Тендер на організацію тренінгу для школярів від ГО «Вчителі за демократію»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Tender_kartinka
Тендер на організацію тренінгу для школярів від ГО «Вчителі за демократію»

Неприбуткова організація «Вчителі за демократію та партнерство» у межах освітнього проекту “Make Your Future Self” (Збудуй своє майбутнє) оголошує відкритий тендер на організацію проведення тренінгів у Києві 14-17 та 29-31 березня 2019 року для учнів старших класів та учителів. Проект “Make Your Future Self” реалізується спільно з німецькою організацією ChildFund Deutschland та за фінансової підтримки німецького фонду довкілля Deutsche Bundesstiftung Umwelt DBU.

Вимоги до виконавців: наявність щонайменше річного досвіду надання подібних послуг, реєстрація в установленому законодавством порядку, мінімальна можлива ціна.

Кінцева дата подачі заявок: 28 лютого 2019 року.

ВИКОНАВЕЦЬ МАЄ ЗАБЕЗПЕЧИТИ:

1) три приміщення на зазначені дати для проведення тренінгів для 15 осіб у кожному з можливістю роботи за столами, а також з мультимедійним обладнанням (проектор, екран, клікер; фліпчарт; папір для фліпчарту);
2) проживання для 45 осіб протягом 14-17 березня та 29-31 березня 2019 року;
3) харчування впродовж зазначених дат (сніданок, обід, вечеря, дві кави-брейк).

Перелік необхідних документів: реєстраційні документи, комерційна пропозиція, коротка інформаційна довідка про організацію та рекомендації (за бажанням). Зазначений перелік документів й запитання просимо надсилати до 28 лютого включно на адресу: [email protected] (в темі листа – Тендер з логістики).

 

Організація «Вчителі за демократію та партнерство» за 15 років діяльності реалізувала понад 40 всеукраїнських й міжнародних освітніх проектів за напрямами: освіта для сталого розвиткугромадянська і правова освітарозвиток критичного мисленняучнівське соціальне проектування та інші. А також публікує і розповсюджує відповідну літературу. Організація працює з адміністраторами шкіл, вчителями, учнями,  Серед партнерів “Вчителі за демократію” з 2002 року також були: Street Law, Фонд «Інститут відкритого суспільства», Відділ преси освіти і культури посольства США, Міжнародний фонд «Відродження», Світовий банк, Freedom House, Посольство США, Посольство Нідерландів (програма МАТРА), Рада Європи, Шведський інститут, USAID.


Останні публікації цього розділу:

Закупівля планшетних комп’ютерів в рамках Програми USAID DOBRE

Гранти для українських науковців - FULBRIGHT SCHOLAR PROGRAM

Програма “Мережі й аудиторії” від УКФ

«Школа громадських префектів» для представників Миколаївської, Херсонської та Одеської областей

Мікрогранти для громадських префектів півдня України (Миколаївська, Херсонська Одеська області)

Закупівля готельних послуг (проживання) у м. Харків