Тендер на надання послуг з проведення соціологічного дослідження з кібербезпеки

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Internews Ukraine

tender_ntylth(7)
Тендер на надання послуг з проведення соціологічного дослідження з кібербезпеки

Громадська організація «Інтерньюз-Україна» оголошує тендер на надання послуг з проведення соціологічного дослідження з кібербезпеки в межах проєкту «Медійна програма в Україні щодо розвитку медіа-сектору шляхом сприяння критичному споживанню медіа, задля допомоги громадянам у протистоянні медіа-маніпуляціям і пропаганді в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) через американську неурядову організацію «Інтерньюс».

МЕТА: вибір фахівців для надання послуг з проведення соціологічного дослідження з кібербезпеки протягом травня-червня 2024 року.

ОПИС ПОСЛУГ: обрані підрядники надаватимуть послуги з дослідження попиту на заходи та послуги з кібербезпеки, а також причини та перешкоди, чому отримані знання не стають сталою практикою.

Результати такого дослідження мають з’ясувати:

 • кіберзагрози, з якими ЦА стикається в умовах війни;
 • потреби в інформації чи консультаціях, навчанні, наданні послуг з цифрової безпеки тощо;
 • що заважає системно впроваджувати в практику знання з кібербезпеки на рівні організації чи особисто.

Детальний опис послуг тут.

ПРАВИЛА ОФОРМЛЕННЯ ЗАЯВКИ

До участі в оцінці допускаються тендерні пропозиції, які:

 • містять повний пакет документів, а саме: заповнена заявка; реєстраційні документи; портфоліо/документ, що підтверджує досвід надання послуг;
 • заповнені українською мовою;
 • закріплені підписом та печаткою;
 • вчасно надіслані електронною поштою.

СТРОКИ НАДАННЯ ТЕНДЕРНОЇ ЗАЯВКИ

Пропозиції на участь у тендері приймаються до 18.00 26 квітня 2024 року на пошту [email protected] з обов’язковим зазначенням теми листа: «Заявка на тендер_соцдослідження з кібербезпеки».

ВИМОГИ ДО ПОСЛУГ ТА УМОВИ ОПЛАТИ

Оплата послуг здійснюється ГО «Інтерньюз-Україна» на підставі підписаного з виконавцем договору/акту/рахунку про надання послуг шляхом безготівкового перерахування відповідної суми на рахунок виконавця у гривнях.

Участь в тендері можуть брати фізичні особи-підприємці (ФОП) та юридичні особи.

Для ФОП — до заявки додається: актуальна виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, витяг з реєстру платників податків/свідоцтво платника єдиного податку, наявний перелік видів діяльності, що відповідають суті послуг, щодо яких оголошено тендер (КВЕДи).

Для юридичних осіб — до заявки додаються реєстраційні документи: скан-копія Статуту, свідоцтва про державну реєстрацію/виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, свідоцтва платника ПДВ/витягу з реєстру платників ПДВ та/або свідоцтва/витягу про сплату єдиного податку чи іншого податку відповідно до чинного податкового законодавства, документ, що підтверджує повноваження підписанта.

ОСНОВНІ КРИТЕРІЇ ВИБОРУ ПЕРЕМОЖЦІВ

 • Раціональна фінансова пропозиція.
 • Готовність виконувати роботи у визначені терміни.
 • Підтверджений досвід у сфері надання послуг.
 • Якість надання послуг.
 • Відповідність заявки потребі замовника та умовам тендерної документації.

Визначення переможців відбудеться після фінансової та технічної оцінки запропонованих пропозицій згідно з критеріями відбору. Результати відбору будуть оголошені всім, хто брав участь у конкурсі, електронною поштою або телефоном.

У разі виникнення питань, будь ласка, звертайтесь до Ольги Гужви за електронною адресою: [email protected].


Останні публікації цього розділу:

Тендер з відбору надавача послуг з організації заходів (харчування, проживання, компенсації проїзду) в межах проєкту «Жінки села: Обʼєднанні задля безпеки» у с. Хомутець Миргородського району Полтавської області

Тендер на розробку 10-годинного онлайн-курсу для фахівців у сфері охорони здоровʼя (надання допомоги людям, які перебували в полоні)

Соціальний/а працівник/ця у місті Київ

Відкритий тендер - "Інсталяція ударотривкої захисної прозорої плівки СУ-2"

Конкурсний відбір фахівця/фахівчині з організаційного розвитку

Запрошення до участі у процесі закупівлі меблів для офісних приміщень