Тендер на надання послуг з дизайну візуальних/ цифрових інформаційних матеріалів

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


тендер tender(3)
Тендер на надання послуг з дизайну візуальних/ цифрових інформаційних матеріалів

Проект USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» (далі – Проект), що виконується компанією Делойт Консалтінг Оверсіз Проджектс шукає місцеву фірму цифрового/візуального дизайну (надалі – «Підрядник») для укладання контракту з надання послуг дизайну візуальних/цифрових інформаційних матеріалів проекту. Очікується, що Підрядник вироблятиме візуальну/цифрову продукцію. Виконавець повинен перебувати в Україні, бути обізнаним з українською системою охорони здоров’я та мати досвід виробництва вищезгаданих видів комунікаційної продукції та інформаційних матеріалів. Умови конкурсу: Request for Proposal_visual-digital_services _to post та технічне завдання українською мовою: SCOPE-OF-WORK_digital-visual service_to post

Цей обсяг робіт складається з двох компонентів: 1) калькуляція вартості дизайну та 2) вимірювання високої якості виготовлених матеріалів.

Потрібна підтримка для створення високоякісних інформаційних матеріалів із використанням сучасних тенденцій у візуальному дизайні та повної відповідності настановам і вимогам політики USAID щодо маркування та брендингу.

Кінцевий термін подання заявок  – 15:00 15 листопада 2021 р.

Контактна особа для подачі заявки – Романюк Оксана: [email protected].

Будь-які запити щодо заявки мають бути в письмовій формі та надсилатись на вказану вище електронну адресу не пізніше ніж за 7 днів до кінцевого терміну подання заявок.


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю дванадцяти трансформаторів струму

Тендер на закупівлю 4 електричних вимикачів для відновлення обладнання, пошкодженого внаслідок військових дій

Відкритий тендер із закупівлі послуг перекладача/ки

Відкритий тендер із закупівлі послуг ІТ спеціаліста

Відкритий тендер із закупівлі послуг регіонального координатора в Черкаській області

Відкритий тендер із закупівлі послуг дизайнера/ки