у кількох країнах Східної Європи.

Результати дослідження допоможуть Інтерньюз зрозуміти, як краще скоригувати та вдосконалити заходи проекту на майбутнє. За середньостроковими показниками оцінювач має визначити ефективність та успішність проекту, відслідкувати потенційний впливу його заходів на бенефіціарів, а також  сталість результатів.

Оцінювання має бути теоретико-орієнтоване, відповідати міжнародним критеріям OECD / DAC (актуальність, ефективність, потенційний вплив та сталість), приділяти особливу увагу гендерним аспектам. Ми вітаємо використання методів та творчих підходів для оцінки ходу та здобутків проекту.

Зацікавлені сторони мають надіслати свої заявки на адресу Олександри Скотаренко, директорки проекту, [email protected]. Перелік документів, а також Детальнішу інформацію про тендер шукайте на сайті.

Пропонований бюджет дослідження не повинен перевищувати 14 000 фунтів стерлінгів

Кінцевий термін подання заявок – 15 вересня 2019 року


Останні публікації цього розділу:

Закупівля послуг перевезення по Донецький, Луганський та Харківський областях

Грантовий конкурс COSME: Сталий розвиток туризму (COS-TOURCOOP-2019-3-01)

Тренінгова програма для організаторів Science Slam

Тендер на вироблення брендованої продукції

Конкурс на закпівлю інформаційних вказівників для мультіцентру в м. Маріуполь

Закупівля готельних послуг (проживання) у м. Харків